TÜP BEBEK ROPORU NASIL ALINIYOR ACİLLL

Başlatan ayy, 25 Haziran , 2012, 22:31:47

« önceki - sonraki »

ayy

KIZLAR BİZ HEMEN TÜP BEBEK YAPTIRMAK İSTİYORUZ...TÜP BEBEK RAPORU ALMAK NE KADAR ZAMANDA HALLEDİYOR..SİPERMİN EN FAZLA  NE KADAR OLMASI GEREKİR...VE BAŞKA NE GİBİ EVRAKLAR GEREKİYOR BU RAPORU ALMAK NEKADAR ZAMANDA BİTER...LÜTFEN BİLGİSİ OLAN ARKADAŞLAR ACİLLLL CEVAPLARINIZI BEKLİYORUMMM...

sukeyna

sanırım rapor almak için 3 kez aşılama yaptırmış olman gerekiyor, ama devamında ne istiyolar bilemiyorum, ben raporsuz yaptırdım,zaten normalde 6.000TL tutuyorsa raporla 4.500 TL tutuyor çok fark yok gibi bence

melek100lü

CANIM ARKADAŞIM ALLAH  yardımcınız  olsun inşallah :amin: :amin:
tez vakitte seninde yüzü güldürsün rabbim  :opucuk:
inşallah emeklerinizin karşılığını alırsınız  :amin: :amin: :amin:
RABBİM SENİN VE BÜTÜN BEBEK İSTEYEN BEKLEYEN  TÜM ARKADAŞLARIMIN YÜZÜNÜ
GÜLDÜRSÜN İNŞALLAH  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

suzannn

Alıntı yapılan: ayy - 25 Haziran , 2012, 22:31:47
KIZLAR BİZ HEMEN TÜP BEBEK YAPTIRMAK İSTİYORUZ...TÜP BEBEK RAPORU ALMAK NE KADAR ZAMANDA HALLEDİYOR..SİPERMİN EN FAZLA  NE KADAR OLMASI GEREKİR...VE BAŞKA NE GİBİ EVRAKLAR GEREKİYOR BU RAPORU ALMAK NEKADAR ZAMANDA BİTER...LÜTFEN BİLGİSİ OLAN ARKADAŞLAR ACİLLLL CEVAPLARINIZI BEKLİYORUMMM...
selam canım bende karar verdim uludağ üniversitesinden eylülde randevu alacam ve ne gerekiyorsa o zaman yapılacak şimdilik bir bilgim yok hayırlısı

ayy

Alıntı yapılan: sukeyna - 26 Haziran , 2012, 10:15:27
sanırım rapor almak için 3 kez aşılama yaptırmış olman gerekiyor, ama devamında ne istiyolar bilemiyorum, ben raporsuz yaptırdım,zaten normalde 6.000TL tutuyorsa raporla 4.500 TL tutuyor çok fark yok gibi bence
ben başkent hastanesinde yaptırmayı düşünüyorum arkadaşım ikiz bebk sahibi oldu ordaki tedavi sürecinde baasarı oranları baya yüksek..raporun varsa 1100  lira oluyormuş hepsi toplam..daha yeni onunda arkadası yaptırdı...yoksa bende raporla ugrasmam çok vakit alıyor diyordum ama özelde 5000 lira demişlerdi bana..zaten arkadasım da yine başkentte raporsuz yaptı ve 3500 tuttu.

ayy

Alıntı yapılan: melek100lü - 26 Haziran , 2012, 10:22:40
CANIM ARKADAŞIM ALLAH  yardımcınız  olsun inşallah :amin: :amin:
tez vakitte seninde yüzü güldürsün rabbim  :opucuk:
inşallah emeklerinizin karşılığını alırsınız  :amin: :amin: :amin:
RABBİM SENİN VE BÜTÜN BEBEK İSTEYEN BEKLEYEN  TÜM ARKADAŞLARIMIN YÜZÜNÜ
GÜLDÜRSÜN İNŞALLAH  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
meleğim canım benim nerelerdesin kaçgündür özledim seni :opucuk: :occasion14: :occasion14: :occasion14:benimde ilk aşılama serüvenm dün bitti canım ama hemen arastırmalara koyulduk tüp bebek için aşılama zaman kaybı bizim gibi sayısı az olanlar için diye düşünüyorum...memelekette yaptırmak istiyorum ellerin memleketi hiç iyi gelmedi bana :crybaby2: :crybaby2:inşallah çok bekletmez bizi kuzular dualrını eksik etme meleğim :love9: :love9: :love9: :love9: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

ayy

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 26 Haziran , 2012, 10:27:45
Alıntı yapılan: ayy - 25 Haziran , 2012, 22:31:47
selam canım bende karar verdim uludağ üniversitesinden eylülde randevu alacam ve ne gerekiyorsa o zaman yapılacak şimdilik bir bilgim yok hayırlısı
canım seninde tedavin hayırlı olur inşallah :amin: :amin: :amin: :amin:randevu almak bile çok zor dimi çok uzaga atıyorlar ne yapalım elimizden geleni yapacağız yılmadan...inşallah umudumuzu hiiiiiç kaybetmeyiz :amin:

ayy

MALESEF BİZ TÜP BEBEK İÇİN RAPOR ALAMIYORUZ EŞİMİN SPERMLERİNİN 5 MİL.DAN AZ OLMASI GEREKİYORMUŞ BİZİMKİ 5 İN ÜSTÜNDE KALIYOR...YANİ ÖZELE KALDIK  :'( :'( :'(  EYLÜLE KADAR BİŞEY YAPMICAZ GİDİP TATİL YAPCAAM BOL BOL ..SEZONU KAPATTIK YANİ BU YIL :'( :'( :'( 

nazlıyarim

hayırlısı olsun arkadaşım bende eylülde tedaviye başlayacağım inşallah ikimiz içinde ve tüm bebiş isteyen arkadaşlarımız içinde hayırlısı olsun (artık)  :opucuk:
BENİM HALA UMUDUM VAR...

ayy

Alıntı yapılan: nazlıyarim - 27 Haziran , 2012, 13:32:54
hayırlısı olsun arkadaşım bende eylülde tedaviye başlayacağım inşallah ikimiz içinde ve tüm bebiş isteyen arkadaşlarımız içinde hayırlısı olsun (artık)  :opucuk:
:amin: :amin: :amin:inşallah canım bellimi olur belki tedavisiz gelir meleklerimiz :amin: :amin: :amin:bizim için çok düşük bir ihtimal de olsa  :opucuk:

nazlıyarim

BENİM HALA UMUDUM VAR...

ayy

nazlıcım biz yeniden aşılama yapmaya karar verdik tabi eylüle kadar yeniden fikrimmiz değişmezse...2.aşılamada sans biraz artıyormuş bizde öyle düşündükk..acaba diyorum eylülde yaparsak iki aşılamanın arası uzak mı olur..daha önce yaptıramam tatilde ugrasmak istemiyorum çünkü bu yıl çok yıprandım toplanmam dinlenmem gerek..bilgin varmı canım :opucuk:

esracım

canım inşallah tüp bebeği raporlarını düşünürken geliverir bebeğin.benim öyle oldu.ank.da tüp bebek yaptıracaktık.daha 10 gün önce görüştük doktorumla ve adet olunca gidecektik.belkide ben öyle düşündüğüm için geldi bebeğim.Allah ım yüzünüzü güldürsün en kısa zamanda inşallah.dualarım sizlerle herzaman.

ayy

evet canım mucizen senin meleğin inşallah saglıcakla kucagına alırsın mucizeni  :amin: :amin: :amin: :amin::nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:biz yeniden aşılama yapacagız zaten eylül ekim gibi tüpü sonrasına bıracağız eger fikrimiz yeniden deigşmezse...bu arada takmıcam bişeyi tatilime bakıcam :opucuk: :opucuk:

esracım

ayşecim çok iyi karar vermişsiniz.inşallah sizler tatilde eğlenirken gelir bebeğiniz  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: yolunuz açık olsun bu yolda.inan dualarımdasınız.herzaman dua ediyorum sizlere.burda olmanın en büyük faydası benim gibi sıkıntı çekenlere dua etmeyi öğrendim.belki burda paylaşımlarım olmasaydı.yine hamile olsaydım bu kadar çok bilemezdim bu üzüntüyü acıyı.inşallah üzüntümüz gün gelecek mutlululj olacak.