bulutlar yoldaşın olsun, Allahım seni korusun, turnalara tutun da gel...

Başlatan umrancan, 12 Haziran , 2012, 11:22:24

« önceki - sonraki »

umrancan

daha dün ben annemin küçücük kızıydım. kucağına yatırır öyle severdi annem. yapma anne ben artık büyüdüm derdim. Güzel annem senin küçücük kızın şimdi anne oluyor...

HASRET!M S@N@

cnm tebrik ederim allah saglıcakla kucagına almayı nasip etsin bak site ugur getirdi sana 3 aylar bereketini gösteriyor darısı tüm bekleyenlerin basına

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

suzannn

tebrik ederim allah sağlıklıca kucağına almayı nasip eylesin inşallah

umrancan

Allah
razı olsun arkadaşım valla ağlamaktan yazamıyorum. Dualarınızı eksik
etmeyin bizden. Çok mutluyum Rabbim hepinize yaşatsın inşallah siz de
çok yakında böyle sevincinizden hüngür hüngür ağlarsınız.

Dilara Ebrar

ALLAHIM YAR VE YARDIMCIN OLSUN CANIM.SAĞLIKLI Bİ ŞEKİLDE KUCAĞINA ALMAYI NASİP ETSİN.Bİ ÇIRPIDA KAVUŞ BEBİŞİNE İNŞALLAH  :nazar: :nazar: :nazar:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

@@@gözde@@@

Hayırlı olsun canım Allah sağsalim kucağınıza aldınız günleride göstersin  :amin:

serserim

ALLAH TAMAMINI ERDİRSİN CANIM GÖZÜN AYDIN İNŞALLAH SAĞLICAKLA KUCAĞINA ALIRSIN BEBİŞİNİ :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

CAN TANEM

:nazar:  :love9:  :love9:  Ay çok sevindim canım ya bugün ne güzel haberler alıyoruz öyle maşallah Meleğin seni hiç bırakmaz ve 9 ay sonra kollarına alırsın inşallah canım :love9: :love9:  :nazar:

mavişim80

AY CANIM OKADAR COK SEVİNDİMKİ ANLATAMAM.ALLAHIM SAĞSALİM KUCAGINA ALMAYIDA NASİP ETSİN İNNŞ......ALLAHIM MİNİİĞİNİN YERİNİ GÜZEL EGLESİN...

Balböceği

umrancan

amin amin amin. çok sağolun kızlar. Tavsiyelerinizi de paylaşın lütfen ihtiyacım olacak onlara. Kan testini hemen yaptırayım mı sizce

suzannn

Alıntı yapılan: umrancan - 12 Haziran , 2012, 12:30:35
amin amin amin. çok sağolun kızlar. Tavsiyelerinizi de paylaşın lütfen ihtiyacım olacak onlara. Kan testini hemen yaptırayım mı sizce
yaptır canım

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

ne güzel yazmisin  :love9: :love9: insallah kucagina sagliklan alirsin hayirli olsun   :opucuk: :nazar: :nazar: :love9:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

umrancan

benim iğneyle aramda bi husumet var ben onu görünce bayılıyorum:) daha eşime söylemedim akşam ona babalar günü hediyesi hazırlıyorum küçük iki beyaz ayakkabı :) Kan testi icin onunla gitmem lazım beni oradan taşıyabilecek biri olmalı yanımda :) neden böyle bilmiyorum ama abartmıyorum kızlar iğne vurulacağım zaman daha pamuk sürerken ben bayılıyorum.