Selam, almanyadan.. konusmaya cok ihtiyacim var :/

Başlatan aycamayca, 30 Haziran , 2012, 16:42:34

« önceki - sonraki »

aycamayca

selam, ben yeni üyeyim. Aslinda konulari sikca takip ediyorum son zamanlarda ama ancak üye oldum.. mutlaka bana da faydasi olacaktir bu forumun diye umudediyorum... almanyaya yaklasik 2 sene önce geldim.. ankaradan... burda yalniz olmak zor.. ben yaklasik 4 ay önce 18 haftalik(4,5 ay)  bebegimi kaybettim.. cok acilar cektik esimle.. Allah beterinden saklasin.. simdi de yine istiyoruz tabi ki ve sürec bizi yoruyor... zaten bebegimi kaybettim edeli gözümden yas eksik olmuyor.. aslinda hikayemi tam olarak nereye hangi basligin altina acmaliydim onu da bilmiyorum.. bu yüzden dogru yeri buldugumda anlatirim.. simdilik herkese merhaba.. ve umarim isteyen herkese güzel Allah im meleklerini nasibeder insallah  :amin:
Kismet etmis ise mevla; el getirir, yel getirir, sel getirir. kismet etmez ise mevla; el götürür, yel götürür, sel götürür..
Hz. Mevlana

Balböceği

hosgeldin canım  :flowers: gecmis olsun. İnşallah mevlam yine nasip eder.  :amin:

Hemen hemen hepimiz bu yollardan geçtik, Rabbim hayırlı evlatlar versin  :amin:

Bende gurbetciyim hele de yanında kimse yoksa zor oluyor :(

Daim olmanı dilerim...  :flowers:  

melek100lü

:love9: :love9: :flowers: HOŞ GELDİN CANIM  :flowers: :love9: :love9: :love9:

çok üzücü şeyler yaşamışsın çok üzüldüm canım çok geçmiş olsun  :amin:

Allah sabırlıklar versin  :amin:  inşallah birdaha yaşamazsın böyle üzücü şeyler  :opucuk:

sağlıklı bir bebeğin olur inşallah enkısa zamanda :amin:

ayy

hoşgeldin canım :opucuk: :opucuk:tarifi imkansız bir acı yaşamışsın benimde 2 tane meleğim var cennetin kapısnda anneciğini bekliyorlar :'( rabbim kimseye bu acıyı yaşatmasın :amin: :amin: :amin:inşallah sende en kısa zamanda yeniden meleğine kavuşursun :amin: :amin: :opucuk:

aycamayca

kizlar tek tek hepinize cok tesk. ediyorum ve amin diyorum bütün iyi dilekleriniz icin :-\ .. bisey sorcam ben forumda aradim ama "bebegimi kaybettim" bölümünde yeni baslik mi acsam acaba .. anlatmak dökülüp dertlesmek istiyorum..aslinda herseyden önemlisi akil fikir almak danismak, benim gibi ayni seyi yasayanlarla konusmak bnm icin..  siz tecrübelisiniz bilirsiniz sanirim.. bi de balböcegi sen nerdesin ? onu merak ettim almanyada mi baska ülke mi?
Kismet etmis ise mevla; el getirir, yel getirir, sel getirir. kismet etmez ise mevla; el götürür, yel götürür, sel götürür..
Hz. Mevlana

kelebegimm

slm canim hsgdin aramizaaa :opucuk: :opucuk:
bende almanyaya gelelei agustosda iki yil olcak bende iki bebegimi kaybettim biri 6 haftalik biride 11 haftalikdi rabbim kimseye yasatmasin boyle acilar :amin: :amin:
simdi  30 haftalik hamileyim ins. bu sefer saglikla kucagima alirim
rabbim sanada tez zamanda nasip etsin acini unuttursun :amin: :amin:
daimi olursun ins. :amin: :amin: :amin:

]

DENİZGÖZLÜM81

Aramıza hoşgeldin canım üzülme inşallah tekrar hamiş kalırsın sen derdini anlat canım derman olamasakda sen rahatlarsın en azından  bu arada adım havva 25 yaşındayım

Balböceği

ben italyadayim canım  :-\ gurbetçi olmak zor :(

Bebeğimi kaybettim, diye bölümümüz var canım. Anne olmak istiyorumun alt bölümleri.   

aycamayca

kelebegim sen nerdesin almanya da hangi sehir.. türkiyeden nerden geldin.. merak ettim..
balböcegi tesk. ederim tekrar sana.. havvacim sana da tesk. ederim cnm.. yarin bebegimi kaybettim bölümünde yazicam.. tekrar tesk.ler arkadaslar hepinize desteginiz icin..
Hz. Mevlana

serserim

hoşgeldin canım aramıza Allah bir daha yaşatmasın inşallah meleğin cennette seni bekliyor inşallah en kısa zamanda kavuşursun bebeğine Allah sabırlar versin canım  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

--elif--

hoşgeldiniz  :opucuk:
ağır imtihanlardan geçmişsiniz
RABBİM yeniden nasip eder inş. o günleri unutursunuz  :amin:

aycamayca

Alıntı yapılan: --€lif-- - 02 Temmuz , 2012, 15:20:26
hoşgeldiniz  :opucuk:
ağır imtihanlardan geçmişsiniz
RABBİM yeniden nasip eder inş. o günleri unutursunuz  :amin:

saol elif arkadasim Allah kimseye yasatmasin..
Hz. Mevlana

nevalce

aranıza bende yeni katıldım...sizi çok iyi anlıyorum..bende 30.haftamda doğum yaptım ve bebeğimi kaybettm.şimdi tekrar olmasını çok istiyorum allahım tüm isteyenlere nasip eder inşşlh