aklım karıştı

Başlatan nazo-58, 28 Haziran , 2012, 19:15:44

« önceki - sonraki »

nazo-58

SLM Kızlar bugun doktor kontrolum vardı..benım sat 20 aralık ve 27+2 haftalık hamıs oluyorum..ama doktor 31 haftalık dedi...dogumun agustos sonu dedi...aklım karıstı..şimdi ben kaç haftalık hamişim ya :dontknow: :dontknow: :dontknow:

°•.ℓανιηуα.•°

canım sen sat'ı baz almalısın.

bebeğin demek ki önde gidiyo annesi  :nazar:

boyuna kilosuna bakarak 31 haftalık demiştir.

melek100lü

:nazar: :nazar: maaşallah  demekki İLHAMİ UMUT yumuk yumuk olcak  :hungry: :hungry: :hungry:

yerim ben o tombişi  :k06: :k06: :k06:

serserim

CANIM ŞEKERİNE BAKTINMI EĞER ŞEKERİN VARSA BEBEĞİN İLERDE GİDİYOR YANİ KİLOLU OLUYOR VE İRİ OLUYOR BÖYLELİKLE HAFTASI ARTIYOR CANIM

melek100lü

Alıntı yapılan: serserim - 28 Haziran , 2012, 21:00:16
CANIM ŞEKERİNE BAKTINMI EĞER ŞEKERİN VARSA BEBEĞİN İLERDE GİDİYOR YANİ KİLOLU OLUYOR VE İRİ OLUYOR BÖYLELİKLE HAFTASI ARTIYOR CANIM
:-ooo :-ooo :-ooo  ben hiç bilmiyordum buse

serserim

TABİ MELEKÇİM O YÜZDEN BEN ŞEKERİME DİKKAT EDİYORUM ÇIKINCA TELAŞ YAPIYORUM İRİ OLUYORMUŞ BEBEK BENİM ARKADAŞIMIN 2 3 HAFTA ONDEN GİDİYORDU ERKEN DOĞUM RİSKİ VARDI AMA ÇOK ŞÜKÜR İYİ ŞİMDİ ŞEKERİNİN ÇIKTIĞINI ÖĞRENDİĞİNDEN BERİ DİKKAT EDİYR NORMALE DÖNDÜ HERŞEY SENİN ŞEKERİNE BAKILDIMI CANIM :opucuk:

melek100lü

evet canım benim şekerim düşük çıktı   67

normalde 70 ile 100 arası olması lazımmış :dontknow:

serserim

Alıntı yapılan: melek100lü - 28 Haziran , 2012, 21:25:01
evet canım benim şekerim düşük çıktı   67

normalde 70 ile 100 arası olması lazımmış :dontknow:

TOKLUK ŞEKERİNMİ CANIM 50MG ŞEKERLİ SU İÇTİNMİ

nazo-58

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 28 Haziran , 2012, 19:30:03
canım sen sat'ı baz almalısın.

bebeğin demek ki önde gidiyo annesi  :nazar:

boyuna kilosuna bakarak 31 haftalık demiştir.

KILOSU 1.900 Dedi...saglıklı sıhhatli olsunda yavrum inş.. :amin:

Alıntı yapılan: melek100lü - 28 Haziran , 2012, 20:56:30
:nazar: :nazar: maaşallah  demekki İLHAMİ UMUT yumuk yumuk olcak  :hungry: :hungry: :hungry:

yerim ben o tombişi  :k06: :k06: :k06:

valla saglıklı sıhhatli olsunda canım inş yerim ben onu :love9: ..aklım karıştı sadece :dontknow:

Alıntı yapılan: serserim - 28 Haziran , 2012, 21:00:16

bugün seker tarama testi de yaptı normal dedi...10 gün sonra özele gitcem ona soram bakem kaç haftalıkmışım .... :k06:

RosE27

ohh ohh masallah nazocum yaaa eger son sat a gore 27+2 ıse 1900 kg super walla tuba bıle 32' de 1750 dogurdu  :k06: :k06: benımde 24' de oglum 781 kızım 982 gr cıktı  :nazar:

burcum

nazancım takma sen bunları kafana normalde sen şuan 27+4 sün son adet tarihine göre ama ultrasonlar da kilo ve boy farkı olunca hafta atıyor bir daha ki gittiğinde tam haftasında çıkabilir dert etme sağlıklı olsunda paşa gerisi teferruat :icon_thumright: :opucuk:

nazo-58

Alıntı yapılan: RosE27 - 28 Haziran , 2012, 22:27:58
ohh ohh masallah nazocum yaaa eger son sat a gore 27+2 ıse 1900 kg super walla tuba bıle 32' de 1750 dogurdu  :k06: :k06: benımde 24' de oglum 781 kızım 982 gr cıktı  :nazar:

sat 20 aralık tı..ona göre şimdi 27+3 üm.. hergün 2bardak süt içiyorum muz yedim bolca yaramış demekki  MAŞALLAH  :nazar: :nazar: :nazar: paşama..Hayırlısıyla saglıklı sıhhatli gelsinde oglusum gerisi boş...RABBİM yavrularımızı korusun.. :amin:

Alıntı yapılan: burcum - 29 Haziran , 2012, 01:18:41
nazancım takma sen bunları kafana normalde sen şuan 27+4 sün son adet tarihine göre ama ultrasonlar da kilo ve boy farkı olunca hafta atıyor bir daha ki gittiğinde tam haftasında çıkabilir dert etme sağlıklı olsunda paşa gerisi teferruat :icon_thumright: :opucuk:
tşk canım :opucuk: ..12 temmuzda kontrol var baska doktorda..Saglıklı sıhhatli olsunda gerisi boş..RABBİM yavrularımızı korusun inş.. :amin:

Balböceği

gecen TV'de doktor diyorki, onde gidiyor diye bisey yok böyle bisey olamaz dedi.  :-\

Senin Sat'ın önemli olan. 4 hafta ileri nasıl oluyor.

27 haftalığa göre gayet normal ben 32 haftaliktim oğlum 2260'dı.

37 haftanın sonunda doğrusum 4 kiloya 5 gram eksik oda  :k06:

Hemen şekere bağlıyor doktorlar ama şekerden falan değil.  

nazo-58

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 29 Haziran , 2012, 15:10:51
gecen TV'de doktor diyorki, onde gidiyor diye bisey yok böyle bisey olamaz dedi.  :-\

Senin Sat'ın önemli olan. 4 hafta ileri nasıl oluyor.

27 haftalığa göre gayet normal ben 32 haftaliktim oğlum 2260'dı.

37 haftanın sonunda doğrusum 4 kiloya 5 gram eksik oda  :k06:

Hemen şekere bağlıyor doktorlar ama şekerden falan değil. 

valla bende anlamadım..dedim ben 27 haftalıgım yok ultrasyona göre 31 sin diyor..dun seker taramamda yapıldı normal  cıktı...galıba ben paşamı cok güzel beslemişim ondan böle oldu.. :nazar: [size=78%].MAŞALLAH oglusuma...[/size] :k06:

Balböceği

evet canım maşallah güzel beslemişsin  :nazar: :nazar:

Hem ultrasyon çok farklı söylüyor özellikle kilo tahminİ pek tutmuyor

Ben doktora ne zaman gitsem küçük küçük dediler 32 haftadan sonra bu seferde çok büyük dediler           

Aman ha sen doktora bakipta erken dogum falan yapıyim deme

Gunü gelince kaPiyi çalar beyfendi  :k06: