29 Nisan , 2024, 09:59:58

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

BOŞANIYORUM ARKADAŞLAR...EŞİM SABAH BİR TOKAT ATTI SIZLIYOR

Başlatan sibel28, 10 Temmuz , 2012, 18:53:33

« önceki - sonraki »

sibel28

Sabah 11 de bir tokat attı hala sızlıyor..evi terk ettim..aramadı dahi beni..ailesinin yanındaymış ailesi dolduruyor ki görümcemde orda hemen beraber fotolarımızı görümcem faceden silmiş...bebeğimiz 6 aylık oldu hangi suratla gelcek görcek oğlumu

kelebegimm

canim ne dicemi bilemedim bu aralar o kadar cok bosanma haberi aliyorumkii  :y25: :y25: :y25: :y25: :y25:
ne oluyo bize eslerimize anlamiyorummm
isin aslini bilmedigimiz icin bisede diomuyorum rabbim hakkinda hayirlisini versin
bebeginde var onun icin iyice dusun  :'( :'( :'( :'(

]

<<<peri masalı >>>

gercekten üzüldüm inşallah allah hakkınızda hayırlısı nasip eder

serserim

canım çok geçmiş olsun ah ah bu kaynanalar görümceler Allah ından bulsunlar :amin: :amin: :amin: hakkında hayırlısı neyse o olsun canım çocukta varmış eğer gerçekten eşinin ailesi etkisinde kalıyorsa düşün ve eşinle konuş canım inşallah mutlu yuvanıza tekrar kavuşursunuz  :amin: :amin: :amin:

EMEL 26

canım benim geçmiş olsun  hakkında hayırlısı olsun
bu zor süreçte allah yardımcın olsun
inşallah anlaşırsınız
Kızlarımla hayat çok güzel💖

HASRET!M S@N@

cok zor bir sürec anlıyorum seni
ve karar senin içinde sen yasıyorsun durumu en iyi sen biliyorsun cnm
ben cok yasadım ailemin yanına cok gittim
belki yakın zamanda tekrar basıma gelir
ama sunu bilirim insanın kaderi güzel olucak bahtı güzel olucak

burcum

ALLAH hakkınızda hayırlısı neyse onu versin canım üzülme herşey olacağına varır
su akar yolunu bulur sen hiç merak etme arada çocuk olması kötü tabiki olan çocuklara oluyor maalesef ama çocuk var diye de boşanılmayacak diye birşey yok tek çocuklu boşanan sen olmayacaksın hiç kendini üzme
ALLAH ın izniyle eşin ıslah olur da yuvanız bozulmaz :amin:

Balböceği

cok uzuldum aysun,  :sad1: rabbim akil fikir versin eslerimize  :amin:

son zamanlarda sikca duyar olduk bosanmalari  :sad1:

sym_38

:( Çok ama çok üzüldüm ki sana öyle davranmasını düşünmek bile çok zor Rabbim senin ve bebeğinin yardımcısı olsun hakkınızda hayırlısı inşallah. :(

Bluegirl

Ne zor bı durum  :crybaby2: Rabbim yardımcın olsun canım hakkında hayırlısı neyse o olsun

aşkitoom

aysuncum çok üzüldüm cnm ama bidaha düş
ün derim,çünkü bi yuva kolay kurulmuyor ama çabuk yıkılıyor.bide bebeğin var,eşinle iyice konuş.görümcenin falan dolduruşuna gelmesin,tokat atmış affedilecek bişey değil ama bi şans daha ver çocuğun için :icon_thumright:

SABIRTAŞI

ALLAH YARDIMCIN OLSUN CANIM İNŞALLAH HERŞEY YOLUNA VARIR EŞİN İNŞALLAH HATASINI ANLAR....ÜZÜLMEMEK ELDE DEĞİL TABİKİ ÇÜNKÜ ARADA MNNACIK BİR BEBEK VAR OLAN EN ÇOK O YAVRUYA OLACAK....EŞİNDE AZICIKTA OLSA İNSAF VİCDAN VARSA ONUN BUNUN DOLDURUŞUNA GELİP KÜÇÜCÜK YAVRUSUNUN HUZURUNA MUTLULUĞUNA ENGEL OLMAZ....ALLAH ISLAH EYLESİN EŞİNİ VE ONU DOLDURUPTA BU MÜBAREK GÜNLERDE BİR YUVAYI DAĞITMAYA SEBEBP OLANLARI....

tweety0555

AYSUN CUM UMARIM DOGRU KARARI VERMISSINDIR...ALLAHIM YARDIMCIN OLSUN....AMA BIR KERE O TOKATA EVET DERSEN GERISI GELIR DEVAM EDER BUNU AKLINDAN SAKIN CIKARMA...

iklima

canım allah yardımcın olsun
başka ne diyebilirim bilmiyorum
şu mubarek ayda rabbim eşinin kalbine merhamet koysun
affetmesen bile vicdanı tırtıklasın dursun onu
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

laracroftt

gercekten zor... Bebegınde varmıs allah yardım etsın. Pekı nıye boyle bısey yaptı esın? Yıne gorumcen kaynanan yuzunden falan mı?