28 Nisan , 2024, 02:11:24

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kıskançlık....

Başlatan ZAHİR, 06 Temmuz , 2012, 15:20:33

« önceki - sonraki »

Selma27

Konu basligini gorunce hemen icimden yazmak geldi...:):) Benim tabiatimda fazla kiskanclik yoktur. Ben esime guvenince kiskanmam ve onu takip de etmem fakat esimin asiri kiskancligi beni yiyip bitiriyor. Bir yere ciksak etrafima baksam hemen birilerine baktigimi zannedip surat asiyor bana. Ama bilmiyorki benim icimden oyle birsey gecmedigini   :muzz: :opucuk: Valla bunuda cok sevdiginden yaptigini biliyorum cunku 1 saat sonra hic birsey olmamis gibi oluyoruz yine. Erkeklerin kiskancliklari kadinlarinkinden daha kotu....

ZAHİR

Alıntı yapılan: Selma27 - 30 Temmuz , 2012, 15:59:01
Konu basligini gorunce hemen icimden yazmak geldi...:):) Benim tabiatimda fazla kiskanclik yoktur. Ben esime guvenince kiskanmam ve onu takip de etmem fakat esimin asiri kiskancligi beni yiyip bitiriyor. Bir yere ciksak etrafima baksam hemen birilerine baktigimi zannedip surat asiyor bana. Ama bilmiyorki benim icimden oyle birsey gecmedigini   :muzz: :opucuk: Valla bunuda cok sevdiginden yaptigini biliyorum cunku 1 saat sonra hic birsey olmamis gibi oluyoruz yine. Erkeklerin kiskancliklari kadinlarinkinden daha kotu....
ne güzel keşke bnde kıskanmasam o beni kıskansa biraz bnm kendimi yememden iyidir.hani giyime kuşama karışmasa kıskançlık yapsa fena olmaz  :k06:
♥♥♥ŞÜKÜRLER OLSUN RABBÎME MELEGÎM KOLLARIMDA♥♥♥

muhribe

arkadaşın dediği gibi erkeğin kıskançlığı kadın gururunu okşuyor  :love9: tabi dozunda olacak her şey.

benim eşim de balkona cam yaptıracaktı. dedim renksiz yaptır, oğlan dışarıyı seyretsin. yok dinlemedi, beyaz mat renkte yaptırdı. neymiş karşı caddeden adamlar bizim binaya bakınca beni görmesinmiş  :k06: bi de geçen hafta tatile gittik. ben kapalı olduğum için denize haşemayla girdim tabi. benimki diyor ki kadınlara haşema daha çok yakışıyor, bikinili kadınlardansa benim karım daha güzel  :k06: alttan alta kıskanıyor da itiraf edemiyor. ama benim de hoşuma gidiyor dozunda olunca  :k06:

Selma27

Alıntı yapılan: smyr.fk - 30 Temmuz , 2012, 16:17:23
Alıntı yapılan: Selma27 - 30 Temmuz , 2012, 15:59:01
ne güzel keşke bnde kıskanmasam o beni kıskansa biraz bnm kendimi yememden iyidir.hani giyime kuşama karışmasa kıskançlık yapsa fena olmaz  :k06:

Hic tavsiye etmiyorum.. Benim esim kiyafetime de karisiyor ve inan ben daha kotu oluyorum. Cunku kapali giyinirken istiyorki daha cok kapali giyineyim. Yani cok zor kiskanclik canim. Erkegin kiskancligini sana hic tavsiye etmiyorum.. Eski kiyafetlerimin nerdeyse hepsini atip yeni almak zorunda kalcam yakinda. O kadar kiskanc yani..

Selma27

Alıntı yapılan: muhribe - 30 Temmuz , 2012, 16:26:48
arkadaşın dediği gibi erkeğin kıskançlığı kadın gururunu okşuyor  :love9: tabi dozunda olacak her şey.

benim eşim de balkona cam yaptıracaktı. dedim renksiz yaptır, oğlan dışarıyı seyretsin. yok dinlemedi, beyaz mat renkte yaptırdı. neymiş karşı caddeden adamlar bizim binaya bakınca beni görmesinmiş  :k06: bi de geçen hafta tatile gittik. ben kapalı olduğum için denize haşemayla girdim tabi. benimki diyor ki kadınlara haşema daha çok yakışıyor, bikinili kadınlardansa benim karım daha güzel  :k06: alttan alta kıskanıyor da itiraf edemiyor. ama benim de hoşuma gidiyor dozunda olunca  :k06:

Biz esimle balkon sefasi bile yapamiyoruz....:):):) Arkadaslarim davet ediyor evlerine gitmiyorum cunku esim kadinlarla ayni ortamda oturmak iyi degil diyor. O yuzden bazi arkadaslarimin evleri musait olmuyor ayri misafir almaya. Iste erkegin kiskanci gercekten cok kotu oluyor..

Dilara Ebrar

:cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

bu konudan bi aralar çok dertliydim kızlar yaaaa  :sad1: :sad1:
eşimin yanında çalışan bi bayan var sekreter gibi bişi.ya kadının şöle bi eşime mesafesi yok ya.sinir oluyorum.gece gündüz demeden mesai dışı zırt pırt arıyordu bi ara.yarın şuraya gitcem işim var bilmemne.tamam aranır ama bunuda üsturuplu bi saati olur yani.kalkıp saat 23:00 te aramazsın ama kadın arardı.ve eşinden boşanmış bi kadındı. :sad1: :sad1: :sad1:aslında çok kıskancımdır ama öle sık boğaz etmem.alttan alttan didiklerim.
beni delirten olay kadının annesi hastalanmış.bende geçmiş olsun demek için aradım.çok canım sıkıldı çok üzüldüm arıcak kimseyi bulamadım bende mehmet beyi (eşimi) aradım demesinmi. :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: yahu kadın senin hiçmi akraban eşin dostun yokta benim kocayı arıyosun.tabi evde tartışma çıkardım.

yani bende bu konudan çok ama çok dertliyim.eşime güvenim sonsuz ama kadınlar yolundan giden adamı yolundan çıkarırlar bunuda biliyorum.
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

muhribe

kadına laf soksaydın canım

ne demek elin adamını aramak

canı sıkılıyorsa arasın samimi bir arkadaşını arasın hiç yapamıyorsa bizim gibi bi foruma yazsın  :k06:

ben eşime eltimle bile görüşmesini istemediğimi söylemiştim. anlayışla karşıladı. kadın ilk zamanlar eşimi telden aramalar, mesajlar, çağrı atmalar falan  :cildir: tamam kötü bir niyeti olmayabilir ama kocaman insanlarız ve evli barklıyız  :caca:

mutluluk

valla erkekleri ben suçlamıyorum hep bayanların pisliği.şirkette evlide bekarda bayan var bir giyinişleri var ben bayan oduğum halde bakıyom erkek nasıl bakmasın birde bir işveyle konuşuyorlar karşıdaki hayvanda olsa içine düşer.

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: muhribe - 14 Ağustos , 2012, 13:08:07
kadına laf soksaydın canım

ne demek elin adamını aramak

canı sıkılıyorsa arasın samimi bir arkadaşını arasın hiç yapamıyorsa bizim gibi bi foruma yazsın  :k06:

ben eşime eltimle bile görüşmesini istemediğimi söylemiştim. anlayışla karşıladı. kadın ilk zamanlar eşimi telden aramalar, mesajlar, çağrı atmalar falan  :cildir: tamam kötü bir niyeti olmayabilir ama kocaman insanlarız ve evli barklıyız  :caca:

kadına bişey demedim.çünkü kadın dul biri.yani yanında eşi yok istediği gibi davranır.allah korusun inat için daha farklı şeyler yapabilir diye düşündüm.bende eşime çemkirdim. :caca: :caca: iş yerleri şehrin biraz dışında merkezde işi olunca benide götürümüsün diyor benim salak kocamda içinde yok ya bişi tamam der.bazen geç çıktıklarında evine bırakır. :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: benimkinin kafasını koparcaksın aslında.ne var bunlarda diyo bide.sen uyarasıya kadar ben böle bişi düşünmedim hiç diyor. :violent1: :violent1: saat 6 dan sonra ve sabah kadından gelen telefonlarına cevap vermiyor artık.valla çok ağır konuştum ben pireyi deve yapan bi insanım valla ev bark çoluk çoçuk dinlemem dedim.düzeniini bozmak istiyorsan millete yarım et ne var bunda deyip devam et hareketlerine dedim.
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: mutluluk - 14 Ağustos , 2012, 13:13:14
valla erkekleri ben suçlamıyorum hep bayanların pisliği.şirkette evlide bekarda bayan var bir giyinişleri var ben bayan oduğum halde bakıyom erkek nasıl bakmasın birde bir işveyle konuşuyorlar karşıdaki hayvanda olsa içine düşer.

buda öle yaa 2 tane liseye giden kızı var ama beller acık düşük bel pantolan falan.bide 5-6 tane teknik eleman bide müdür benim eşim var.başkada bayan yok.giyimine kuşamına dikkat etsene sen yaa.bunlara rağmen bide gece 11 lerde nasıl ararsın mesai arkadaşını sen. :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

Bluegirl

dilara sen yine iyi sabrediyorsun ben olsam o kadının haddini bildirip o işyerinden sürdürmüştüm bile  :violent1:
ne demek gecenin köründe aramalar eve bıraktırmalar  :cildir:
tamam insan eşine güveniyor ama bazı kadınlara güvenilmiyor malesef  :violent1:
ne arsız hayasız kadınlar var  :cildir:
sonuçta nefis bu ALLAH şaşırtmasın  :amin:

ZAHİR

canım ya eşinle konuş araya mesafe koysun bende kısmen aynı durumdayım ama eşim seniki kadar samimi değil demin denetme çıkcak arkdş eşim olnca o da atlıyo birlkte gidiyolar çıldırıyorum ama konşcxam akşama sinirden kendimi yiyorm...

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: Bluegirl - 14 Ağustos , 2012, 13:30:54
dilara sen yine iyi sabrediyorsun ben olsam o kadının haddini bildirip o işyerinden sürdürmüştüm bile  :violent1:
ne demek gecenin köründe aramalar eve bıraktırmalar  :cildir:
tamam insan eşine güveniyor ama bazı kadınlara güvenilmiyor malesef  :violent1:
ne arsız hayasız kadınlar var  :cildir:
sonuçta nefis bu ALLAH şaşırtmasın  :amin:

aynen aynen canım yaaaaa.ben kocama güveniyorum ama işte ona güvenmiyorum yaa  :cildir: :cildir: :cildir:

işten çıkartmakta ne bilim işte kötü kadın gibi hissetcem kendimi.eşim ortada bişi yok diyor sen kendini üzme diyor ama  :-\ :-\ :-\ :-\

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: smyr.fk - 15 Ağustos , 2012, 14:50:16
canım ya eşinle konuş araya mesafe koysun bende kısmen aynı durumdayım ama eşim seniki kadar samimi değil demin denetme çıkcak arkdş eşim olnca o da atlıyo birlkte gidiyolar çıldırıyorum ama konşcxam akşama sinirden kendimi yiyorm...

yaaa samimi deil ama içinde kalbinde bi kötülükte yok işte.azcık fesat olsa olayın kötü taraflarını düşünse olay çözülecek ama düşünemiyor.kadın arıyor buda normal bi elemanı aramış gibi açıyor telefonu.bakalım azcık rahatım şu aralar ama böle aklıma geldikçe büyütüyorum kafamda  :BangHead: :BangHead: :BangHead:

ZAHİR

Alıntı yapılan: Dilara Ebrar - 15 Ağustos , 2012, 14:56:42
Alıntı yapılan: smyr.fk - 15 Ağustos , 2012, 14:50:16

yaaa samimi deil ama içinde kalbinde bi kötülükte yok işte.azcık fesat olsa olayın kötü taraflarını düşünse olay çözülecek ama düşünemiyor.kadın arıyor buda normal bi elemanı aramış gibi açıyor telefonu.bakalım azcık rahatım şu aralar ama böle aklıma geldikçe büyütüyorum kafamda  :BangHead: :BangHead: :BangHead:
canım eşlerde yokta şimdiki kadınlara kızlqara güvn olmaz senin de eşin iyi yardımsewer biriyse kullanmaya çalşırlar hemn