28 Nisan , 2024, 01:10:15

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

melegım benı bırakıyo

Başlatan sevill, 22 Temmuz , 2012, 16:30:43

« önceki - sonraki »

sevill

bugun doktora gıttım ve kese kuculmus kızlar kanamamda artı yanı melegım benı bıraktı kızlar

serserim

canım benim çokk üzüldüm vardır bir hayır sonradan üzülüceğine şimdiden üzülmüşsün sonrası çok daha kötü olurdu Allah tez vakitte tekrar en sağlıklısından hamilelik nasip etsin canım :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

nescafe

canım çok geçmiş olsun. rabbim en kısa zamanda hayırlısıyla nasip etsin bebeğini sana sağlıkla inşallah.burada bir sürü örnek var düşük yapıp bebeğini kaybedip tekrar hamile kalan biri d benim. rabbim yar ve yardımcın olsun inşallah.

melek100lü

Çok üzüldüm canım  :(
Rabbim enkısa zamanda sağlıklı gebelik nasip etsin  :amin: :amin:

sukeyna

çok geçmiş olsun arkadaşım, hayırlısı böyleymiş dua et bol bol..

_inci_tanem_

Çok üzüldüm canım  :y25: Çok geçmiş olsun  :opucuk:
Bende yaşadım bu olayı çok üzücüydü RABBİME şükürler olsun tekrardan nasip etti :amin:
RABBİM en kısa  sürede sanada hayırlısıyla nasip etsin inşallah :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

CAN TANEM

Allah sabır versin canım  :y25:

En kısa zamanda yeniden meleğin gelirde yaralarını sarar inşallah  :amin: :amin:

mutluluk

:crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: çok zor bir durum bende aynısını yaşaadım.

yasemin10

Canım çok üzüldüm. Geçmiş olsun. Vardır bunda da bir hayır. 

esracım

Çok üzüldüm canım ama elden bzen hiçbir şey gelmiyor.İnşallah ikinci kez gelecek olan bebeğin seni asla bırakmaz.

Sır_Çiçegi

cok üzüldüm cnm rabbim yardımcın olsun inş.  :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

ZéynéP.SimAy

nazlıyarim

allahım sabırlar versin canım benim inşallah en kısa zamanda bebişin süpriz yapar sana
BENİM HALA UMUDUM VAR...

sevill

kızlar hepınıze tesekkur ederım dualarınz ıcın ama 5 gundur cok kotuydum bebegımı dusuremedım ve bugun kürtaj oldum cok sukur sımdı ıyıyım allah kımseye gostermesın cok zor allahım hıc kımsenın kucagını bos bırakmasın

ayy

canım geçmiş olsun 2 kez yaşadım tarifi imkansız  bi acı ama rabbim sabrını veriyor hernekadar çok zor günler yaşansada.herşeyde bir hayır vardır bol bol dua et meleğin inşallah en kısa zamanda sağlıklı bi şekilde annesine gelir :amin: :amin: