Kıskançlık....

Başlatan ZAHİR, 06 Temmuz , 2012, 15:20:33

« önceki - sonraki »

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: smyr.fk - 15 Ağustos , 2012, 15:00:22
Alıntı yapılan: Dilara Ebrar - 15 Ağustos , 2012, 14:56:42
Alıntı yapılan: smyr.fk - 15 Ağustos , 2012, 14:50:16
canım ya eşinle konuş araya mesafe koysun bende kısmen aynı durumdayım ama eşim seniki kadar samimi değil demin denetme çıkcak arkdş eşim olnca o da atlıyo birlkte gidiyolar çıldırıyorum ama konşcxam akşama sinirden kendimi yiyorm...

yaaa samimi deil ama içinde kalbinde bi kötülükte yok işte.azcık fesat olsa olayın kötü taraflarını düşünse olay çözülecek ama düşünemiyor.kadın arıyor buda normal bi elemanı aramış gibi açıyor telefonu.bakalım azcık rahatım şu aralar ama böle aklıma geldikçe büyütüyorum kafamda  :BangHead: :BangHead: :BangHead:
canım eşlerde yokta şimdiki kadınlara kızlqara güvn olmaz senin de eşin iyi yardımsewer biriyse kullanmaya çalşırlar hemn

ya canım kullansın ben onada bişi demiyorum.ama elalem çok fena.evine bırakırken biri görür fesat insanmı yok yakıştırıverir hemen.öle bi lafın çıkmasına bile tahammül edemem ben yaaa  :caca: :caca: :caca:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

...ŞehzadEfe...

bizlerde çalışan insanlarız çalıştığımız işyerlerinde erkek arkadaslar var evliler ve asla nasılsın iyimisin demekten öteye gidilmiyor gidilmemeli ben nasıl dikkat ediyorsam eşimin de dikkat etmesini isterim bide benim eşimin şirketinde ki bayanlar bayan degil açık havuz hepsi hepsinin eşimle işleri oluyor gece iş için aramıyorlar genelde mesaj atıyorlar serkan bey de mesaj baslıyor oyuzden pek boyle düşünmüyorum amaaaaaaa allahhh kimmsenin içine vermesin kimsenin eşini şaşırtmasın bende çok kıskanç biriyimdir ve kıskandıgımı içimde yasarım deli olurum.allah kimsenin yuvasını bu şekilde bozmasın  :amin:  :amin:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

ZAHİR

Alıntı yapılan: nagihannn - 16 Ağustos , 2012, 09:22:28
bizlerde çalışan insanlarız çalıştığımız işyerlerinde erkek arkadaslar var evliler ve asla nasılsın iyimisin demekten öteye gidilmiyor gidilmemeli ben nasıl dikkat ediyorsam eşimin de dikkat etmesini isterim bide benim eşimin şirketinde ki bayanlar bayan degil açık havuz hepsi hepsinin eşimle işleri oluyor gece iş için aramıyorlar genelde mesaj atıyorlar serkan bey de mesaj baslıyor oyuzden pek boyle düşünmüyorum amaaaaaaa allahhh kimmsenin içine vermesin kimsenin eşini şaşırtmasın bende çok kıskanç biriyimdir ve kıskandıgımı içimde yasarım deli olurum.allah kimsenin yuvasını bu şekilde bozmasın  :amin:  :amin:
ne güzel anlatmışsın cnm dün eşime dedim bn nasıl mesafeliysem erkeklere sende öyle olcan flnn :) içinde yaşayabilmen çok iyi bn tutamıyorum kendimi hakim olamaıyorum kıskançlğıma soru  çıkarıyorum kavga ediyoruz :((
♥♥♥ŞÜKÜRLER OLSUN RABBÎME MELEGÎM KOLLARIMDA♥♥♥

...ŞehzadEfe...

canım sıkılmadan trip yapmadan güzelce anlat anlayana kadar kendini yormadan insan düşündükçe hastalık sahibi oluyor ve sen önemlisin kıymetlisin inşallah eşin anlar sende üzülmezsin bu kadar
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

ZAHİR

Alıntı yapılan: nagihannn - 16 Ağustos , 2012, 13:46:09
canım sıkılmadan trip yapmadan güzelce anlat anlayana kadar kendini yormadan insan düşündükçe hastalık sahibi oluyor ve sen önemlisin kıymetlisin inşallah eşin anlar sende üzülmezsin bu kadar
canım hereyi yapıyorum bitrme noktasına geliyorz sonra ğişman oluyorum suçumu itiraf ediyorum.... dediğin gibi otrup kuruyorum sonra kızıyorum saldırıyorum adama :))
♥♥♥ŞÜKÜRLER OLSUN RABBÎME MELEGÎM KOLLARIMDA♥♥♥

Dilara Ebrar

evet kızlar malesef çevre çok bozuk.sadece şunu diyeblirimki allahım şaşırtmasın yoldan ayırmasın.

3-4 ay öncesine kadar çalıştığım köyden bi arkadaş kocasıyla kavga edip annesinin evine gelmiş.kavga ettiklerinde kız 2 aylık hamileymiş.bu sırada kocasıda eşinin yokluğundan istifade arkadaşının karısını eve getirmiş  :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo ve fingirdemişler. :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: tabi olay komşular sayesinde acığa çımış.şimdi aldatn kadın ve eşi boşanmışlar.bide 1 tane çocukları varmış. :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:  benim arkadaşta doğum yapmayı bekliyor.sonrsındada o boşanacak. :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

o pis kadına ne denir yaaa.sen annesin bide nasıl evli bi adamın evine gidersin. :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

allahım fikri bozuklarla karşılartırmasın
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

bnsroni

Korkunç bir duygu aslında ama elde olmadığında bir gerçek :icon_scratch:

iklima

ay çok sinirlerim bozuldu okudukça.pabbim eşlerimizden uzak tutsun böyle densiz kadınları
tahammül edemiyorum okurken bile sinirlerim alt üst oldu
ben de çok kıskancım,bunun eşe güvenle bi alakası yok hepimiz biliyoruz bir kadın bi erkeğe isterse ne gibi pislikler yapabileceğini.
allahım uzak tut böyle insanları bizden.
ben kaldıramam,kafayı tırlatırım
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!