28 Nisan , 2024, 19:16:56

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

İkonların görüntülenebilmesi için

Başlatan Emine, 03 Şubat , 2007, 15:18:52

« önceki - sonraki »

Emine

03 Şubat , 2007, 15:18:52 Son düzenlenme: 09 Ocak , 2009, 16:43:55 Emine
İkonlarınızın yazdığınız mesajlarda görüntülenebilmesi için bir önceki ve bir sonraki karakterin boş olması gerekiyor.
Örnek:
bu ikon görüntülenecek çünkü önü ve arkası boş :occasion14:
bu ikon görüntülenemeyecek çünkü önünde boşluk bırakmadım:occasion14:
bu ikon görüntülenemeyecek çünkü arkasında boşluk  :occasion14:bırakmadım

βαlκιz

ya boşluk bıraksakta görükmüyoo  :love9: :love7: :love3: yazılar çıkıyo nedenn  :y25:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

βαlκιz

allah allah bazıları bende görükmüyo hem kendi yazdıklarımda hemde siz yazınca bazıları görükmüyo   :'(
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

βαlκιz

gözükmüyo canımm sen ne yaptın onu göremiyorum isimleri çıkıyo sadecee  :cildir:

Balböceği

hanzadem

benim resimler neden çıkmıyor anlamıyorum .acemide değilim daha önce çok resim ekledim ama bende hiçbir şekil gülen yüzler falan hiç bir şey yok ..yok oldular..sadece hızlı cevap var...bir çözüm arıyorum....

Emine

Profilim kısmına girip forum ayarlarına tıklayın oradaki bilgileri isteğiniz doğrultusunda düzenleyin gülümseme seti kısmını gülümseme yok olarak işaretlemiş olabilir misiniz? Default seçili olsun.

βαlκιz

ben çogugunun ismini görüyorum sadece hareket yokk.
mesela şunlar isim olarak var hareket yok  :toothy10: :laughing7: :hello: :wave: :icon_thumright: :love8: :cussing: :violent1: :BangHead: :sleepy1: :binkybaby: :occasion14: :director: :occasion5: :sunny: :dontknow: :sad1: :crybaby2: :hello2: :love9: :love7: :love3: :tongue3:

hanzadem

Alıntı yapılan: Emine - 19 Şubat , 2010, 17:41:33
Profilim kısmına girip forum ayarlarına tıklayın oradaki bilgileri isteğiniz doğrultusunda düzenleyin gülümseme seti kısmını gülümseme yok olarak işaretlemiş olabilir misiniz? Default seçili olsun.
ne dendiysem olmadı..default da zaten yine görünmüyor..başka bir yolu varmı teknik bilgisi olan arkadaşlar yardım lüten...

Emine

Bu durumlar bilgisayarınızdan kanaklanıyor bu durumda dediğim şekildeyse ayarlar. Bir de ikonların görüntülenmediği yerde çarpı işareti mi çıkıyor yoksa hiç birşey çıkmıyor mu ? Eğer çarpı işareti çıkıyorsa sağ tıklayıp özelliklerden adres satırını kopyalayıp yeni bir tarayıcı sayfası açıp (explorer ya da firefox) adresi yazdığımız satıra kopyaladığınızda ikon görüntüleniyor mu ? Örneğin aşağıda ben bir ikona sağ tıklayıp adres satırını kopyaladım ayrı bir explorer açıp adres satırına yazınca çıkıyor. Bir de explorer mı fire fox mu kullanıyorsunuz? Diğer tarayıcıyı kullanarak denediğinizde yine sorun oluyor mu?

http://www.bebegimonline.com/forum/Smileys/default/hello2.gif

hanzadem

benimkinde hiçbirşey çıkmıyor o tablo tamamen yok..yerini hızlı cevap aldı..onunla mesaj yazbiliyorum ama resim ekleyemiyorum..anlatabildim mi...bu konuda yardımcı olurmusunuz...

Balböceği

balkizim benim ikonlar goruntuleniyorrr koiz sizin seyde pc de sorun olmasinnn  ::)

Emine

25 Şubat , 2010, 14:05:46 #14 Son düzenlenme: 25 Şubat , 2010, 14:09:53 Emine
Profile girip forum ayarları kısmında "Mesajlarda hızlı cevap bölümünü gösterme" seçeneğini seçili olması lazım açık olarak göster demişsiniz ben sizin ayarlarınıza girip düzelttim.
Ayrıca Hızlı yönetim seçeneklerini gösterme olarak düzeltme yaptım. Standart üyelikteki ayarları değiştirirken onları işaretlemişsiniz. İkon kullanmak istemeyenler sadece hızlı mesaj yazmak isteyenler o ayarları sizin yaptığınız gibi değiştirebilir.