1 yaş uv korumalı bebek mayosu,güneş gözlüğü ve bez bebek mayosu tavsiyeleriniz

Başlatan izemsevi, 02 Temmuz , 2012, 13:39:57

« önceki - sonraki »

izemsevi

kızlar eylülde tatile çıkacağız kızım için hazırlık yapıyorum solante 30 faktör güneş kremi aldım,simit,kolluk,tenteli bebek simidi, deniz topu,panço havlusunu ve plaj terliğini aldım ama henüz mayo, bez bebek mayosu ve güneş gözlüğü alamadım sizin tavsiyeleriniz nelerdir birde tatile giderken başka neler almalıyım huggiesin bez bebek mayosu var birde baby neonun mayo bebek bezi var hangisini alsam siizn kullandığınız başka birşey varmı teşekkürler

izemsevi

muhribe

izemsevi

muhriş ben ilk doğduğunda huggies almıştım pişik yaptı primaya geçtik acaba buda öyle yaparmı diye endişe ediyorum sen işe başladınmı tatile gidecektiniz ne yaptınız nasıl geçti neler götürdün

muhribe

başladım canım 2 ay kadar oldu.. kaldığım yerden tam gaz devam anlayacağın..

tatilimizi yarıda kesmek zorunda kaldık canım. yiğit hasta oldu çünkü. nasıl oldu bilemedik ama üşütmüş. huzuru kalmamıştı, oralarda götürdüğümüz doktorlar hoşumuza gitmedi, kendi doktoru görsün diye geri döndük istanbula. hazırlıklar boşa gitti anlayacağın.

şimdi eylül başı yine tatil planımız var ama plan yapmaya korkuyoruz. tenteli bebek simidi, şort mayo, deniz bezi, güneş kremi, kolluk gibi şeyler hazırlamayı düşünüyorum. yiğit yıkanırken çok huzurlu ama su birikintisi görünce korkuyor  :dontknow: bakalım tatilde denize sokabilecek miyiz  :dontknow:

izemsevi

bende hasta olmasından korkuyorum oyüzden drumuzda en fazla 30dk güneş ışığında kaldın dedi çok fazla havuza ve denize girdirmeyi düşünmğüyorum kürek kova felan aldım onlarla oynatıyım diyorum uv korumalı mayolar var onlar gayet iyi onlardan alıcam 1 yaş doğum günü hazırlıklarına başladık çok heycanlıyım

hümeyra_t_e

bende aynı şeyleri düşünüyorum canım bizde agustos26 gbi cikicaz tatile mayo aldm sandalet havlu kova aldm krem olarak doktorumuz 50faktôrlük bi krem ônerdi onu alıcam ama tenteli bebek simidi bulamadım ya arıyorum mayo bez olarak bende huggies düşünüyorum ama daha iyisi varsa tabi ondan almak lazım

izemsevi

hümeyra tenteli bebek simidini bim den aldım ama aynısı nettede var sipariş verebilirsin ben 50faktör alacaktım ama sağlıkçı arkadaşım söyledi sağlık bakanlığı bebekler için 30faktörden fazlasını önermiyormuş

hümeyra_t_e

bime geldigini duydum canim alicaktim ama kacirdim neyse artik baska yerden bakarm.50faktörü hem eczacım hem doktorumuz önerdi ama bilemedm şimdi