27 Nisan , 2024, 20:43:49

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

acaba hamile olabilirmiyim ?

Başlatan hayriye60, 19 Temmuz , 2012, 09:44:04

« önceki - sonraki »

hayriye60

kızlar bugün ayın 19 hasta olmam gerekiyodu şuana kadar olmadım.eğer olursam tekrar iğne tedavisine başlıyacaz.ama ay içerisinde kahverengi lekelenmem oldu 2 kez.önceden hiç böyle bişey olmamıştı.bazı arkadaşlarda okudum genelde lekelenmesi olanlar hamile kalanlarmış.acaba diyorum yine her ay gibi hamile olabilkirmiyim.ama hiç sanmıyorum iğneyle bile olmaduki kendiliğinden hiç olmaz heralde diyorum kendi kendimede düşünmeden yapamıyorum. :hieyt: :hello2: :muzz: :hieyt: :hello2: :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hieyt: :hieyt: şunları koyup heyyyytt hamileyim demeyi çok istiyorummmmm  bu kez olsun neolur allahım

ZéynéP.SimAy

Canım bir kaç gün daha bekleiyp test yaptır inşallah güzel haberler verirsin bize  :amin: :amin: burda çoktur tedavilerinde bir sonuç alamayan ama kendiliğinde hamile kalanlar inşallah lekelerin hamileliğinin belirtisidir  :amin: :amin:

hayriye60

inşallah canım.zaten bu hafta bekleyeceğim eğer olmazsam o zaman doktora gider test yaptırım.şimdiden umutlanmak istemiyorum.

HASRET!M S@N@

en kısa sürede hamilelik haberini paylasırsın inş

Sır_Çiçegi

inş. güzel haberlerini alırız cnm  :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

hayriye60

teşekkür ederim kızlar inşallah.ayyy düşenemiyorum düşünürken bile çok heycanlanıyorum.hamile olsam kendime belli bir süre gelemem galiba.

yasemin10

Canım inşallah müjdeli haberini en yakın zamanda alırız. gönlünü ferah tut.

esracım

hayriye60

kızlar olmadı yaaaaa yine olmadı.bu sabah hasta oldum malesef.orucumda gitti.aslında ümitlendirmekte istememiştim ama kendimi yinede insan üzülüyor .neyse bu ayda nasip değilmiş inşallah diğer ayda olur.yarın doktora gidiyorum yine iğne tedavisine başlayacağız.bakalım inşallah olur bu kez.artık sabrımda kalmadı bekle bekel bi hal oldum valla

serserim

canım herşeyin hayırlısı vardır bir hayır hayırlısıyla sağlıkla tez vakitte gelir inşallah bebişin  :amin: :amin: :amin: bizim en büyük imtihanımız SABIR Allah gönlüne göre versin canım  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

hayriye60

evet haklısn sabır sabır diyorum aslında bu sabah sahurdan sonra dua ettim namazımı kıldım allahım eğer bizim için hayırlısıysa ver dedim.en iyi zamanını sen bilirisn dedim.artık 1 yıldır bebek konusunda çok hassas olmaya başladım.herkesin oldu benden sonra evlelenlerinde oldu ama benim olmuyor.arkadaşların bebeklerini severken içim parçalanıyo.aklıma geldikçe ağlıyorum.garip bi duygu beni en iyi siz anlarsınız .çünkü aynı duyguları yaşıyoruz.hepimiz bebek hasreti çekiyoruz.allahım ramazan ayının hörmetine isteyen herkese versin burdaki arkadaşların tüm olmayan kadınların kucaklarını doldursun.inşallah allahım dualarımızı duyar da bizim de olur

serserim

canım seni çok iyi anlıyorum ben 2 yıl uğraştım 1 düşüğüm 1kimyasal gebeliğim ameliyat iğne tedavileri aşılamalar bir sürü şeyler yaşadım tedaviler gördüm gitmediğim dr kalmadı ama çok şükür 2. aşılamam tuttu hep hayırlısıyla dedim hiçbir zaman illa bu ay olsun demedim sende her duan da hayırlısıyla diye başla kiminin kolay kiminin zor oluyor ama önemli olan hayırlısıyla sağlıkla olsun bende çok kötü olurdum arkadaşlarımın bebklerini görünce ama hiççç umudumu yitirmedim kötü olduğumda hayır üzülme seninde elbet bir gün olucak dedim çok şükür Allah ıma isteyen herkeslere nasip etsin hele hele bu ramazan ayında dualarım hepinizle isteyenlerle hamile olanlarla bebek evlat sahibi olanlarla  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Sır_Çiçegi

hakkında hayırlısı olsun inş. cnm  :flowers:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

umrancan

hiç üzülme arkadaşım bu ay da olmamıştır diye düşündüğün bir ayda bir de bakacaksın güzel haberini paylaşıyorsun inşallah

sym_38

Allahım en kısa zamanda bu güzel duyguyu yaşatsın sana :amin: :binkybaby: