27 Nisan , 2024, 14:14:33

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

çok mutluyum

Başlatan <<<peri masalı >>>, 21 Haziran , 2012, 18:38:05

« önceki - sonraki »

<<<peri masalı >>>

:hieyt: :hieyt: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: uzun zamandan sonra çok sevindim inşallah son bir ayımızıda sorunsuz geçiririz

kızlar biliyorsunuz bebeğimin eşi rahim ağzındaydı ve kanamları oluyordu sürekli yatıyordum. bu gün kontorlümüz vardı gittik ve şükürler olsun ki bebeğimizin eşi yerine gerleşmiş çok az bir kısmı kalmış ama çok risk taşımaz dedi doktorum dikkatli olmaya devam et dedi ve doğumum konusundada belki normal olabilir dedi çok sevindim ama henüz belli deil iki hafta sonra gidicem ve doğum konusunda doktorum karar vericek

Allahım herkezin yardımcısı olsun doğum bekleyen arkadaşlarıma rabbim yardım etsin bebeği olmayan arkadaşlarımada tez zamanda nasip etsin inşallah  :amin: :amin: :amin:

serserim

:hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: çok şükür canım gözün aydın Allah sağlıklı bebişini kucağına almayı nasip etsinnnn :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

<<<peri masalı >>>

Alıntı yapılan: serserim - 21 Haziran , 2012, 18:45:30
:hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: çok şükür canım gözün aydın Allah sağlıklı bebişini kucağına almayı nasip etsinnnn :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Allah razı olsun canım rabbim hepimize nasip etsin inşallah  :amin:

rukiyeylmz

Alıntı yapılan: <<<peri masalı >>> - 21 Haziran , 2012, 18:38:05
:hieyt: :hieyt: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: uzun zamandan sonra çok sevindim inşallah son bir ayımızıda sorunsuz geçiririz

kızlar biliyorsunuz bebeğimin eşi rahim ağzındaydı ve kanamları oluyordu sürekli yatıyordum. bu gün kontorlümüz vardı gittik ve şükürler olsun ki bebeğimizin eşi yerine gerleşmiş çok az bir kısmı kalmış ama çok risk taşımaz dedi doktorum dikkatli olmaya devam et dedi ve doğumum konusundada belki normal olabilir dedi çok sevindim ama henüz belli deil iki hafta sonra gidicem ve doğum konusunda doktorum karar vericek

Allahım herkezin yardımcısı olsun doğum bekleyen arkadaşlarıma rabbim yardım etsin bebeği olmayan arkadaşlarımada tez zamanda nasip etsin inşallah  :amin: :amin: :amin:

canım benim çok sevindim gerçekten.inşaallah bu iki hafta içinde de tamamen yukarıya çekilir eş ve normal doğum yaparsın..bu yüzden sen yine de yatmaya dewam et..

sevill

Allahım bebegını kucagına almayı nasıp etsın cnm

<<<peri masalı >>>

Alıntı yapılan: rukiyeylmz - 21 Haziran , 2012, 19:05:10

canım benim çok sevindim gerçekten.inşaallah bu iki hafta içinde de tamamen yukarıya çekilir eş ve normal doğum yaparsın..bu yüzden sen yine de yatmaya dewam et..

amin canım yatıyorum zaten yeterki bebeğim iyi olsun hadi sıra sende inşallah sende atlatırsın

Alıntı yapılan: sevill - 21 Haziran , 2012, 20:27:28

amin canım

ZéynéP.SimAy

Hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallahh  :amin: :amin:

rukiyeylmz

Alıntı yapılan: <<<peri masalı >>> - 22 Haziran , 2012, 09:55:38
Alıntı yapılan: rukiyeylmz - 21 Haziran , 2012, 19:05:10

amin canım yatıyorum zaten yeterki bebeğim iyi olsun hadi sıra sende inşallah sende atlatırsın

Alıntı yapılan: sevill - 21 Haziran , 2012, 20:27:28

amin canım

benim de yukarıya çekilmiş.normal doğum yapabilrsin dedi doktor.korkuyrm ama.Allah yardımcımız olsun inş.

merviş86

ÇOK SEVİNDİM SENİN ADINA  :hello2: SAĞLIĞIYLA DÜNYAYA GETİRMEYİDE RABBİM NASİP ETSİN İNŞALLAH  :nazar: :nazar: :nazar:
NAZAR DUASI

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

mutluluk

<<<peri masalı >>>

Alıntı yapılan: mutluluk - 22 Haziran , 2012, 12:07:46
gözün aydın canım :opucuk:

Alıntı yapılan: merviş86 - 22 Haziran , 2012, 11:35:44
ÇOK SEVİNDİM SENİN ADINA  :hello2: SAĞLIĞIYLA DÜNYAYA GETİRMEYİDE RABBİM NASİP ETSİN İNŞALLAH  :nazar: :nazar: :nazar:

Alıntı yapılan: zynpesra - 22 Haziran , 2012, 09:59:22
Hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallahh  :amin: :amin:

Allah hepinizden razı olsun kızlar çok ama çok saolun