@@@gözde@@@ ikizler ve annesi için 41 yasin okuyalım

Başlatan suzannn, 22 Haziran , 2012, 16:29:40

« önceki - sonraki »

suzannn

22 Haziran , 2012, 16:29:40 Son düzenlenme: 25 Haziran , 2012, 12:17:14 ♥ PaPaTyaM ♥
arkadaşlar nezden iyi haberler aldık çok şükür ama şimdide tuğbadan haber verdi nez bana oda preeklemsiden dolayı 2 gündür hastanede yatıyormuş bebeklerin ciğerleri gelişsin diye iğne olmuş rabbim bebeklerinin acısını göstermesin sağlıklıca gelsin inşallah dua edelim  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

_inci_tanem_

:'( ALLAH acil şifalar versin :amin:
RABBİM sağlıkla hayırlısıyla yavrularına kavuşmayı nasip etsin :amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

mutluluk

allahım şifalar versin bebeklerine sağ salim kavuşsun inş :amin:

ORNA

ALLAH ŞİFASINI VERSİN  :amin: :amin: YA ÇOK ÜZÜLDÜM İNŞALLAH  :-[ :-[

RosE27

ewet aekadaşlar  :y25: :y25: benıde bugun aradı tansıyonu hıc bellı olmuyomus saatı saatını tutmuyo dedı RABBIM meleklerı ıle bırlıkte yar we yardımcısı olsun  :y25: :y25: 

destina06

nazo-58

RABBİM yar ve yardımcıları olsun.. RABBİM meleklerini ve kendisini korusun... :amin:

<<<betty>>>

Allah acil şifalar versin, inşallah bir an önce sağlıkla evine döner melekleriyle beraber  :amin: :amin: :amin:

serserim

tubacım canım beim dualarım seninl bebişlerinle Allah sağ salim kucağına alamayı nasip etsin inşallahhhhh :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Balböceği

Allah şifa versin  :amin: çok üzüldüm  :sad1:  inşallah bisey olmayacak.  :amin:   

doruk38

tuğbacım çok geçmiş olsun canım. allah sağ sağlim kızlarına kavuşmanı nasip etsin amin  :amin:

bnsroni

Nezo

Tuğbayla Konuştum Az Önce Her Gün Aramaya Çalışıyorum. Halen Gidemedim Yanına Gidicem En Kısa Zamanda. Tansiyonu Çıkıyormuş Hala 15-8 Olmuş 16-10 Olmuş. Doktor Doğuma Kadar Burdasın Demiş. Sesi Gayet İyiydi Ama. Herkese Selamı Var. İyi Olacaklar Allah' ın İzniyle  :amin:

mutluluk

serserim

çok şükür iyiymiş canım Allah yardımcısı olsun inşallah sağ salim alır kızlarını kucağına :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: