kırgınlık ve mutluluk

Başlatan DENİZGÖZLÜM81, 27 Temmuz , 2012, 12:26:40

« önceki - sonraki »

DENİZGÖZLÜM81

meraba kızlar bugün doğum günüm  ve engüzel hediyem geliyor tekrar teyze oluyrum teyzesinin minik prensesim teyzesinin dğum gününü bekledi ve bugün dünyaya gözlerini açıyor umarımsağ sağlim kucağımıza alırız seni 

ZéynéP.SimAy

İnşallah sağsağlim alırsınız kucağınıza Allah analı babalı büyütsün  :amin: :amin: Doğum gününde kutlu olsun Nice mutlu yıllar senin olsunn  :amin:  :opucuk:

DENİZGÖZLÜM81

teşekkürler canım bu doğumu bizi korkutuyor diğerlerinde sancılandı hattaiki hafda erkende doğurdu ama bu çok farklı umarım sorunsuz bir doğum olur  :amin: :amin:

mutluluk

ZéynéP.SimAy

Alıntı yapılan: DENİZGÖZLÜM81 - 27 Temmuz , 2012, 12:41:34
teşekkürler canım bu doğumu bizi korkutuyor diğerlerinde sancılandı hattaiki hafda erkende doğurdu ama bu çok farklı umarım sorunsuz bir doğum olur  :amin: :amin:

:amin: :amin:  :amin: :amin:

_inci_tanem_

Canımmm doğum günün kutlu olsun...
Sağlık,mutlu,huzurlu nice yıllara sevdiklerinle birlikte :love9: :love9: :love9:
RABBİM tez vakitte hayırlısıyla sağlıkla bu eşşiz güzelliği sanada yaşamayı nasip etsin tez vakitte RABBİM önce göbüşünü sonra kucağını doldursun  inşallah  :amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

FİGENN

bu hikayede ki kırgınlığı bulamadım  :suclu:

DENİZGÖZLÜM81

Buradaki kırgınlık anlama beni sadece hizmet için yanlarına çağırdılar yanında olmamı istemek yerine bana ev de hizmet etmemi laik gördü o yüzden alımların evine gitmedim  bu arada güzel dilekleriniz için teşekkürler

DENİZGÖZLÜM81

Arkadaşlar bebiş dünyaya geldi yeğenim 3.200gr gayet sağlıklı ve anlamda kolay doğurmuş hiç çıkışı yokmuş :muzz: :hello2: :muzz: :hello2: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:

burcum

AİLENLE VE TÜM SEVDİKLERİNLE NİCE MUTLU HUZURLU SAĞLIKLI YAŞLARA CANIM
ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN BEBİŞİNİZİDE :amin:

Balböceği

dogum gunün kutlu olsun canım nice senelere  :love9:

Tabi gözün Aydin olsun bu arada, Rabbim saglık sıhhat versin hayırlı uzun ömürler versin.  :amin:   

DENİZGÖZLÜM81

Teşekkürler canım benim inanın en duygusal doğum günü oldu:((

doruk38

:hello2: :hello2: :hello2: :hello2: Allah analı babalı büyütsün canım. haftaya cumartesiye allah nasip ederse bende doğum yapıcam. özellikle o günü seçtim. o gün kız kardeşimin doğum günü. bende ona unutamayacağı her doğum gününde hatırlayacağı bir hediye vermek istedim. her yıl kızımın doğum günüyle teyzesinin doğum gününü beraber kutlarız. :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

melek100lü

:love9: Havvacım doğum günün kutlu olsun  :opucuk: nice senelere sağlık :love9:

mutluluk huzur içinde tüm sevdiklerinle  kutlaman dileğiyle en önemliside

inşallah birdahaki yaşını bebeğinle kutlarsın canım  :amin: :amin: :amin: :amin:

yiğeninin yaşı uzun bahtı güzel olsun Allah analı babalı büyütsün inşallah :amin:

DENİZGÖZLÜM81

Kızımız doğdu ama isim bulamadık hala  kızlar isim önerilerinizi bekliyorum ama yeni moda isimler olmasın :))