27 Nisan , 2024, 18:16:56

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Birtanecik Damlam...

Başlatan yeşilim, 04 Şubat , 2007, 05:54:36

« önceki - sonraki »

yeşilim

Alıntı yapılan: sibell (GÖKHAN) - 25 Temmuz , 2007, 13:40:27
SAYFANIZA UĞRAYIP DAMLA HANIMI Bİ ÖPELİM İSTEDİK  :nazar: ANNESİ DAMLAYA BENCEDE KIZ ÇOCUKLARI DOĞUŞTAN ANNELİK İÇGÜDÜSÜYLE DOĞUYOLAR BENİM OĞLUM GÖKHANIM 7.AYINI BİTİRECEK AYIN 29 DA PAŞAMA OYUNCAK BEBEK GÖSTERİYORUM ALIYO İLK ÖNCE AĞZINA GÖTÜRÜYO SONRA FIRLATIYO  :ehi: SONRA OYUNCAK ARAMASINI VERİYORUM  :nazar: ELİNDEN HİÇ BIRAKMIYO ANLAMADIM GİTTİ  :icon_scratch:

ŞERİFECİM DAMLA HANIM 21 AYLIK MIŞ BİLGİNİZE  :k06:

fırlatıyor demek :toothy10:, damla da daha önceleri burnunu ısırıyordu ama artık annelik yapıyor  :ehi:, bu arada dayısının arabalarını da seviyor, bebekler kadar olmasa da  :hieyt:

yeşilim

damla sabahleyin anneannesinin ona yeni aldığı miki mouse desenli bardağı gördü, amannnn, amannnn diyor...pek bilmiş bu çocuk ya  :laughing7:

jbdun

:k06: maaşallah, eee artık bilmiş bilmiş başlar konuşmaları :nazar:

estim

artık herşeye bilmişlik taslar damlam. mahşallah, resimlerini yeni gördüm pembiş pembiş, pek tatlı olmuş pamuk şekeri  :nazar:  :hungry:

yeşilim

Alıntı yapılan: jbdun - 26 Temmuz , 2007, 10:20:36
:k06: maaşallah, eee artık bilmiş bilmiş başlar konuşmaları :nazar:

öyle ya bilmiş bbişim benim  :love7:

yeşilim

Alıntı yapılan: estim - 26 Temmuz , 2007, 10:46:01
artık herşeye bilmişlik taslar damlam. mahşallah, resimlerini yeni gördüm pembiş pembiş, pek tatlı olmuş pamuk şekeri  :nazar:  :hungry:

teşekkürler teyzesi  :-*

Tebessüm :)

Alıntı yapılan: yeşilim - 26 Temmuz , 2007, 10:08:05
damla sabahleyin anneannesinin ona yeni aldığı miki mouse desenli bardağı gördü, amannnn, amannnn diyor...pek bilmiş bu çocuk ya  :laughing7:
bak sen bilmiş cimcimeye, maşaAllah ona. :nazar: epsi çok tatlı da, bu kız bebişler bi başka oluyo.Allah bağışlasın. :opucuk:

yeşilim

Alıntı yapılan: ayşegül - 26 Temmuz , 2007, 12:51:51
Alıntı yapılan: yeşilim - 26 Temmuz , 2007, 10:08:05
bak sen bilmiş cimcimeye, maşaAllah ona. :nazar: epsi çok tatlı da, bu kız bebişler bi başka oluyo.Allah bağışlasın. :opucuk:

amin canım, hepimizinkini  :nazar:

papatya

papatya

gerçekten haklıymışım ilk yorumumda canımsın yaa

papatya

Alıntı yapılan: papatya - 01 Ağustos , 2007, 18:23:43

canım arkadaşım hoşgeldin  :love7:

papatya

Alıntı yapılan: papatya - 02 Ağustos , 2007, 06:51:13
Alıntı yapılan: papatya - 01 Ağustos , 2007, 18:23:43

canım arkadaşım hoşgeldin  :love7:

sen de hoşgeldin canım, yola çıkmış olan bebişin için bir sayfa açalım mı?  :flowers:

ღ°cerenay.♥.

Almiş'inAnniş'i

resimlere ancak bakabildim popişini yerim ben onunnnnnnnn  :hungry:  :nazar: