27 Nisan , 2024, 16:28:53

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Sperm sayısını çoğaltmak

Başlatan sewgii, 05 Temmuz , 2012, 14:20:13

« önceki - sonraki »

sewgii

Sperm sayısını arttırmak için ilaç yada bitkisel destek alan varmı

elfo

keçiboynuzu kürü deneyin eğer denemediyseniz 3 ay boyunca tarifi internette var
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

HASRET!M S@N@

cnm esim aktardan karısım aldı birde evicap diye bir vitamin kullandı eczacısı vermiş bebek düşünüyoruz deyince ne hikmetse bu ikisini ne zaman kullandıysa ben hamiş kaldımmm önceki düşükle sonuclandı ama suan ikizlere hamileyim kesinlikle destek alsınn spermler iyide olsa benm esime doktorlar hep normal sayısı falan dediler ama olmadı bu dediklerimi ne zaman kullandıysa oldu
karısımıdı hergün iki öğün ac karnına 1 tatlı kasıgı balla karıstırıp yedi ha bunlarıda cok düzenlide kullanmadı

sewgii

Canim keciboynuzu kürünu kullandik ama faydasini góremedik

sewgii

sizin sorununuz neydi canim biz 3kez tup bebek denedik ama hic hamis kalamadim sperm sayisi az bu macunun ıçinde neler var her aktar farkli bi macun yapiyo sen nerde yaptirdin

elfo

bi de cananın dediğine bakın ya da burda gül güzeli diye bir arkadaş vardı ona mesaj at görüştüğü bi aktar vardı ahmet hocaydı galiba adı. adam çok kişiye vesile olmuş.
"din bilgisi" konu başlığına gir gül güzeli adını orda görürsün ordan özel mesaj at. şu an tatilde galiba çok sık girmiyor ama bigün girer. hatta bana da vermişti numarasını ama tam hatırlamıyorum nerdeydi eve gidince bakayım sonra sana yazarım bulursam

sewgii

Alıntı yapılan: elfo - 05 Temmuz , 2012, 14:34:16
bi de cananın dediğine bakın ya da burda gül güzeli diye bir arkadaş vardı ona mesaj at görüştüğü bi aktar vardı ahmet hocaydı galiba adı. adam çok kişiye vesile olmuş.
"din bilgisi" konu başlığına gir gül güzeli adını orda görürsün ordan özel mesaj at. şu an tatilde galiba çok sık girmiyor ama bigün girer. hatta bana da vermişti numarasını ama tam hatırlamıyorum nerdeydi eve gidince bakayım sonra sana yazarım bulursam
tamam canım bana yazarsan sevinirim birde eşimin en son sperm tastının sonuçlarını yazsam yardımcı olurmusunuz bana

__nil__

biz keçiboynuzu kürü ve ahmet marankinin sperm için tarifini uyguladık.1 milyondan 1 haftada 14 milyon olmuştu o zaman tüp bebek yaptırmıştık şok olmuştuk yükselişe.
marankinin tarfini yapamazsanız muslu medine ballı pekmezli macun var hem internette hem aktarlara o da iyi geliyor

elfo

ben bilmiyorum da o testi sen yaz yine de bir bilen yardımcı olur. canım nerden şifa bulacağını bilemezsin modern tıp şimdilik fayda etmediyse aktarlara yönelin nasip işi bu. adamın birinin eşi çok ağır kanser hastasıydı doğubeyazıtta bi aktar bulmuşlar kadına kürler hazırlamış maşaAllah şu an kadın çok iyiymiş. hatta bana doğru gülerek ohoo öyle iyi bir aktarki çocuğu olmayanlara bile çok vesile olmuş dedi bana doğru sırıtarak. biraz geveze bir adam üstelik benim çocuk istediğimi bile bilmiyor

sewgii

Alıntı yapılan: __nil__ - 05 Temmuz , 2012, 14:43:10
biz keçiboynuzu kürü ve ahmet marankinin sperm için tarifini uyguladık.1 milyondan 1 haftada 14 milyon olmuştu o zaman tüp bebek yaptırmıştık şok olmuştuk yükselişe.
marankinin tarfini yapamazsanız muslu medine ballı pekmezli macun var hem internette hem aktarlara o da iyi geliyor
ahmet marankının hangi tarifini uyguladınız peki bu macunun faydası varmı canım sen hamiş kalabıldınmı

sewgii

Alıntı yapılan: elfo - 05 Temmuz , 2012, 14:47:30
ben bilmiyorum da o testi sen yaz yine de bir bilen yardımcı olur. canım nerden şifa bulacağını bilemezsin modern tıp şimdilik fayda etmediyse aktarlara yönelin nasip işi bu. adamın birinin eşi çok ağır kanser hastasıydı doğubeyazıtta bi aktar bulmuşlar kadına kürler hazırlamış maşaAllah şu an kadın çok iyiymiş. hatta bana doğru gülerek ohoo öyle iyi bir aktarki çocuğu olmayanlara bile çok vesile olmuş dedi bana doğru sırıtarak. biraz geveze bir adam üstelik benim çocuk istediğimi bile bilmiyor
saol ALLAH razı olsun

sewgii

konsantrasyon(milyon/ml)    0,4   15milyon ml(12-16milyon/ml)---  toplam motilite progresif (%)44 %32(%31-34)----progresif motilite hızlı(%)9-----progresif motilite orta(%)15----progresif motilite yavaş(%)20----toplam motilite nonprogresif(%)40------toplam progresif motil sperm/ejekulat(milyon)0,35-----toplam motilsperm/ejekulat(milyon)0,67----toplam motilite progresif+nonprpgresif(%)84 %40(%38-42)------toplam sperm/ejekulat(milyon)0,8 39milyon ml(33-46milyon/ml)----phss-total progresif hareketli sperm sayısı 0,17 en son yaptırdıgımız sperm sonucu arkadaşlar yardım ederseniz sevinirim                                                                                                                                                                                       

cigdemcrocus1501

Alıntı yapılan: elfo - 05 Temmuz , 2012, 14:34:16
bende ondan aldım karışım hatta yeni geldi bugun başladık,ama bilm,iyorum nekadar guvenilir ,anlamadığım herkese aynı karışımı veriyomuş ama fAydasını goren cok...

cigdemcrocus1501

buarda benim eşimin sperm sayısı normal ahmet hocanındediğine gore benim değerrim yuksekmiş bilmiyorum bir iki ay denicez yapıcak bişey yok aşılama işe yaramadı belki bu karışım işe yarar ama hamile kalan cokmuş bu kürle,ozelden telini veririm istersen

__nil__

Alıntı yapılan: sewgii - 05 Temmuz , 2012, 14:47:46
Alıntı yapılan: __nil__ - 05 Temmuz , 2012, 14:43:10
ahmet marankının hangi tarifini uyguladınız peki bu macunun faydası varmı canım sen hamiş kalabıldınmı

internetten bakayım cnm bulursam  yazarım şuan hatırlamıyorum.ben 1kez aşılama 1 kez tüpbebek yaptım olmadı.sonra tam 2.tüp bebeği yaptırmaya gitçektikki doğal yolla hamile kaldım rabbimin mucizesi oldu ama tabi bu doğal ilaçalrında katkısı vardır elbette