27 Nisan , 2024, 22:53:44

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Herkese Merhaba

Başlatan sym_38, 13 Temmuz , 2012, 09:52:03

« önceki - sonraki »

sym_38

Bende aranıza bugün katıldım. 12 Haftalık hamileyim... Bilmediğim merak ettiğim birçok şey var. Forumda çok güzel paylaşımlar var. Çok faydalı olacağını düşünüyorumm...  :occasion14:  :love9:

CAN TANEM

Merhaba canım hoşgeldin  :opucuk:

Bebeğini sağlıklı sıhhatli kucağına alırsın inşallah  :amin:

Kayserilimisin :flowers:

sym_38

Hoşbulduk... Amin inşallah. Evet Kayseriliyim... :)

CAN TANEM

Çok sevindim bi hemşomuz daha oldu...  :hieyt: :hieyt: Bende kayseriliyim canım  :opucuk:

melek100lü

:love9: :love7: :love9: Hoşgeldin aramıza  :flowers: Bebeğin hayırlı uğurlu olsun :amin:

:nazar: :amin:  Rabbim kucağına almayıda nasip etsin canım  :amin: :nazar:

serserim

HOŞGELDİN CANIM ARAMIZA  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: ALLAH TAMAMINI ERDİRSİN İNŞALLAH SAĞLIKLA ALIRSIN BEBİŞİNİ KUCAĞINA  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

sym_38

Hoşbulduk...  :flowers: Dilekleriniz için hepinizi teşekkür ederimmm :love9:

masal12

aramıza hoşgeldin canım allah bebişini sağlıkla kucagına almayı nasip etsınn. güzel bir hamilelik geçirirsin inşallah...

ayy

:nazar:hoşgeldin canım rabbim kokusunu duymakta nasip etsin inşallah :amin: :amin: :amin:evet site iyi gelecektir sanada burası herkese iyi geliyor :opucuk: :opucuk: :opucuk:bebiş bekleyenlere bir duacı katıldı çok şükür  :k06: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

DENİZGÖZLÜM81

armıza hoşgeldin canım tebrik ederim rabbim bebeğini sağlıklı bir şekilde kucağına almayınasip etsin :flowers:

hümeyra_t_e

hoşgeldinnn :hello2: hayırlı olsun bebişin :love9:

sym_38

Çok teşekkürler canlar güzzzel dua ve dilekleriniz için hoş hoş hoşbuldummmmm  :love9: :love9: :love9: :love9:

Balböceği

Hosgeldin aramiza, daim olmani dilerim.  :flowers: :flowers: :flowers:

HASRET!M S@N@

Aramıza hosgeldin cnm  :flowers: :flowers:
Bende kayseride Yaşıyorum

hayriye60

arkadaşlar bu arada bende kayseride doğduma ama hiç bilmiyorum orayı 1 ay sonra tokata taşınmışız aslen tokatlıyım.ama kayseride doğdum babam orda çalışırken aslında hemşerili sayılırız :) oraları görmesemde bilmesemde .aslında merak ediyorum kayseriyi