27 Nisan , 2024, 16:22:46

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

43 yaşındayım 4 denememde dün negatif çıktı

Başlatan şevlan, 29 Temmuz , 2012, 19:37:28

« önceki - sonraki »

şevlan

4 üncü denemem ve dün negatif çıktı arkadaşlar  :'(  dünden beri tansiyonum 8,4  ---- 7,5 ....9,6   çok kötüyüm fakat ALLAH'ın takdiri dedim ve çok kafamada takmadım.şu an kararsızım tekrar denesemmi diye adet olunca başlasammı sizce.
https://www.facebook.com/pages/Makyajda-moda-Kozmetik-%C3%9Cr%C3%BCnleri/324939450858402?ref=hl

Sır_Çiçegi

hakkında hayırlısı olsun inş. cnm ümidini yitirme derim denemek istiyorsan dene :)
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

burcum

ümidini kırma hiç ALLAH ummadığın anda verir yavrunu sana :amin: hayırlı güzel haberlerini bekliyoruz :amin:

elfo

bence de ümidini hiç yitirme hep duaya sarıl eğer ard arda yaptırmakta vücudun zarar görmeyecekse hazır alışmışken imkanın da varsa yaptır  :icon_thumright:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

ยรlคภ๓คz göภlüm

hiç moralini bozma. bir arkadaşım bir kaç kez tüp bebek denedi olmadı sonra doğal yolla iki kere hamile kaldı o da 43 yaşındaydı... onlarda bir de eşinde problem vardı

hayriye60

çok üzüldüm görünce allahın dediği oluyo biz ne yaparsak yapalım fazlası olmuyo işte.allahım inşallah tez vakittte doldurur kucağını ümidini kaybetme .maddi durumunda elveriyosa hemen yine dene derim.herşey sıca sığaına daha iyi olur.inşallah bundan sonra olur fazlada canını sıkma.allahım sevdiği kulları denermiş acılarla .demekki bizi seviyo bunu düşün birde belki moral olur senin için.bak ben şuan için maddi durumum yüzünden yapamıyorum tüp bebek biraz daha bekleyecem para biriktirecem.napalım bizimde kaderimizde bu varmış.allahım daha büyük acı vermesin.

sukeyna

Alıntı yapılan: şevlan - 29 Temmuz , 2012, 19:37:28
4 üncü denemem ve dün negatif çıktı arkadaşlar  :'(  dünden beri tansiyonum 8,4  ---- 7,5 ....9,6   çok kötüyüm fakat ALLAH'ın takdiri dedim ve çok kafamada takmadım.şu an kararsızım tekrar denesemmi diye adet olunca başlasammı sizce.
Hakkında hayırlısı olsun canım üzme kendini, bol bol dua et, hangi hastanede yaptırdın?ben memorial da yaptırmıştım tavsiye ederim ;)

ecem146

eğer durumun elveriyorsa bencede yaptır allahım sabır versin inşallah bundan sonraki denemenizde olur mour moralini bozma hiç hayırlısı demek lazım ben 29 yaşındayım 3 defa denedim olmadı 4. deneyecem hayırlısı artık

vanilla

şevlancm hiç üzülme elimizden dua etmekten başka birşy gelmyor .komşum anlatmişti arkadaşi varmiş 48 yaşinda 25 yıllık evli  birçok tedavi denemişler Rabbim vermemiş çocuk olmamiş kadın artık menopoza girmiş ve karni şişmeye başlamiş kadin korkmuş sanırm menopoza girdiğimden dolayı karnimdada ur yada kist oluştu diye doktora koşturmuş birde ne duysun 3 aylık hamile megersem hamile kalmiş o menopoza girdiğini düşünüyormuş Allh ımdan ümit kesilmez nasil heycanliymiş cinsytini bile öğrenmek istememiş herhlde şu aralar dogumu olmuştur benm kendi doktorum 40 yaşinda dogum yapmiş artık eskisi gibi 20lerde evlenp 21 çocuk olmyr millet okuyor biraz para birktrym diyor evlnyrm masrflarımız bitsn diyor anca yaş 35 ve üstü oluyor artık teknoloji çok gelişti moralını yuksek tut ve yılma sakın tvde izledm tam 11. tüp bebek denemesnde bebekleri oluyor yılmıycaz  :flowers: :flowers: :love9: :flowers:

melek100lü

Rabbim hakkınızda hayırlısını versin canım  :amin: :amin:

HİÇ MORALİNİ BOZMA BENİM KOMŞUM OKADAR ÇOK TADAVİ GÖRMÜŞ OLMAMIŞ

17 YIL SONRA KENDİLİĞİNDEN HAMİLE KALDI KADIM MAAŞALLAH ÇOK TATLI 5 YAŞINDA KIZI VAR  :amin: :nazar:

RABBİM KİMSENİN KUCAĞINI BOŞ BIRAKMASIN MADDİ DURUMUN MÜSAİTSE DEVAM ET CANIM  :opucuk:

Selma27

Rabbim tez vakitte emeklerinizin karsiligini verir Insallah. Hic umidinizi yitirmeyin. COk zor biliyorum fakat aklinizda cikarin...Soyle dusunun..Cocuk olmamasinda da bir hayir var deyip aklinizdan cikarin ve o kendiliginden gelir. ALlah nasip ederse hersey olur. Dua edin ve duamiz kabul olmuyor demeyelim hic. Cunku ALlah dualarda israrli olmamizi istiyor.

zeynoş

Alıntı yapılan: vanilla - 02 Ağustos , 2012, 18:53:46
şevlancm hiç üzülme elimizden dua etmekten başka birşy gelmyor .komşum anlatmişti arkadaşi varmiş 48 yaşinda 25 yıllık evli  birçok tedavi denemişler Rabbim vermemiş çocuk olmamiş kadın artık menopoza girmiş ve karni şişmeye başlamiş kadin korkmuş sanırm menopoza girdiğimden dolayı karnimdada ur yada kist oluştu diye doktora koşturmuş birde ne duysun 3 aylık hamile megersem hamile kalmiş o menopoza girdiğini düşünüyormuş Allh ımdan ümit kesilmez nasil heycanliymiş cinsytini bile öğrenmek istememiş herhlde şu aralar dogumu olmuştur benm kendi doktorum 40 yaşinda dogum yapmiş artık eskisi gibi 20lerde evlenp 21 çocuk olmyr millet okuyor biraz para birktrym diyor evlnyrm masrflarımız bitsn diyor anca yaş 35 ve üstü oluyor artık teknoloji çok gelişti moralını yuksek tut ve yılma sakın tvde izledm tam 11. tüp bebek denemesnde bebekleri oluyor yılmıycaz  :flowers: :flowers: :love9: :flowers:
öncelikle aramıza hoşgeldin vanilla arkadaşım :hello: yazmış olduğun şu ileti bana umut ışığı oldu biliyormusun? bu gece bunu düşündüm bende 47 yaşındayım demekki benim olacak yüce MEVLAM gönderecek meleğimi  buna inanıyor ve tevekkül ediyorum.. :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

melek100lü

:amin: :amin: neden olmasın canım neler duyuyoruz

sen yeterki inancını kaybetme rabbim ol dedikten

sonra inşallah süpriz yapar hiç ummadığın anda

inşallah şü mübarek günlerin hürmetine :amin: :amin: :amin:

kimseyi başkasına bakıp imrendirmesin rabbim

herkese nasip etsin sağlıklı hayırlı uzun ömürlü

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

nescafe

rabbbimm hakkında hayırlısını versn inşallahhh cnmmm.allaha emanettt ol.

vanilla

Alıntı yapılan: zeynoş - 03 Ağustos , 2012, 10:44:23
Alıntı yapılan: vanilla - 02 Ağustos , 2012, 18:53:46
öncelikle aramıza hoşgeldin vanilla arkadaşım :hello: yazmış olduğun şu ileti bana umut ışığı oldu biliyormusun? bu gece bunu düşündüm bende 47 yaşındayım demekki benim olacak yüce MEVLAM gönderecek meleğimi  buna inanıyor ve tevekkül ediyorum.. :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
[/quote

tabikide canm benm Allh ım yeterki istesin herşy olur  yalan dünyada anne rolunde oynayan bi oyuncu var ismni hatrlayamadm 50 yaşinda tüp bebek yaptryor ve ikizleri oluyor izlemişssnzdir magazin programlarında .oda çok ugraşmiş aağlamiş ama sonunda oldu.