izmir de önerebileceğiniz tüp bebek merkezi ve kadın doğumcu var mı??????

Başlatan vanilla, 21 Haziran , 2012, 16:44:25

« önceki - sonraki »

vanilla

selam herkese 2 aşilamdan sonra tüp bebeğe geçicez ama iyi bir merkez ariyorum tavsiyelerinizi bekliyrum

vanilla

muhribe

canım ben hiç bilmiyorum  :dontknow:

Ama hakkında hayırlısı olsun. inş tutar  :amin:

denizce:)

ben smyrna art tüp bebek merkezine gitmiştim.henüz aşılama veya tüp bebek yaptırmadım ama.duyduğum ve orda konuştuğum insanların görüşleri olumlu.güzel ve titiz bi yer aklında olsun canım :flowers:

vanilla

anladm canm bakalm araştryrm kent hastanesinin iyi oldugunu duydum namık bey varmiş

ayy

canım bizede ilk tüp dediklerinde eşimin üroloğu denizin dediği yeri önermişti..ama ben bilmiyorum nasıl biyer hiç gitmedik..inşallah meleğin en kısa zamanda gelir :amin: :amin: :amin: :opucuk:

__nil__

smyrnadan uzak dur derim başkada bişi demem orda yaptırdm benn maleseffff

ZEYNEP-35

canım kendi doktorumu önerebilirim. üniv.de prof kendi muayenehanesi var ama üniv.de prof olduğundan hastaneden ayarlar diye tahmin ediyorum konuşmak lazım tabi...istersen özelden isim ve tel verebilirim...

ayy

bende bursa acıbademde şahin zeteroğluyla başlayacağım inşallah benim drum yönlendirdi :opucuk:

esracım

Ayşecim demek Bursa da yaptıracaksınız.İnşallah onlara gerek kalmadan gelir.Eğer olmazsada ben yinede şuna inanıyorum tüp bebek tedavisi ile ulaşacaksınız bebeğinize.Allah ım işinizi rast getirsin.

ayy

:amin: :amin: :amin: :amin:
inşallah esracım :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
evet bursada canım dr la konuştum reglimin ilkk güdeceğiz bi sorun cıkmazsa iğnelere başlayacağız hemen tabi öncesinde mucize olmazsa :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

minikkelebek

Arkadaşlar bende tüp bebek tedavisine başlamayı düşünüyorum.

Benim 1 yıldır kontrolünde olduğum Doktor Türkiz Isparta,fakat 15 kasıma kadar yok,bütün gelişimi o takip etti,bu yüzden doktoruma danışmadan başlayamıyorum.Bu arada İzmir'de tüp bebek merkezlerini vs araştırdım.İçime en çok sinenler Özel Ege Tüp bebek merkezi ve Kent Hastanesi oldu.Fakat Kent Hastanesindeki doktorun (israel Aruh) önce kendi muayenehanesine gitmen gerekiyormuş bu bilgiyi hastaneden verdiler,neden se benim hiç hoşuma gitmedi.Kendine rant sağlama gibi geldi...Kafam çok karışık,sanırım en güzeli kendi doktorumu bekleyip onun fikrini almak...

ZEYNEP-35

Alıntı yapılan: Umutluyum ben - 17 Ekim , 2012, 11:11:31
Arkadaşlar bende tüp bebek tedavisine başlamayı düşünüyorum.

Benim 1 yıldır kontrolünde olduğum Doktor Türkiz Isparta,fakat 15 kasıma kadar yok,bütün gelişimi o takip etti,bu yüzden doktoruma danışmadan başlayamıyorum.Bu arada İzmir'de tüp bebek merkezlerini vs araştırdım.İçime en çok sinenler Özel Ege Tüp bebek merkezi ve Kent Hastanesi oldu.Fakat Kent Hastanesindeki doktorun (israel Aruh) önce kendi muayenehanesine gitmen gerekiyormuş bu bilgiyi hastaneden verdiler,neden se benim hiç hoşuma gitmedi.Kendine rant sağlama gibi geldi...Kafam çok karışık,sanırım en güzeli kendi doktorumu bekleyip onun fikrini almak...

CANIM BU HOCA HANGİ HASTANEDE GÖREVLİ SADECE ÖZELİ Mİ VAR

vanilla

kızlar biz karar verdik kent hastanesi israel aruh ile başliycaz hayırlısıyla gerçekten iyi bir doktor ekibi çok iyi görüşmeye gittk aralık ayında başliycaz bende yumurta rezerv azliği var çikolata kistim vardi ondan dolayı rezerv az çok araştırdım kent hastanesine karar verdik şimdi biosteron dhea kullnıyorum bal +polen+arı sütü sabahları aç karnınla yiyiyorum.yumurta rezervim az diye mini tüp bebekte yapabilirz dedi mini tüp bebeğide yapan israel bey Allah rasgetirsin Allh ım yüzümüzü en kısa zamanda güldürsün. :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: