27 Nisan , 2024, 10:08:58

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Hamileyiiiiiimmm dualarim kabul olduuu

Başlatan pinarors, 27 Haziran , 2012, 23:21:15

« önceki - sonraki »

pinarors

Alıntı yapılan: esracım - 29 Haziran , 2012, 11:39:47
ben daha miniğimi görmedim.ben salı günü muayne olmuştum.henüz görünmüyordu.bugün belki görünür ama bizi 10 temmuza çağırdı randevüye.
günlerimiz çok yakın.belki aynı gün belki bir gün iki gün farl olur.sağlıklı olsunlar inşallah bebeklerimiz.

benimkide çok ufaktı ama minnacık olmasına rağmen bulduk :)
ben doktorun başının etini yedim nerde nerde nerde die  :caca:
salı günü bidaha gidicez kaç mm büyümüş bakıcaz  :binkybaby:
doktor diyo ki canın her istediğinde gel çocuğumu görücem de gör diyo :)
ultrasonun hiç bir sakıncası yok dedi  :hello2:
eve çok yakın bi hastaneye gidicem 3 ay boyunca. artık ben kafam estikçe napıo bu çocukbi gidim der  giderim :)
senınkisi temmuzun 10una kadar baya büyümüş olur kesin görürsün  :hieyt: kalp de atar pıtt pıttt  :love9:

tuba_alanya

inşallah kalp atışarınıda duyarsınız kucağınıza aldığınız günleride görürsünüz kızlar hep güzel haberlerle gelirsiniz inşallah

esracım

canım kalbini ikinci ayında duyuyormuşsun.benim ikinci ayım olmayacağı için duyamayız muhtemelen ama kendisini görürüz.keseyide görürüz.11 gün var.inşallah çabucak sağlıkla geçer zaman.

melek100lü

Alıntı yapılan: esracım - 29 Haziran , 2012, 11:31:14
pınarcım adet günün 27 mayıs mıydı ? benim öyleydi ? beraber doğacaklar galiba bizim kuzular.
:nazar: :nazar: maaşallah ikinizin bebeşlerinede  :opucuk: :nazar: :opucuk: :nazar:

süpriz yaptılar size iykide yapmışlar inşallah sağlıcakla dünyaya gelirler  :amin: :amin: :amin: :amin:

pinarors

Alıntı yapılan: tuba_alanya - 29 Haziran , 2012, 11:50:11
inşallah kalp atışarınıda duyarsınız kucağınıza aldığınız günleride görürsünüz kızlar hep güzel haberlerle gelirsiniz inşallah
aminnnnnnn saol azın bal yesin canummmm :)

pinarors

Alıntı yapılan: melek100lü - 29 Haziran , 2012, 11:51:45
pınarcım adet günün 27 mayıs mıydı ? benim öyleydi ? beraber doğacaklar galiba bizim kuzular.
:nazar: :nazar: maaşallah ikinizin bebeşlerinede  :opucuk: :nazar: :opucuk: :nazar:

süpriz yaptılar size iykide yapmışlar inşallah sağlıcakla dünyaya gelirler  :amin: :amin: :amin: :amin:

ve benım bebiş 20 saatlik yola rizeye  gitti ve o yolu geri döndü
hatta 3-4 tane düğün ve kına gecesi 1sünnet düğünü atlattı :)
kız olursa inanılmaz oynak bişiy olacak ve gezenti olacak :)

insu

tebrik ederim canım  :nazar:  hayırlı olsun Allah analı babalı büyütsün  :amin: :amin:
sen rize li misin ?
Herşeyin hayırlısı...

esracım

meleğim öyle bir sürpriz yaptıki inanılmaz  bir duygu bu..cidden hiç beklemiyorduk.bizler artık ankaranın yolunu tutmuştukki.yazvrumuz geliverdii.inşallah sağlıcakla kucağımıza alırız hepimiz.bir an önce kış gelsin istiyorum..

pinarors

Alıntı yapılan: insu - 29 Haziran , 2012, 11:57:52
tebrik ederim canım  :nazar:  hayırlı olsun Allah analı babalı büyütsün  :amin: :amin:
sen rize li misin ?
saol canım  amin
yok benrizeli değilim  abim evlendi rizeden kız aldık ardeşenden :)
düğün kına orda oldu nikah istanbulda oldu.

pinarors

Alıntı yapılan: esracım - 29 Haziran , 2012, 11:59:18

meleğim öyle bir sürpriz yaptıki inanılmaz  bir duygu bu..cidden hiç beklemiyorduk.bizler artık ankaranın yolunu tutmuştukki.yazvrumuz geliverdii.inşallah sağlıcakla kucağımıza alırız hepimiz.bir an önce kış gelsin istiyorum..
bende kış gelsin istiyoruuummmm :)

insu

hayırlı olsun canım Allah bir yastıkta kocatsın  :flowers:
Herşeyin hayırlısı...

melek100lü

_inci_tanem_

Hayırlısıyla gelir inşallah kış kızlar  :amin: Sağ salim yavrularımızı kucaklarımıza alırız  :amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

pinarors