2.DÜZEY USG HAKKINDA BİLGİSİ OLAN VAR MI ???

Başlatan merviş86, 09 Temmuz , 2012, 11:14:51

« önceki - sonraki »

merviş86

merhaba arkadaşlar 2.DÜZEY USG'de cd görüntüsü veriliyor muydu  :dontknow: yoksa o başka bir şey mi ona göre özele hastaneye ya da devlet hastanesine gidicem de çok az vaktim kaldı yardımcı olursanız çok sevinirim  :flowers:
NAZAR DUASI

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

sukeyna

ne için az kaldı vaktin canım anlamadım?
Arkadaşım 13. haftada girmişti, cinsiyetini ve bebeğin organlarına bakmıştı doktor.

merviş86

arkadaşının gittiği muhtemelen 2 li taramadır senin dediğinden farklı bir şey sanırım bu  :dontknow:
NAZAR DUASI

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

sukeyna

ben girdim geçen hafta 2. düzey usg'ye, cd de verdi, cinsiyetini de söyledi, tüm organlarına da baktı,kesinlikle tavsiye ederim tüm organlar tek tek ölçülüyo, yarım saat süren bir işlem birde bu işlemi pernitoloji uzmanı bir kadın doğumcuya yaptırmalısınız  :binkybaby: