28 Nisan , 2024, 00:43:27

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

merhabaaaa

Başlatan arzbaby, 24 Temmuz , 2012, 15:14:56

« önceki - sonraki »

arzbaby

merhaba arkadaşlar  :hello:
hemen konuya girmek istiyorum sizide fazla sıkmadan :) benim yumurtalarım ile ilgili bir sorunum var her ayın 30-31-01 inde adet görüyorum en geç 6sında adetim bitiyor.1 yıldır evliyim çocuğumuz olsun istiyoruz artık ve dr a başvurdum tahliller sorunlar var ise bileyim diye akıntım falan fazlaydı çünkü 2 farklı fitil ve adet döneminde kullanmam için bir ilaç verdi doktor.2.verdiği fitili hala kullanıyorum ve ayın 17sinde kontrole gelmemi yumurtalıklara ultrasyn ile bakacağını söyledi.ben 19unda kendisi yoktu başka bir doktordan rica ettim baktı ve sol yumurtalığımın fazla büyük olduğunu söyledi ve hemen kan tahlili istedi sonuca göre progesteron oranı 34.7 ,b-hcg oranıda 1.20 görünüyor.ilk önce kistten şüphe duyduğunu ama progesteron sonucuna göre kist olmadığını yumurtlamanın olduğunu söyledi adet dönemini beklememi söyledi ama bilirsiniz işte içine garip bir duygu yerleşir araştırıp kendi kendine kurup durursun bende şuan öyleyim yardımcı olabileceğinizi düşünerek yazıyorum hamile kalma olasılığım hakkında fikir verebilirmisiniz :(((

teşekkürler...

Balböceği

aramıza hosgeldin  :flowers: bu konuda pek fikir sahibi değilim maalesef :(  

arzbaby

teşekkürederim canım kendi doktorum ile görüştüm sonunda bekleyeceğiz dedi bakalım bu ay olmaz ise tekrar gideceğim  :'( :'(

arzbaby

maalesef yine olmadı gördüm kırmızı kartı :(((

EMEL 26

hoşgeldin  :k06:
hakkında hayırlısı olsun  inşallah en kısa zamanda gelir bebişin :amin:
Kızlarımla hayat çok güzel💖

~ERVA~

HOŞGELDİN HAKKINDA HAYIRLISI OLSUN İNŞALLAH CANIM