27 Nisan , 2024, 20:54:13

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Ben Bilmem Eşim Bilir

Başlatan hüzünden_gelme, 28 Temmuz , 2012, 20:04:09

« önceki - sonraki »

hüzünden_gelme

izleyen varmı kızlar bu programı biz izliyoruz annemle  :k06: çok eğlendırıcı bencee bende katılıcam sekoylaaa  :ehi:

burcum

hergün seyretmeye çalışıyorum çok güzel :ehi: :ehi: :ehi: bende eşimle katılmak isterdim :ehi: :ehi: :ehi: çok eğlenceli dün ki bölümde ne hırslıydı kazananların bayanı :ehi: :ehi: :ehi: nasıl çekti öyle arabayı ya hele o ağzına göfretleri sokuşu :ehi: :ehi: :ehi:

βαlκιz

bayılıyoruz ailece çok eglenceli ya bizde katılmak isterdik  :k06: :k06: :k06: :k06:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

hüzünden_gelme

http://form.kanald.com.tr/bbeb/form.aspx

hadi ozzaman hep bırlıkte buraya form dolurup yarısmaya katılıyoruzzz  :ehi: :ehi:

iklima

hergün hergün biraz sıksa da arada baktıgmda keyif alıyorum.eglenceli bi yarışma olmuş
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

Sır_Çiçegi

bende katılmak istedim ama eşim otur oturdugun yerde dedi iki oda bi salonsun oyunları nasıl yapcan dedi  :laughing7:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Aytii

dün izlerken kadın yere çakıldı  :sad1: okadar seyirci tv karşısı  :icon_pale:

serserim

bende beğeniyorum ama hergün hergün sıkıyor ama arada bakıyorum  :muzz: :muzz: :muzz:

ZAHİR

eşim kabul etse bende katılmak istiyorumm maksat eğlenmek olsun ama etmiyo işte :(
♥♥♥ŞÜKÜRLER OLSUN RABBÎME MELEGÎM KOLLARIMDA♥♥♥

iklima

Geçen hafta kulaklarımla duydum kadın,kocasımı sevgilisimi neyse motive olsun diye "SEVGİLİM BENİ BAŞKASİYLA HAYALET" dedi şok oldum.sonra bi haber sitesinde karşıma bunla ilgili bi haber çıktı bu kadın oyuncuymuş ve daha once bi çok yarışmaya katılıp bu tarz sözler sarfetmiş ahlaksızlıgı meşrulaştırmak adına.
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

asya81

Alıntı yapılan: iklima - 28 Kasım , 2012, 16:20:43
Geçen hafta kulaklarımla duydum kadın,kocasımı sevgilisimi neyse motive olsun diye "SEVGİLİM BENİ BAŞKASİYLA HAYALET" dedi şok oldum.sonra bi haber sitesinde karşıma bunla ilgili bi haber çıktı bu kadın oyuncuymuş ve daha once bi çok yarışmaya katılıp bu tarz sözler sarfetmiş ahlaksızlıgı meşrulaştırmak adına.
Evet eşi olan kiside başka yarismalardaydi bunlar profesyonel yarışmacı ajanslardan geliyorlar.inandirici değil bazi ciftler