HAMILELIGINDE HIC SÜT ICMEYENLER ICEMEYENLER

Başlatan kelebegimm, 16 Haziran , 2012, 13:38:30

« önceki - sonraki »

kelebegimm

16 Haziran , 2012, 13:38:30 Son düzenlenme: 16 Haziran , 2012, 13:49:23 kelebegimm
Kizlar basindan beri hic sut icemedim icemiyorum sevmiyorum
ama herkes ic ic die baski yapio bebek icin die vitaminlerimi kullaniyorum hergun bir tane muz yiyorum yogurduda normal olarak tuketiyorum ama sut deyince midem kalkiyo sevmiyorum ama bebek gelisiminde cok iyi diyolar icmeyenler bebeginiz gercekden zayifmi dogdu merak ediyorum :dontknow: :dontknow:

]

kelebegimm

ha bu arada bebegimin gelisimide gayet iyi bir haftada ilerde nerdeyse

]

RosE27

walla cnm ıcmekte fayda warmıs bende gunde 3 4 su bardagı ıcıyorum hem benım cok sıddetlı mıde yanmalarım oluyo soguk sut yudum yudum mıdemede ıyı gelıo bebek ıcınde kramplar ıcınde ıyıymiş dıolar sadec ıcemıosan cıleklı muzlu sut falan ıc ıcebılırsen yada nesfıt falan o sekılde de tuketebılırsın

kelebegimm

Alıntı yapılan: RosE27 - 16 Haziran , 2012, 13:41:58
walla cnm ıcmekte fayda warmıs bende gunde 3 4 su bardagı ıcıyorum hem benım cok sıddetlı mıde yanmalarım oluyo soguk sut yudum yudum mıdemede ıyı gelıo bebek ıcınde kramplar ıcınde ıyıymiş dıolar sadec ıcemıosan cıleklı muzlu sut falan ıc ıcebılırsen yada nesfıt falan o sekılde de tuketebılırsın

hic icemiyom canim ya aklima gelmio bile hele oyle soguk hayattaicemem heralde en kotu ihtimal kakao alcam denicem

]

RosE27

neslenın warya cnm kakolu sutlerı onlardan bır dene bakalım eger ıcebılırsen oyle ıcersın sutlac falanda yıyemıo musun tatlım sutlu tatlılar yesen o sekılde gıderırsın belkı sut ıhtıyacını

kelebegimm

Alıntı yapılan: RosE27 - 16 Haziran , 2012, 13:54:34
neslenın warya cnm kakolu sutlerı onlardan bır dene bakalım eger ıcebılırsen oyle ıcersın sutlac falanda yıyemıo musun tatlım sutlu tatlılar yesen o sekılde gıderırsın belkı sut ıhtıyacını

Sulu tatlıları yiyorum onlarda sorun yok is sade süt icmeye gelince midem bulaniyo

]

HASRET!M S@N@

RosE27

ozaman sen kakolu sut we sutlu tatlılarla dwm et canım zorla degıl yaa ıcsen nolucak cıkardıktan sonra hıcbır anlamı yok

doruk38

canım bende süt içmiyordum. doktorum içmem gerektiğini söyledi. süt içmezsen bebek vitaminsiz klamıyormuş, senin kemiklerinin içindeki kalsiyumu kullanıyormuş. sen takviye kalsiyum almaz isen ileriki yaşlarda kemik erimesi oluyormuş. bilgin olsun 

kelebegimm

kesin icmem lazim yani neyse bugunden itibaren icmeye caliscam :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale:

]

Sır_Çiçegi

bende cok tiksiniyorum ama bebeğim için kakaolu filan süt içiyorum :)
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

kelebegimm

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 16 Haziran , 2012, 22:07:07
bende cok tiksiniyorum ama bebeğim için kakaolu filan süt içiyorum :)

valla canim simdi kara kara dusunuyorum ins. icerim kan ilacimida ayni icemiyorum unutuyorum sutde ona doner

]

Sır_Çiçegi

walla sütü soguk kakaolu içiyorum da bende yogurt sade hayatta yiyemiorum  :igrenc:

yogurtlama  filan yapıp öle yiyorum  :igrenc:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

kelebegimm

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 16 Haziran , 2012, 22:14:26
walla sütü soguk kakaolu içiyorum da bende yogurt sade hayatta yiyemiorum  :igrenc:

yogurtlama  filan yapıp öle yiyorum  :igrenc:

yogurt yiyorum onda sorun yok allahdan

]

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...