6 haftalik Hamileyim ve hala Inanamiyorum.. Saka GIBI :):)

Başlatan Selma27, 26 Temmuz , 2012, 17:04:58

« önceki - sonraki »

Selma27

:muzz:Merhaba arkadaslar. Benim ismim Selma. Aslinda coktandir yazip kendimi tanitmak istiyordum fakat bir turlu elim kilavyeye gitmedi.

Ben araniza tesadufen katildim ve tub bebek arastiriyordum o sirada. Esimle planlar yapiyorduk.. Eger hamile kalmazsam seneye yaz Turkiye'ye Tub bebek tedavisine gitcektik. Ve inanamiycaksiniz suan 6 haftalik hamileyim. Saka gibi ..Hala inanmakta gucluk cekiyorum. Dusunuyorum Allah'im sen ne kadar buyuksun ve herseye kadirsin. Ona acilan elleri hic geri cevirmiyor. Birde samimi oldugun surece ve dualarda sureklilik olunca gercekten bunu yasamis biri olarak soyluyorum. Esimle sukur namazi kildik.. Ilk zamanlar biraz stres yaptim adetim geldiginde..inanirmisiniz birgun adet oldum , o gun basim bir agridi nerdeyse uzuntuden saatlerce yatmistim.

Ben Kanada'da yasiyorum ve suanki esim ikinci evliligim. Malesef birincisi akraba diye benim ailem hic tereddut etmeden verdi ve o 3 bucuk yil evli kaldiktan sonra bosandi gitti benden. O zamanda cok cocugum olmasini istemistim ve ne kadar doktora gittiysemde olmadi. Simdi dusunuyorum hersey nasip kismet isi. Bu esimle daha 4 aydir tam bir beraberlik yasadik ama suan hamileyim. Allah'im sana cok sukurler olsun. Bizi fazla bekletmeden melegimizi gonderdin..

Bundan 1 ay once is yerimdeki bir hiristiyan kizin cocugu olcagini ogrendim ve o benim de hamile kalmaya calistigimi biliyordu. Neyse ogrendigimin ertesi gunu basim agridigi icin ise gitmedim. Kiz resmen onun hamileligini ogrendim ve uzuldum diye ise gelmedigimi dusunmus. Sonra kendi kendime dusundum..Allah'im su ecnebilere istedigini bu dunyada hep veriyorsun, ama bakalim sonlari nasil olcak diye dusundum. Gercekten de ne isterlerse elde ediyorlar. Cunku Allah sevdigi kulunu sinarmis, istedigini hemen vermezmis , dua etsin diye..Onlarin kini verirmis hemen seslerini duymamak icin. Bunu bir yerde okumustum ve cok duygulanmistim.

Iste kizlar bu benim hikayem. Ilerki gunlerde daha cok paylasim yaparim ve birbimizi daha iyi taniriz..Hamile kalmak isteyenler icin tavsiyelerde bulunabilirim. Yapmis oldugum dualari, cizmis oldugum yolu. Yani herseyi paylasmak isterim. Suan ne aileme ne etrafimdaki bir kisiye soyledim. Sadece burda paylasiyorum bu haberi..:) :muzz: :muzz:

ZéynéP.SimAy

:muzz: :muzz:  :opucuk: :opucuk: Aramıza hoşgeldin canım Allahım gebeliğini hayırlı etsin sağsağlim bebğine kavuş inşallahh  :amin: :amin: :amin:

_inci_tanem_

Aramıza hoşgeldin canım  :flowers:
Tebrik ederim...RABBİM hayırlısıyla sağlıkla kucağına almayı nasip etsin :amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

masal12

canım benim allah bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsinn. eşine de mi söylemedin yoksa canım?

Selma27

herkese tessekkur ederim. ALlah tum isteyen arkadaslara nasip etsin.

Esime soyledim canim ilk zaten ikimiz ogrendik..Kan tahlili yaptirmaya gitmistim aslinda onada soylemiycektim ogreninceye kadar fakat o kadar cok ustume dusuyorki, her hareketimi takip ediyor nerdeyse. Yalan soyleyemedim onaa :):)

melek100lü

:love9: :love7: :love9: Hoşgeldin aramıza :flowers: Rabbim kucağına

almayıda nasip etsin canım :amin: hepimize inşallah :love9:

melek100lü

ayy çok hoşsun  ;D

nasıl saklıycan anlardı heralde  :ehi: :ehi:

mehtap0753

Alıntı yapılan: Selma27 - 26 Temmuz , 2012, 17:04:58
:muzz:Merhaba arkadaslar. Benim ismim Selma. Aslinda coktandir yazip kendimi tanitmak istiyordum fakat bir turlu elim kilavyeye gitmedi.

Ben araniza tesadufen katildim ve tub bebek arastiriyordum o sirada. Esimle planlar yapiyorduk.. Eger hamile kalmazsam seneye yaz Turkiye'ye Tub bebek tedavisine gitcektik. Ve inanamiycaksiniz suan 6 haftalik hamileyim. Saka gibi ..Hala inanmakta gucluk cekiyorum. Dusunuyorum Allah'im sen ne kadar buyuksun ve herseye kadirsin. Ona acilan elleri hic geri cevirmiyor. Birde samimi oldugun surece ve dualarda sureklilik olunca gercekten bunu yasamis biri olarak soyluyorum. Esimle sukur namazi kildik.. Ilk zamanlar biraz stres yaptim adetim geldiginde..inanirmisiniz birgun adet oldum , o gun basim bir agridi nerdeyse uzuntuden saatlerce yatmistim.

Ben Kanada'da yasiyorum ve suanki esim ikinci evliligim. Malesef birincisi akraba diye benim ailem hic tereddut etmeden verdi ve o 3 bucuk yil evli kaldiktan sonra bosandi gitti benden. O zamanda cok cocugum olmasini istemistim ve ne kadar doktora gittiysemde olmadi. Simdi dusunuyorum hersey nasip kismet isi. Bu esimle daha 4 aydir tam bir beraberlik yasadik ama suan hamileyim. Allah'im sana cok sukurler olsun. Bizi fazla bekletmeden melegimizi gonderdin..

Bundan 1 ay once is yerimdeki bir hiristiyan kizin cocugu olcagini ogrendim ve o benim de hamile kalmaya calistigimi biliyordu. Neyse ogrendigimin ertesi gunu basim agridigi icin ise gitmedim. Kiz resmen onun hamileligini ogrendim ve uzuldum diye ise gelmedigimi dusunmus. Sonra kendi kendime dusundum..Allah'im su ecnebilere istedigini bu dunyada hep veriyorsun, ama bakalim sonlari nasil olcak diye dusundum. Gercekten de ne isterlerse elde ediyorlar. Cunku Allah sevdigi kulunu sinarmis, istedigini hemen vermezmis , dua etsin diye..Onlarin kini verirmis hemen seslerini duymamak icin. Bunu bir yerde okumustum ve cok duygulanmistim.

Iste kizlar bu benim hikayem. Ilerki gunlerde daha cok paylasim yaparim ve birbimizi daha iyi taniriz..Hamile kalmak isteyenler icin tavsiyelerde bulunabilirim. Yapmis oldugum dualari, cizmis oldugum yolu. Yani herseyi paylasmak isterim. Suan ne aileme ne etrafimdaki bir kisiye soyledim. Sadece burda paylasiyorum bu haberi..:) :muzz: :muzz:

cnm çok sevindim  :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt:allah eline almayı nasip etsin cnm Allah işte ol dedimi oluyo ne duaları eettin cnm paylaşırsan sevinirim ben bugün meryem suresine başlıycam mesela

Balböceği

hoşgeldin aramıza  :flowers:  senin adına çok sevindim  :love9:

Rabbim tamamına erdirsin  :amin:   

Sır_Çiçegi

aramıza hoş geldin cnm  :flowers:

rabbim tamamına erdirsin inş. saglıklı güzel br hamilelik geçirirsin inş.  :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Selma27

Sagolun kizlar. Hepinize ayri ayri tessekkur ederim. Hersey istemekle ve dualarda israrla oluyor..Ben son 4 aydir cok dua ettim. Aslinda yaptigim dualari surda yazsam cok uzun olcak... Suan is yerindeyim ve insaAllah aksam eve gidince ayri ayri uzun uzun yazcam. InsaALlah sizde yaparsiniz ve Allah sizede nasip eder. (Olmayanlar ve isteyen arkadaslar icin) Ben hep arkadas tavsiyesi ile dualara basladim ve cok da arastiriyordum.. Birde tek tarafli olmamamsi lazim. Esinizin de okumasi gerek. Biz oyle yaptik cok sukur rabbim tez vakitte gonderdi ve dualarimizi kabul etti..

ayy

hoşgeldin canım.meleğin hayırlı olsun rabbim sağlıcakla kucağına almakta nasip etsin inşallah

elfo

öncelikle hayırlı olsun Rabbim tamamına erdirsin.  :amin: :amin: dualarını ben de öğrenmek istiyorum  :opucuk:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

zeynoş

ARAMIZA HOŞGELDİN CANIM  SABRIN SONU SELAMETTİR SÖZÜ BUDUR İŞTE ..GÜZEL ALLAHIM HAYIRLISIYLA KUCAĞINA ALMAYI HAYIRLI EVLATLAR OLMASINI NASİP EYLESİN.. DARISI TÜM İSYENLERE VE BANA OLSUNNN :amin:

suzannn

tebrik ederim gerçekten nasipten öte yol yok allah büyük