KIZLAR ESRACIM HAMİLEYMİŞ ŞÜKÜRLER OLSUN :)))))))

Başlatan elfo, 26 Haziran , 2012, 09:01:50

« önceki - sonraki »

elfo

:wav: :wav: şimdi mesaj attı değeri 1201 miş ama kanaması varmış dualarını esirgemeyin diyor. Rabbim onu bu defa tamamına erdirsin. çok duygulandım çok mutluyum   :y25:  :y25:  :y25:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

mutluluk

elifcim nasıl yani kanama nasıl oluyor hemde hamile :icon_scratch:

elfo

DÜNDEN BERİ ADETİM SÖKÜLMEDİ DİYORDU. SÜREKLİ LEKELENMELERİ VARMIŞ. HATTA TEDAVİYE BAŞLAYACAKTI TÜP BEBEK TEDAVİSİNE. SÖKÜLSEYDİ DE BAŞLASAYDIM TEDAVİYE, HERHALDE HEYECANDAN SÖKÜLMİYOR DİYORDU.
CANIM ARKADAŞIM SON 3-4 AYDIR ÇOK ÜMİTLİYDİ RABBİM ONU DAHA FAZLA BEKLETMEDİ İNŞ. TAMAMINA DA ERER  :amin:  :amin:  :amin:

nescafe

allahım ne güzel bir haber rabbim yardımcısı olsun inşallahhh.sağlıkla sağlıklı bebeğini alır kucağına. hamileler hep birlikte dua edelim duamız kabul olsun :)) :amin: :nazar:

mutluluk

insu

ne güzel bi haber bu çok şükür geldi meleği  :hieyt:  :hieyt: :hieyt: :hieyt: adet oldum deyince üzülmüştüm
Rabbim kucağına almayıda nasib etsin inşaAllah  :amin:
Herşeyin hayırlısı...

mutluluk

CAN TANEM

:nazar: :nazar: :love9: :love9: 3 gündür lekelenmem oldu deyince şüphelenmiştim bende çok sevindim çokk canım arkadaşım Rabbim daha fazla bekletmeden gönderdi meleğini   :love9: :love9: :nazar: :nazar:

insu

şu anda kanaması varmış canım
Rabbim inşaAllah kucağına almayı nasib eder  :amin: :amin: :amin:
Herşeyin hayırlısı...

CAN TANEM

Ay çok sevindim yaaa  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: daha 2 gün önce dertleştik birbirimizi rahatlatmaya çalıştık canım arkadaşım Rabbim gönlüne göre versin her daim inşallah sorunsuz bi şekilde meleğini kuccağına alır   :muzz: :hello2: :muzz: :hello2: :muzz: :hello2: :muzz: :hello2: :muzz: :hello2: :occasion5: :occasion5:

serserim

:hello2:  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:ALLAH TAMAMINI ERDİRSİN İNŞALLAH BEBİŞİ SIMSIKI TUTUNUR ANNECİĞİNEE :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

elfo

DUA EDELİM KIZLAR İNŞ. SİZİN DUALARINIZ VESİLESİYLE TUTUNACAK BEBEĞİM DİYOR  :amin:  :amin:  :amin:

ZéynéP.SimAy

ayy cannıımm nasıl sevinddiimm ççookk mutlu oldumm Allahım hayırlı etsin sımsıkı tutunsunn bebeği  :amin: :amin: :amin:  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

CAN TANEM

Alıntı yapılan: elfo - 26 Haziran , 2012, 09:46:22
DUA EDELİM KIZLAR İNŞ. SİZİN DUALARINIZ VESİLESİYLE TUTUNACAK BEBEĞİM DİYOR  :amin:  :amin:  :amin:

Elifcim kan testi yaptırmışmı değeri kaç çıkmış inşallah sıkı sıkı tutunur meleği annesine dualarım onunla   :amin: :amin: :amin: