28 Nisan , 2024, 00:39:29

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

tüplerim açık çıktı kızlar:))

Başlatan masal12, 18 Haziran , 2012, 18:16:59

« önceki - sonraki »

masal12

kızlarrr sevincimi paylaşmak istedim artık bu derdim kalmadı inşallah kısa sürede hamileyim diye haber verebilirimmm çok umutluyum içim cok rahatladı... klomen tedavsine devam edicem...

HASRET!M S@N@

gözün aydın cnm inş en kısa sürede hamile haberinide verirsin ben filmden 3 ay sonra kendi kendime kalmıstım o düşük oldu ama simdi de hamileyim ikiside filmden sonra oldu ilk tedavide hemde s

ยรlคภ๓คz göภlüm

gözün aydın... bebeğin de kısa zamanda gelir inşallah

masal12

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 19 Haziran , 2012, 09:41:23
gözün aydın cnm inş en kısa sürede hamile haberinide verirsin ben filmden 3 ay sonra kendi kendime kalmıstım o düşük oldu ama simdi de hamileyim ikiside filmden sonra oldu ilk tedavide hemde s

gözün aydın tatlım cok sevindim umarım bende boyle guzel sonuçlar alırım peki sen filmden sonra ne tedavisi gördün?

HASRET!M S@N@

cnm ben gonal-f iğne vurundum göbekten 7 tane 5 adte yumurtam olustu catlatma iğnesi vurundum ve birlikte olduk esimle cnm ikiz bebek bekliyorum simdi cnm bnm
önceki kendiliğinden oldu filmden önce klomen+çatlatma iğnesi vurunmustum iki kere ama dikkat edemedik olmadı doktorumda cok bekletmek istemedi direk iğne yazdı ama iki gebeliğimde filmden sonra oldu tüplerim cok acık cıktı fakat sonrasında oldu belkide işlem esnasında acıldı bilemiyorum doktorum demişti ilk altı ay hamile kalma olasılıgın cok artar diye dogruymus 

masal12

anladım canım bana daha o tarz iğnelerden falan hiç bahsedilmedi. Benim progesteronum 12.4 olduğu için yumurtam kendi çatlarmış bilemiyorum kafama takıldı belki bende doktoruma gidip bu iğnelerden bahsetmeliyim? bazı doktorlar ağırdan alıyolar bu filmi de ben istemiştim artık bir yıl oldu çekelim dedim..
senin progesteron kaçtı?

HASRET!M S@N@

cnm hiç ölçülmedi ama esiminde benmde hersey yolundaydı bebek olmaması için bir sebep yoktu ona ragmen 3 yıl bekledik cnm

masal12

3 yıl da baya uzun bir süreymiş canım bak ne güzel şimdi bebeğin olucak allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsinn cinsiyeti belli mi?

HASRET!M S@N@

cnm asla umudunu yitirme zmanı gelince oluyor
birine kıza benziyor dedi ikincisini söylemedi gelecek ay tam net söylerim dedi cnm
inş seninde kısa sürede glir meleğin

hayriye60

çok sevindim senin adına .banada demişti doktorum rahim filmi çekinneceksin diye ama gittiğim hastanedeki doktor gerek görmedi çekmeyi.çekmem ben dedi sonuçta bi hamilelik geçirmişsin dedi bu dış gebelikte olsa dedi ve çekmedi.ısrar ettim ama çekmedi.başka doktorlara sorduk onlarda gerek görmediler.öyle kaldı zaten zor bi işmiş bildiğim kadarıyla.seninda ikiz bebeklerin olmasınada çok sevindim.inşallah benimd eikiz olur zor ama olur inşallah. bu siteye gireli baya moral buldum.aslında bugün moralim sıfır.burda dertleştikçe rahatlıyorum.çok saolun kızlar