27 Nisan , 2024, 09:00:48

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Hamileyiiiiiimmm dualarim kabul olduuu

Başlatan pinarors, 27 Haziran , 2012, 23:21:15

« önceki - sonraki »

ayy

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:pınarcım tebrikler sorunsuz bir gebelik gecirirsin inşalalh ve saglıcakla meleğine kavusursun inşallah canım :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :opucuk:

beynâ

pınarcım çok mutlu oldum,gece geç saatte gördüm yazını,giremedim ama çok heyecanlandım çok benziyordu anlattıkların çünkü adet tarihimiz de hemen hemen aynı,ama benim sabah evdeki testte hüsran oldu,inş kan testi sonucunu bekliyorum saat 2de..hayırlı olsun canım..bana da dua et de birlikte doğuralım inş.. :amin: :amin:

pinarors

Alıntı yapılan: beynâ - 28 Haziran , 2012, 12:26:32
pınarcım çok mutlu oldum,gece geç saatte gördüm yazını,giremedim ama çok heyecanlandım çok benziyordu anlattıkların çünkü adet tarihimiz de hemen hemen aynı,ama benim sabah evdeki testte hüsran oldu,inş kan testi sonucunu bekliyorum saat 2de..hayırlı olsun canım..bana da dua et de birlikte doğuralım inş.. :amin: :amin:

MELEKLERDEN  YARDIM İSTEMEYİ İHMALETME CANIM İNŞALLAH KANSONUCUNDA MUTLULUĞU GÖRÜRSÜN
İYİ HABERLERİNİ BEKLİYORUMMM

senayy88

gözünaydın canım hayırlısı olsun kucağına almak nasip olsun inşallahhhh çok sevindim...

mutluluk

:flowers: :flowers: :flowers:

TEBRİKLER CANIM İNAN ÇOK MUTLU OLDUM. :opucuk:DARISI BİZE :amin:

°•.ℓανιηуα.•°

pınarcım tebrik ediyorum. çok güzel bir haber. gözünüz aydın canım...  :flowers:

Belgink.

cnm gözunaydınnn cok sevındımm allah kucağına almayı nasip  etsınnn :hello2: :hello2: :hello2:

pinarors

dün doktora gittik kan sonucumualdık önce %100 sonucu görünce bikere daha inandım :)
sonra eşim doktora hala soruyorgerçektenmi %100mü falandie  :hieyt:
doktor dedi hadi fotoğraf çekelim eline vereyim bakınca inanırsn dedi  :toothy10:
ultrasona girdim uzun uğraşlar sonunca miniği gördük siyah minnacık bi nokta  :binkybaby:
20 dakıka boyunca baktık 3-4 poz resim çıkarttı doktor amcası  :k06:
gittiğimiz hastane eve yakın,hastane kapısından eve gidene kadar ultrason çıktsını sallaya sallaya babaoluyorum die dır dır dırkonuşunca eşlim  :binkybaby: tanıdık tanımadık herkesin haberi oldu   :hello2:  :nazar:

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: pinarors - 29 Haziran , 2012, 10:31:53
dün doktora gittik kan sonucumualdık önce %100 sonucu görünce bikere daha inandım :)
doktor dedi hadi fotoğraf çekelim eline vereyim bakınca inanırsn dedi  :toothy10:
ultrasona girdim uzun uğraşlar sonunca miniği gördük siyah minnacık bi nokta  :binkybaby:
gittiğimiz hastane eve yakın,hastane kapısından eve gidene kadar ultrason çıktsını sallaya sallaya babaoluyorum die dır dır dırkonuşunca eşlim  :binkybaby: tanıdık tanımadık herkesin haberi oldu   :hello2:  :nazar:

hayırlısı olsun canım inşallah sağlıkla kucağınızada alırsınız :amin: :amin: :amin:
kan değerin kaç çıktı kaç haftalıklmış minnakın  :)  :nazar:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

pinarors

Alıntı yapılan: yyeeliz - 29 Haziran , 2012, 10:33:46

hayırlısı olsun canım inşallah sağlıkla kucağınızada alırsınız :amin: :amin: :amin:

4hafta 4 günlükkenkan vermişim 5 günlüktü kan sonucumu aldığımda bugun 4 hafta 6 günlük oldu :)

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: pinarors - 29 Haziran , 2012, 10:43:43
Alıntı yapılan: yyeeliz - 29 Haziran , 2012, 10:33:46

4hafta 4 günlükkenkan vermişim 5 günlüktü kan sonucumu aldığımda bugun 4 hafta 6 günlük oldu :)

maşallah kuzuna :nazar:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

esracım

pınarcım adet günün 27 mayıs mıydı ? benim öyleydi ? beraber doğacaklar galiba bizim kuzular.

destina06

pinarors

Alıntı yapılan: esracım - 29 Haziran , 2012, 11:31:14
pınarcım adet günün 27 mayıs mıydı ? benim öyleydi ? beraber doğacaklar galiba bizim kuzular.
26 mayıstııı :)
ama aynı gün bile doğabilirler :D

esracım

ben daha miniğimi görmedim.ben salı günü muayne olmuştum.henüz görünmüyordu.bugün belki görünür ama bizi 10 temmuza çağırdı randevüye.
günlerimiz çok yakın.belki aynı gün belki bir gün iki gün farl olur.sağlıklı olsunlar inşallah bebeklerimiz.