29 Nisan , 2024, 16:47:38

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

ailesinden memleketinden uzak olanlar buyruuunn.

Başlatan Dilek&Yusuf, 27 Haziran , 2012, 18:51:31

« önceki - sonraki »

Dilek&Yusuf

ben trabzonluyum ama eşimn görevi nedenile şırnaktaym çok özlüyorum benm gibi olanlar var mı??

serserim

Alıntı yapılan: Dilek&Yusuf - 27 Haziran , 2012, 18:51:31
ben trabzonluyum ama eşimn görevi nedenile şırnaktaym çok özlüyorum benm gibi olanlar var mı??

canım gurbetlik çok zor birşey ben şehir dışında okudum ordan biraz anlayabiliyorum canım ama çok şükür internetler telefonlar var canım buda bir nimet kameralı bile görüşebilirsin

muhribe

ben de üniversiteye gitmek için ayrıldım memleketimden, sonra da çalışma hayatı, evlilik derken bir daha dönemedim oralara. ama şikayetçi değilim. aksine uzaktayken her şey daha düzgün gidiyor.

mavişim80

bende ünv memleketimde okudum sonra iki sene iş hayatı daha sonra evlilik derken uzak kaldım memleketimden
ailem izmirde yasıyor ben manisada oturuyorum
akrabalarım simavda ..cok özlüyorum ama naalım doğdugun yer değil doydugun yer demişler.rabbim ailemin eksikliğini göstermesin ben gidemesem bile ailem yalnız bırakmıyorlar beni..napalım kendi secicimimiz alın bir nevide alın yazımız

kelebegimm

3500 km uzakdayim ben tam gurbetteyim kimsem yok çok isterdim yanımda birilerinin olmasını ama imkansiz Rabbim canlarına saglık versin senede bir de olsa görüyoruz şükürler olsun :amin:
Ama çok imreniyorum annesiyle aynı sehirde oturanlara  :love7: :love7:

]

Dilara Ebrar

bende memleketimde deilim.ama bundan çokta rahatsız deilim aslında.bulunduğumuz yerde sadece eşim ve ben varız.akrabamız yok.2 tane var aslında ama gelip gitmiyoruz öle sık sık.yakın deiliz yani.rahatsız deilim çünkü bu şekilde tüm zamanımızı birbirimize aayırıyoruz.allah korusun sadece sağlıkta falan yakın olmak lazım.acil bi durumda hemen gidebilmek için.ondada allahtan 2 saat uazklıktayız memlekete
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

Dilek&Yusuf

bende çok yakın olmak istemezdm ama 24 saatlik yolda çook uzak yaa en azından daha yakın olsa yılda 3_4 kere gtsm yeter şimdi yılda bi kere o da 20 gün kaynananda mı durcn kendi ailende mi?

°•.ℓανιηуα.•°

BEN DE MEMLEKETİMDE DEĞİLİM. ŞİKAYETÇİ DE DEĞİLİM ASLINDA UZAK OLMAYI BEN İSTEDİM. ÖZLEMEK DIŞINDA Bİ SORUNUM YOK.

KEŞKE EŞİMİN DE AİLESİNE UZAKTA YAŞASAYDIK. BENİM SORUNUM BU.

Dilek&Yusuf

evet o da zor olur.çok sık mı geliyolar yada gidiyorsun

melek100lü

bende kendi memleketimde yaşamıyorum  :-\

aslen denizliliyim ama izmirde yaşıyorum  :D

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: Dilek&Yusuf - 19 Temmuz , 2012, 16:27:06
evet o da zor olur.çok sık mı geliyolar yada gidiyorsun

CANIM ÇOK SIK GİDİP GELMESEK DE PROBLEMLERİ YAKAMIZDAN DÜŞMÜYOR. ASLINDA SIK SAYILACAK KADAR DA GÖRÜŞÜYORUZ. UZAK OLMAK HER ZAMAN İÇİN EN GÜZELİ.

Lă_Tăhzen!

Ailemden de memleketımden de hatta ulkemden de uzaktayım bu durum aslında benı hıcte rahatsız etmıyor daha dogrusu etmemeye basladı  bu yıl daha ıyı anladım turkıyeye gıttıgımde ve sukrettım halıme uzak olmak en ıyısı elbet özlem var ama azıcık aşım kaygısız başım

Dilek&Yusuf

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 19 Temmuz , 2012, 16:43:44
Ailemden de memleketımden de hatta ulkemden de uzaktayım bu durum aslında benı hıcte rahatsız etmıyor daha dogrusu etmemeye basladı  bu yıl daha ıyı anladım turkıyeye gıttıgımde ve sukrettım halıme uzak olmak en ıyısı elbet özlem var ama azıcık aşım kaygısız başım

KIZ NUR SEN EN ŞANSLIMIZSIN ARAMIZDAKİ  :k06:

EMİN OL TÜRKİYEYE GELSEN Bİ DOLU SORUN ÇIKAR.

UZAK OLMAK HEP EN İYİSİDİR.

Lă_Tăhzen!

Aynen öyle Öznur'cum Türkiyeye gidince gözum dönsede memleketımın guzellıklerinden ayrı oldugumuza özellıkle esımın ailesiyle cokk sukredıyorum

Eşim bu yıl Kpss sınavına gırdı dıyor kazanırsak içanadolu bastada Konya tercihim diyorum ne olursun ben alıstım yalnızlıga  uzak neresı olursa okadar kar bize hatta kazansın dıye bıle dua edemıyorum allak bullak Allah hakkımızda hayırlısını versın oraya gıdıp sıkıntı cekeceksek yerimizde duralım diyorum