29 Nisan , 2024, 16:42:20

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Göğüs ucu tüğlenmesi :((

Başlatan hüzünden_gelme, 11 Temmuz , 2012, 15:49:26

« önceki - sonraki »

hüzünden_gelme

kızlarr kahverengı olan bölgesı tüğlenıyor neden böle oluyor ki uzun zamandır böyle koparmalımıyım o tüğleri yoksa kalsın mı   :icon_scratch:

kelebegimm

hormonlarina bakdir canim bazilarinda erkeklik hormonlari yukselebiliyomus bazen o zamanda killanmalar oluyomus :opucuk: :opucuk:

]

hüzünden_gelme

hormonlarım bozuk zaten doktor tüğlenme olabılır dedı ama bu sıralar asırı oluyor özellıkle gogus ucumda

kelebegimm

Alıntı yapılan: Pεrι мαѕαlı - 11 Temmuz , 2012, 15:56:05
hormonlarım bozuk zaten doktor tüğlenme olabılır dedı ama bu sıralar asırı oluyor özellıkle gogus ucumda

ilac vermedimi canim benim bi yakinim ilac tedavisiyle atlatmisdi ama onunki baya bii vardii

]

hüzünden_gelme

o dönemler kistim de vardı sanırım vermedi hormonlar için .. tekrar doktorar gıtmem lazım o zaman .. bende de var hem gögüslerımde hem göbekte heryerde çoğaldılar   ::)

elfo

canım bende de var kahverengi bölgenin çevresinde. hamd olsun hormonlarım iyi ama pko var belki ondan oluyordur. bi kontrol ettir bakalım kendimi
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

Balböceği

Abowwww bende de var  :-[

Genetik olamaz mı başkalarına bakıyorum

Bide bana bakıyorum. :(

hüzünden_gelme

aslında ablamdada var bayagı genetık olabılır evet kımısı diyo dökulur kendın koparma dıyo  halada gıdemedım bı doktora kaldı öle valla

Balböceği

Bak benim annem de var, özellikle göbek çevresi onda da var bende de..

Makina ile alıyorum.. Hamilelikte çoğaldı ama hiç azalmadı..

hüzünden_gelme

neden oluyor acaba ki  :dontknow: acaba hormonlardan mı benimkiler bozukta  :k06:

tüğ azaltıcılar var onlardan denedım bi ara bir süre azaldı sonra tekrar basladı çoğalmaya  ::) makıneyle acımıyomu ya bacaklarımı alırken bıle acıyo goguse hıc dusunemıyorum  :honk:

Balböceği

Göğüslerimde tek tük var kız göbüşü alıyorum makinayla
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

muhribe

özge pko varsa ondan olabilir canım

beklenmeyen yerlerde tüylenme yapıyor pko

hüzünden_gelme

Alıntı yapılan: muhribe - 27 Ağustos , 2012, 16:57:39
özge pko varsa ondan olabilir canım

beklenmeyen yerlerde tüylenme yapıyor pko

allah korusun öyle bır sorunum yok çok şükür  :amin: :amin:

kist vardı oda geldi gectı  :amin: :amin:

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 26 Ağustos , 2012, 14:43:39
Göğüslerimde tek tük var kız göbüşü alıyorum makinayla
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

hee tamam o zaman  :k06: :k06:

°º•✿gülümse01✿•º°

Tamamen hormonal bildiğim kadarıyla
BEBEĞİM, BİLİYORUM HAYALLERİMDE KALMAYACAKSIN. BEN SENİ HASRETLE BEKLERKEN HAYAL OLMAMALISIN. GEL DE  GÖZYAŞLARIMI SİL. BU HASRETİ BİTİR ANNECİĞİM...