12 Mayıs , 2024, 12:20:32

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

hamılelıkte rahımdekı agrılar

Başlatan nazo-58, 24 Temmuz , 2012, 15:42:05

« önceki - sonraki »

nazo-58

slm bacular ... :flowers: Öncelikle hayırlı ramazanlar..RABBİM tuttugunuz oruçları kabul etsin,kolaylıklar versin hepinize....
ben 31 haftalık hamişim... :nazar: Benim 1hafta 10 gündür vajinamda agrı oluyor..saga sola dönerken yataktan kalkarken agrı giriyor yürüyemiyorum..bu agrılar normal mi....
tam vajinamdaki kemikler sürekli değil ani hareketlerde saga sola dönüşlerde oturup kalkmamda oluyor..korkuyorum..bunlar normaldır dimi... :dontknow:

bide bi kaç gündür karnımın sag alt kısmında sankı damar damar üstüne binmiş gibi bir agrı oluyor sürekli değil ama ara ara peki bu normalmidir.... :dontknow:

ve belime adet olcakmısım gibi hafif hafif agrılar girip cıkıyor bu normalmidir..

valla biraz karısık oldu ama inş derdimi anlatabilmişimdir..yardımlarınız için tşkler şimdiden.. :opucuk:

RABBİM hayırlısıyla saglıcakla  kucagımıa almayı nasip etsin kuzularımızı yoksa dogurana kadar kafayı yicezzz :k06: :k06:

yasemin10

25 Temmuz , 2012, 08:44:03 #1 Son düzenlenme: 25 Temmuz , 2012, 08:49:46 yasemin10
Canım benim ben daha o aşamalara gelemedim onun için net bir cevap veremeyeceğim. Ama belkide bebeğin rahim kanalına iniyordur. Doktorunu arasan o sana daha detaylı bilgiler verir. Geçmiş olsun.

nazo-58

tşk canım. :opucuk: .bugun sordum doktora..o kadar agrılarda olcak dedi...RABBİM hayırlısıyla saglıcakla kucagımıza almayı nasip etsin yavrularımızı inş.. :amin:

melekdiliyorum

Canım ben 38. haftadayım yeni yaşıyorum o ağrıları ama çok fenaaa :(
Doktor normal olduğunu söyledi...

~ERVA~

CANIM BENDE 37+3 HAMİLEYİM BENİMDE ÇOK AĞRILARIM OLUYOR DOKTORUM BU HAFTALARDA NORMAL DEDİ :'(

iklima

Ilk haftalardan beri sizi şeklinde bi ağrı oluyor.dr normal dedi
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

Bluegirl

canım dr un  dediği doğru bebiş büyüyor rahim genişliyor oyüzden kasıklarda sızı şeklinde hafif ağrılar olabiliyor  :binkybaby:

iklima

Evet başta korkmuştum ama doktor öyle diyince rahatladim

Hepsi Bu..!

ツgöçmen_54 ツ

senin ağrın nasıl oluyor kübra?
rahim içine bıçak saplanır gibimi oluyor?  o şekilde ilk zamanlar bendede oluyordu  ;) bol su iç dedi doktor.

iklima

Alıntı yapılan: ツgöçmen_54 ツ - 28 Nisan , 2013, 19:15:46
senin ağrın nasıl oluyor kübra?
rahim içine bıçak saplanır gibimi oluyor?  o şekilde ilk zamanlar bendede oluyordu  ;) bol su iç dedi doktor.
Karnımin alt kisminda içerden sanki bıçak kesigi gibi bir sızı.ilk haftalarda gün içinde sık sık oluyordu.şimdi zaman zaman am çok sık değil.su icemiyorum 2 haftadir.maden suyu iç o zaman dedi doktor

Hepsi Bu..!