eşimle boşanma kararı aldık :(

Başlatan insu, 06 Temmuz , 2012, 08:57:29

« önceki - sonraki »

insu

kızlar dua edin bana ne olur duaya çok ihtiyacım var cuma nın yüzü suyu hürmetine Rabbim bana bir yol göstersin  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
Herşeyin hayırlısı...

CAN TANEM

Canım ne oldu sorun ne ki bu kadar zor bi yola girdiniz  :y25:

_inci_tanem_

canım hayırdır sorun ne  :y25: RABBİM en kısa sürede feraha çıkarsın inşallah sorunlarınız hayırlısıyla halolsun bir yuvanın yıkılması kolay değil  :'( :'(

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

insu

evet kızlar hiç kolay değil ama anlaşamıyoruz her gün kavga dışarıda farklı evde farklı olması,stajer kızlarla konuşuyor gülüyor muhabbet ediyor eve gelince suratsız ilgisiz hep ben gidiyorum yanına sarılıyorum öpüyorum ama ondan hiç öyle bişey görmüyorum,bide suçu bana atıyor senden kaynaklanıyor diye daha ne yapıcam anlamadım ki diğer kızlarda olup bende olmayan ne ? çok kıskançsın diyor hiç bir konuda destek değil özellikle çocuk konusunda başkasının çocuklarını seviyor içim gidiyor ama kendinin olsun diye hiç mücadele etmiyor doktora gidiyorum ne işin var orda diyor çok meraklıymışım doktora gitmeye ya doktora gitmeye meraklı olunur mu ? dün akşam yine tartıştık ağır laflar konuştuk yenilir yutulur değil ben çekmek zorunda değilim dedim o da öyle dedi...bilmiyorum kızlar ne yapıcam çok çaresizim  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
Herşeyin hayırlısı...

_inci_tanem_

RABBİM yardımcın olsun canımmm :amin: :amin: :amin:
Eşine tez zamanda doğru yola gelmeyi nasip etsin GÜZEL ALLAHIM :amin: :amin: :amin:
Biraz zamana bıraksan yada gizli gizli kontrol etsen ak niyetlimi konuşuyo kızlarla yoksa ark. bağbındamı yada bir sıkıntısımı var stresli ve hassas bir süreçtesin herşey sana batabilir kendimdende biliyorum yaşadığım süreç zorluydu RABBİM feraha kavuştursun tez vakitte kimselerin ağzının tadı bozulmasın yuvalardan huzr eksik olmasın şu mübarek gün yüzü suyu hürmetine  :amin: :amin: :amin:  :y25:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

CAN TANEM

Canım allah yardımcın olsun gerçekten zor bi durumdasın ama İnşallah Rabbim eşine hidayet verirde yuvanız yıkılmaz  :amin: :amin:

Hemen pes etme bence boşanmak en kolayı erkekler biraz geç olgunlaşıyorlar ve hiç kimse dört dörtlük değil emin ol herkesin farklı farklı huyları var  o yüzden biraz sabredip dua et eşin için canım bizde destek oluruz Allahın izniyle  :amin: :amin: :y25:

insu

:amin: :amin: :amin: :amin: inşaAllah Allah ım kimsenin yuvasından huzuru eksik etmesin sağolun Allah razı olsun dua ediyorum Rabbim bana bir yol göster neden hep kadın alttan alması gerekiyor haklısınız ben kolay olanı seçiyorum ama bi yerden sonra tıkanır ya insan o durumdayım olumlu dişünecek bişey bulamıyorum o kadar ağır konuştuk ki o laflardan sonra yüzüne bakmak bile zarar veriyor :crybaby2:
yelizcim canım ne konuştuğu inan önemli ...neden bana karşı böyle güler yüzlü değil neden her sorduğuma of puf cevaplar veriyor neden tersliyor bişey sormadan önce kırk kere düşünüyorum ben buna kızıyorum evde de neşeli bi insan olsa yemin ediyorum kesinlikle bişey demem o zaten böyle neşeli derim susarım ama evde farklı dışarıda farklı  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
kızlar ne olur dualarınız da eksik etmeyin 
Herşeyin hayırlısı...

_inci_tanem_

Dualarımız seninle canım  :amin: :amin: :amin:
RABBİM tez vakitte hayırlısıyla feraha kavuşmanı nasip etsin yuvana huzur mutluluk versin RABBİM işlerini kolaylaştırısn arkadaşım huzurunuz muhabbetiniz daim olsun inşallah :amin: :amin: :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

insu

Alıntı yapılan: yyeeliz - 06 Temmuz , 2012, 10:01:17
RABBİM tez vakitte hayırlısıyla feraha kavuşmanı nasip etsin yuvana huzur mutluluk versin RABBİM işlerini kolaylaştırısn arkadaşım huzurunuz muhabbetiniz daim olsun inşallah :amin: :amin: :amin:

amiin canım benim sağol amin demekten başka bişey gelmiyor elimden o kadar bitkin o kadar yorgunum ki ne diyim hakkınızı helal edin sizinde başınızı ağrıttım sabah sabah  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
Herşeyin hayırlısı...

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: insu - 06 Temmuz , 2012, 10:16:29

amiin canım benim sağol amin demekten başka bişey gelmiyor elimden o kadar bitkin o kadar yorgunum ki ne diyim hakkınızı helal edin sizinde başınızı ağrıttım sabah sabah  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
Helal olsun canım öyle şeymi olur elimizden birşey gelse keşke ama dularımızda olacaksın :amin: :amin:
Zor bir durum ama sakin olmaya çalış olayları biraz akışına bırak ani kararlar alma biraz seyrinde devam ettir en olmadı bir büyüğünden yardım istersin ALLAHIM hayırlı yazılar yazssın hakkında :amin: :amin: :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

melek100lü

canım konuyu yeni gördüm çok üzüldüm  :-\

Rabbim hidayet versin eşine  :amin: :amin:

ne diycemide bilemedim sanırım eşini çok seviyorsun

bence acele karar alma bırak biraz zamana belki bebek konusu

bunaltıyordur onu ilgilenme biraz üstüne düşme hatasını anlıycaktır  :amin: :amin:

insu

Alıntı yapılan: yyeeliz - 06 Temmuz , 2012, 10:19:24
Alıntı yapılan: insu - 06 Temmuz , 2012, 10:16:29

Helal olsun canım öyle şeymi olur elimizden birşey gelse keşke ama dularımızda olacaksın :amin: :amin:
Zor bir durum ama sakin olmaya çalış olayları biraz akışına bırak ani kararlar alma biraz seyrinde devam ettir en olmadı bir büyüğünden yardım istersin ALLAHIM hayırlı yazılar yazssın hakkında :amin: :amin: :amin:

Amin canım inşaAllah yarın bizimkilerler görüşmeye gidicem canım hayırlısı bakalım ne olucak  :dontknow:
Herşeyin hayırlısı...

kelebegimm

Allah yardımcın olsun canim bı mubarek günde hakkında hayırlısını versin :amin: :amin: :amin:
İnsallah hersey yoluna girer belkide eşinin değişmesi için bı bahenebunlar ki ins oyledir :amin: :amin:
Dualarımız seninle :opucuk:

]

insu

Alıntı yapılan: melek100lü - 06 Temmuz , 2012, 10:22:09
canım konuyu yeni gördüm çok üzüldüm  :-\

Rabbim hidayet versin eşine  :amin: :amin:

ne diycemide bilemedim sanırım eşini çok seviyorsun

bence acele karar alma bırak biraz zamana belki bebek konusu

bunaltıyordur onu ilgilenme biraz üstüne düşme hatasını anlıycaktır  :amin: :amin:
amin canım inşaAllah  :amin:
seviyor muyum ? emin değilim saygı bitince sevgide bitiyor sanırım
bebek konusunu evde en az 2 aydır açmıyoruz ki kaynanam gelmezse tabi yada bi yere gitmezsek ( çocuklu bi yere ) bizim bebekten önce çözmemiz gereken daha büyük sorunlarımız var  :crybaby2:
Herşeyin hayırlısı...

insu

Alıntı yapılan: kelebegimm - 06 Temmuz , 2012, 10:49:59
Allah yardımcın olsun canim bı mubarek günde hakkında hayırlısını versin :amin: :amin: :amin:
İnsallah hersey yoluna girer belkide eşinin değişmesi için bı bahenebunlar ki ins oyledir :amin: :amin:
Dualarımız seninle :opucuk:

Amin canım sağol  inşaAllah  :amin: :amin:
Herşeyin hayırlısı...