BEBEĞİNİZİN İLK HAREKETLERİNİ NASIL HİSSETTİNİZ??

Başlatan serserim, 24 Haziran , 2012, 14:48:29

« önceki - sonraki »

serserim

BEN 18. HAFTANIN İÇİNDEYİM KARNIMA BATMALAR OLUYOR BU BEBİŞİMİN HAREKET ETTİĞİNİN ANLAMINA MI GELİRR :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow:

Yaşamsebebim

canim ben batma seklinde degilde göz seyrimesi gibi hisettim ama o duygu cok güzel oluyor hem ben baya erken hissettim hele simdi o kadar güclüki massallah dirseklerini hissediyorum canim bebegimin :love9: :love9: :love9:

serserim

Alıntı yapılan: sultan43 - 24 Haziran , 2012, 15:42:11
canim ben batma seklinde degilde göz seyrimesi gibi hisettim ama o duygu cok güzel oluyor hem ben baya erken hissettim hele simdi o kadar güclüki massallah dirseklerini hissediyorum canim bebegimin :love9: :love9: :love9:

kaçıncı haftda hissettin canım maşallahh bebişine darısı başımıza inşallahhh :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Yaşamsebebim

Alıntı yapılan: serserim - 24 Haziran , 2012, 15:43:27
Alıntı yapılan: sultan43 - 24 Haziran , 2012, 15:42:11

kaçıncı haftda hissettin canım maşallahh bebişine darısı başımıza inşallahhh :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
3 aylik falandi ama nasil biliyonmu göz seyrimesi gibi tik tik atiyordu

serserim

annemde öyle diyor göz seyirmesi gibi ama ben anlayamıyorum batma gibi birşey hissediyorum arada :dontknow:

Yaşamsebebim

Alıntı yapılan: serserim - 24 Haziran , 2012, 15:49:15
annemde öyle diyor göz seyirmesi gibi ama ben anlayamıyorum batma gibi birşey hissediyorum arada :dontknow:
bilmiyorum canim öyle batma hic yasamadim eger yasayan arkadaslar varsa yardimci olur

serserim

Alıntı yapılan: sultan43 - 24 Haziran , 2012, 15:56:55
bilmiyorum canim öyle batma hic yasamadim eger yasayan arkadaslar varsa yardimci olur

tamam canım sağol yardımın için Allah sağlıcakla bebişini kucağına almayı nasip etsin :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Yaşamsebebim

Alıntı yapılan: serserim - 24 Haziran , 2012, 16:12:14
Alıntı yapılan: sultan43 - 24 Haziran , 2012, 15:56:55

tamam canım sağol yardımın için Allah sağlıcakla bebişini kucağına almayı nasip etsin :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
[/quoteamin gülüm insallah saglikli evlatlarimiz olsun hayirli evlatlarimiz rabbimin hazinesi cok isteyelim biz ondan yeterki rabbim insallah bekleyen herkese verir :amin: :amin:

serserim

amin canım inşallah alırız bebişlerimizi sağlıcakla Allah isteyen herkeslere versin inşallahhhh :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: sen tarama testi yaptırmışmıydın canım :opucuk:

Yaşamsebebim

Alıntı yapılan: serserim - 24 Haziran , 2012, 16:30:21
amin canım inşallah alırız bebişlerimizi sağlıcakla Allah isteyen herkeslere versin inşallahhhh :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: sen tarama testi yaptırmışmıydın canım :opucuk:
o nasil bi sey ben almanyada yasiyorum anliyacagin degisik biraz burasi

serserim

hani 2li 3lü 4lü tarama testleri bebekte problem olup olmadığı yüzdesini hesaplıyolar ultrasonda bbek ölçümleriyle birlikte anneden kan alınıyor yaşına göre down sendromu olma olasılığını hesaplıyolar canım ama yaptırmamak en iyisi kafa çok karışıyorrr :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow:

Sır_Çiçegi

ilkten gaz sancısı gibi pat pat oluyordu yeni yeni başladı tekmeler güm die  :k06: 21 haftalıgız :)
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...