İZEMSEVİ artık 1 Yaşında ,Onunda 1 yaşı var Teyzeleri:))))))))))))))))))))

Başlatan izemsevi, 05 Temmuz , 2012, 17:25:12

« önceki - sonraki »

izemsevi

merhaba kızlar kızımın 1 yaş doğum günü 1 agustosta çok önemsiyorum benim için çok önemli farklı fikirler var kafamda epeydirde netten araştırıyorum ordanda ilginç fikirler buldum ama sizlerdende farklı şeyler çıkacağını düşünüyorum teyzeleri kızıma neler yapabiliriz yardımcı olurmusunuz

izemsevi

bana kimse fikir vermemiş ama ben sizlerle fikirlerimi  ve uzun uğraşlar sonunda internetten bulduklarımı, kızımın doğum günü için yapacaklarımı paylaşıyım zira büyük güne bir şey kalmadı 1 ağustos

1-

bu şekilde farklı cupcake süsleri hazırladım kürdanlara geçireceğim (bu şek,lde 5 ayrı etiket hazırladık eşimle)

2-izemsevinin yemiş olduğu kavanoz mamalarının şişelerini biriktirmiştim 30 tane felan onları süsledim onlar içinde etiketler yapıp üzerlerine yapıştırdım ( 1 yıl içinde yediğim mamalar diye bir tepsiye yazı yazıp koyacağım süslediklerimi)bu kavanozların içine şeker,jelibon vs renkli şekerlerden doldurcam.şişler hazır ama şekerler erir diye en son gün koycam

3-Doğum için hazırlattığım anı defterini doğum günü için kiraladığmız mekana götürcem ve onun için bir ayrı yer olcak gelen giden yazacak

4-Dilek kartaları hazırladım rafyalarla süsledim masalara tek tek koyacağım kızım için herkes bir dilek yazacak

5-Babası slayt hazırlıyor 5 şarkı seçtim ve tabiki doğumundan itibaren çektiğimiz resimleri seçtik yaklaşık 12-13dklık bir slayt olcak

6-Doğum gününün olduğu sabah eşim amötör kamerayla izemsevinin yakın akrabalarını videoya çekecek izemseviyle geçen bir yılı kendilerince özetleyecekler(annane,dede,teyze,hala,amca,babaanne,tabiki anne ve babası)

7-1 şeklinde kurabiye ve doğıum günü pastasının siparişini bugün verdim

8-ogün için fotoğraf çekimi ve mekanda video çekmesi için herzamanki fotocumuzu ayarladık

9- Çocuklar için palyaço ayarladık o gelecek

10-Kızıma gelinlik aldım ve ona özel taç yaptırdım

11-1 yaş temalı,bardak,tabak,peçete,masa örtüsü,konfeti vs tarzı şeyler aldık

12-Kızım için kendim kurabiyeler ve muffinler yapıp onları evde hazırlıyacağım şeker hamuruyla süsliycem bunları salı akşamı yapacağım

13-Cumartesi 1 yaş olduğu için fotograf çekimi yaptıracağız

14-Doğum günü için davetiye hazırladık onu bastırcaz

15-Doğum gününde gelen misafirlere verilmek üzere fotomagnetler hazırladık

16-Kızlara taç erkeklere külah şapkalardan aldık

17-Gelen çocuklara verilmek üzere hediye poşetleri hazırlıycam içlerinde renkli şekerlemeler ve karton uygun fiyatlı hikaye kitaplarından koymayı düşünüyorum

18-Kızım için eşimle dilek balonu aldık onu doğum günü mekanında yakıp kızımız için ortak dilek tutup gökyüzüne bırakacağız

Bunlar sabahın erken saatlerinde aklıma gelenler yaptığım internet araştırması kendi eklediklerimle ortaya çıkan düşünceler doğum gününden sonra resimleride paylaşırım isteyen olursa yaptığım etiketlerin fotolarını koyabilirim ben bulmakta baya zorlandım sağolsun eşin düşündüklerimi ve bulduklarımı tasarladı inşallah herşey sorunsuz geçer[/right]

rabbim hepimizin evlatlarını korusun farklı fikirleriniz varsa kızlar henüz zaman var paylaşabilirsiniz.

<<AyBüKe>>

Hepsi harika fikirler Seval'cim , oldukça ayrıntılı bi doğum günü olucak  :)

Çok güzel bi hatıra olarak kalıcak İzemsevi'ye daha ne olsun.

Resimleri merakla bekliyorum ben  ;D

Doğumgünü de şimdiden kutlu olsun canım güzel kızının  :opucuk:  Allah hayırlı yazılar yazsın yavruna  :amin:

Dilara Ebrar

doğum gününüz şimdiden kutlu olsun.ama çok dataaaay maşallah iyide uğraşmışsın.ama kötü tarafı yavrucak sadece fotolarda ve videolarda görebilcek.ascık kendini bildiği ve hatırladığı bi dönemde olsaydı güzel olurdu.erkek olsa ön sünnet provası gibi bişi olmuş.ne diyim maşallah  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

izemsevi

aybuke ve dilaracım çok teşekkür ederiz.dilaracım haklısın kızım çok bir şey hatırlamayacak ama en azından sonrasında kalması için güzel bir anı olur aslında daha yapılacak öyle çok şey varki tabi herşey ayrı bir maliyet olduğu için bir yerde durmsk gerekiyor bizimde bütçeyi anca bukadar zorlayabileceğiz kızım için herşeyi yapmak istiyorum  :)

mutluluk

CANIM SANA YARDIMCI OLMAYI ÇOK İSTERDİM AMA BEN DAHA ANNE OLAMADIĞIM İÇİN BU KONUDA SANA FİKİR VEREMEDİM. :y25: AMA KENDİN ARAŞTIRIP BULDUĞUN ŞEYLER ÇOK GÜZEL SONRASINDA BİZE FOTOLARINI ÇEKİP GÖNDERİRSİN  İNŞ.KIZIMIZIN YAŞIDA HAYIRLI OLSUN  :opucuk:

susanna

nice mutlu yillara izlemsevi  :opucuk: sevalcim cok guzel seyler planlamissin umarim hersy yolunda gitistir fotolari bekliyoruz cnm

serserim

canım benim ilk aklıma gelen barko hazırlamak inşallah kızıma yapıcam hamileliğimden başlayıp onun doğumuna ve 1 yaşına gelene kadar süreci film yapmak istiyorum inşallahhhhh  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

izemsevi

teşekkür ederiz teyzeleri büyük  gün geldi geçti darısı diğer bebeişlerimize serserim canım bizde slayt hazırladık eşimle düğün fotomuzu koyduk ilk başına işte herşey böyle başladı diye yazdık daha sonrada izemsevinin ultrason fotoları hamileyken çekindiğim fotolar izemsevinin ilk doğduğu an vs diye giden 35dk bir slayt çok güzeldi herkes çok duygulandı şimdi resimleri paylaşabilirim davetiye ve dilek kartlarımızın fotoları yok onları daha sonra ekliycem

izemsevi

çubuk şekerlemelerimiz

kundak bebeklerimiz ve çöp sosisler

doğum günü pastamız

annanemizin hazırladığı horoz şekerlerimiz

izemsevi

kızımın yediği mama kutularını saklamıştım onların içine süsleyip şekerlemeler koydum

doğum günü mekanımız

anı defteri ve kalemimiz

1 yaş tabak, bardak,peçete ve çatallarımız

izemsevi

detay

süsleme detayımız

işte bizim prensesimiz teyzeleri maşallah demeyi unutmayın sakın :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

parti kızı izem sevi

izemsevi

misafirlere verilen 1 yaş magnetleri

dilek kartımız

izemsevi

izemsevi

tüm ikramlarımızın listesi

bonibon kurabiye 2 çeşit
milföyden çubuklar ve bebekler
cup cakeler
kaplumbağa salata
mercimek köfte
top lolipoplar
börek
elmalı kurabiye
horoz şeker
çubuk şekerlemeler
1 yaş kurabiyeler
yaş pastamız

tüm süslemer eşim ve bana ait çok uğraştık ama içimizede sindiğ daha sonra gene foto eklerim şimdilik bu kadar