Rabbime çok şükür sonunda aldım kızımı kucağıma:))))

Başlatan "<<<ZEHRA>>>, 22 Temmuz , 2012, 18:11:36

« önceki - sonraki »

"<<<ZEHRA>>>

Burada anne olmayı bekleyen tüm arkadaşıma Allah nasip etsin bu muhteşem duyguyu....Ben üç düşüğün ardından kavuştum yumurcak kızıma...Rabbim nasip etsin tüm arkadaşlarıma....Önce Rabbimin izniyle derdime derman olan Prof. Dr.Hakan Şatıroğlu ve ekibi Dr. Cihan Kabukçu ve Ertan Bey'e çok minettarım Allah onlardan razı olsun....

melek100lü

serserim

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:GÖZÜN AYDIN CANIM ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN ACILARINI GÖSTERMESİN İNŞALLAHHH  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Balböceği

gözün Aydin olsun, Rabbim hayırlı uzun ömürler versin kızına

Mevla size bağışlasın  :amin:
:nazar:

"<<<ZEHRA>>>

çoook teşekkür ederim arkadaşlar Allah razı olsun  :opucuk:

EMEL 26

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
rabbim tahtınıda  bahtınıda güzel eyler inşallah hayırlı evlat olsun    :amin:                               
Kızlarımla hayat çok güzel💖

"<<<ZEHRA>>>

Alıntı yapılan: EMEL 26 - 22 Temmuz , 2012, 22:54:57
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
rabbim tahtınıda  bahtınıda güzel eyler inşallah hayırlı evlat olsun    :amin:                               
AMİN CANIM CÜMLESİNİN EVLADIYLA BİRLİKTE İÇİNDE BENİMKİNİDE:)

_inci_tanem_

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

mutluluk

allahım analı baalı büyütsün darısı başımıza :amin:

CAN TANEM

Gözün aydın canım Allah analı babalı büyütsün inşallah :amin: :amin: :love9: :love9:

yasemin10

Gözün aydın canım. Allah analı babalı büyütsün.  :nazar:  Size de hayırlı bir evlat olur inşallah.  :amin:

suzannn

tebrik ederim zehra allah analı babalı sağlıklıca büyütmeyi nasip etsin

nazlıyarim

:nazar: maşallah rabbim hayırlı evlat eylesin sizlere bağışlasın
BENİM HALA UMUDUM VAR...

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

cnmmm seni taniyom eskiden konusurduk coktan yoktun ama cok güzel haberlen gelmisin  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: ay cok sevindim cnm ya sonunda acilarimizi unuttuk bak benimde kizim oldu  :opucuk: :love9: :nazar:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar: