28 Nisan , 2024, 08:29:04

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bebek bakım ürünleri ve öneriler

Başlatan tryagain, 26 Haziran , 2012, 11:50:45

« önceki - sonraki »

tryagain

Merhaba;

13 aylık kızım var. :nazar: Ben sadece Zwitsal ürünleri kullanıyorum. Gayette memnunum.  Ben yurtdışından getittiriyordum. Ama artik bu urune Turkiye'de de ulasabiliyorum. Hatta eşimde body losyonunundan aşırıyor :) ) Deneyim ve önerilerimizi bu başlık altında toplayabiliriz diye düşündüm. Hemde güncel olması sebebiyle faydalanan sayısı oldukça fazla olucaktır.

Saygılar,
Bir avuc sabir,bir kova beyinden ustundur !!! :)

sukeyna

Alıntı yapılan: tryagain - 26 Haziran , 2012, 11:50:45
Merhaba;

13 aylık kızım var. :nazar: Ben sadece Zwitsal ürünleri kullanıyorum. Gayette memnunum.  Ben yurtdışından getittiriyordum. Ama artik bu urune Turkiye'de de ulasabiliyorum. Hatta eşimde body losyonunundan aşırıyor :) ) Deneyim ve önerilerimizi bu başlık altında toplayabiliriz diye düşündüm. Hemde güncel olması sebebiyle faydalanan sayısı oldukça fazla olucaktır.

Saygılar,

Canım Türkiye de nerden alıyorsun, bende yurt disından alıyorum da Tr de varsa nerde bilmek isterim

asya81

bende almanyadan penaten getirtiyordum kremi şampuanı pudrası vs şimdi netten baktım türkiyede de varmış

ebru0101

Bana doktorumuz Biobaby markasını önermişti ve bende ilk çocuğum olduğu için doktorumun önerisi ile aldım. Güzel ve memnunuz. Özellikle şampuanın kokusu bir harika.

zerrinplt

Johnson baby yada nivea türkiyedeki en iyi markalar

leylakarsu

nzngl11

sayfanızı sürekli takip ediyorum ve hassas olduğum konuyu paylaşmak istedim. bende bebeğim için Biobaby ürünleri ile bugün tanıştım. eczanelerde satılıyor olması güven verici. şuan için şampuan be pişik kremini aldım. kokusu ve ürün açıklaması iyi. bebeğime bugün kullanmaya balşadım ve güzel.