evlilik yıldönümü yardım

Başlatan nazlıcan__27, 30 Haziran , 2012, 10:19:15

« önceki - sonraki »

nazlıcan__27

11 temmuz evlilik yıl dönümüm eşime nasıl süpriz yapabilirim fikirleriizi verirseniz

mutluluk

mutluluk

kelebegimm

Benimde 11 Temmuz ve ne yapsam die deli gibi düşünüyorum hediyede aklıma gelmiyo yardım edin kizlarrrr değişik ne yapabilirizzz

]

nazlıcan__27

neden kimse yardımcı olmuyor arkadaşlar yeni fikri olan yok mu

_nilgun_

Canım ben sandık şeklinde bir kutu aldım. İçine renkli kağıtlar süsler vs koydum (büyük kırtasiyelerde bulabilirsin). İçine de eşimin en sevdiği şeyleri koydum (özel plastik kart takımı, en sevdiği içki, model araba ve çikolata) :) Bütün bunları renkli kağıtlar ve süslerin arasında gizledim. Daha sonra sandığı çiçekçiye götürdüm. Çiçekçi sandığın içini çiçekle süsledi. Daha sonra kırmızı kurdelelerle sandığı bağlayıp en üstüne de güzel çiçekler yerleştirdi. Daha sonra ben ayarladığım restaurantın garsonuna sandığı verdim. İlerleyen saatlerde garson kutuyu eşimin önüne koydu. Eşimin surat ifadesi görülmeye değerdi :)

_nilgun_

Bu arada sandığın içindeki özel notlar ve fotoğrafları anlatmama gerek yok sanırım :) :)

ayy

:dontknow: :dontknow: :dontknow:ayyy bilmiyorum ki 8 yıldır herşeyi eskittik biz ...yemekler sürpriz ler ....bizmde 2 temmuz tanışma yıl dönümümüz napcam bilmiyorummm sizin yaratıcılığnızda faydalanmak isterim valla...bu sıkıntılı günlerimizde moral olur hem

nazo-58

bende 14 temmuz..bende bılmıyorum napcaz... :dontknow:

mutluluk

aslında eşimi mutlu edicek bişey var ama benim param yetmez ona :ehi: motorsiklett

kelebegimm

Bende nargile almayı dusunuyorum bakalım kesin karar veremedim başka sürprizlerde hazirlarim

]

__nil__

bizimde 4 temmuz bilemedim kiii ne yapsam

Sır_Çiçegi

benimde 11 temmuz tanışma yıl dönümümüz bende ne yapacagımı bilmiorum :(
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

hüzünden_gelme

herkesde temmuzda evlenmıs arkadas  :ehi: :ehi:

nazo-58