ALLAH'A şükür yyeeliz arkadasımızında mucize meleği gelmişşşşşş.....

Başlatan ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ, 12 Haziran , 2012, 10:57:22

« önceki - sonraki »

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: moonlight - 14 Haziran , 2012, 09:32:22
Alıntı yapılan: yyeeliz - 14 Haziran , 2012, 09:26:21
Alıntı yapılan: moonlight - 14 Haziran , 2012, 09:20:18
Aaaa senin lekelenmelerin kan tahlilinden önce mi başladı  :-ooo ben öyle olsam adet oluyorum diye kan tahlili falanda yaptırmazdım sen nasıl yaptırdın  :dontknow: Rabbimin hikmeti işte canım O ol dedikten sonra herşey bahane  :nazar: :nazar: :nazar:
dr aradım kandan baktır dedi canım ona göre konuşuruz dedi evet cumartesi akşam üstü başladı ben pzrt.sabah kan verdim..RABBİME şükürler olsun inşallah hayırlısıyla sağlıkla tamamına erdirir :amin: :amin: :amin: Tez vakitte hayırlısıyla sağlıkla sizlerede nasip eder RABBİM inşallah :amin: :amin: :amin:

Amin canım inşallah meleğini sağlıklı sıhhatli şekilde kucağına alırsın canım  :amin: :amin:  Darısı da tüm bekleyenlere olur inşallah :amin: :amin:

Senin kaç yumurtan oluşmuştu canım ?

aminnnnnnnnnnnn canım inşallah :amin: :amin: :amin:
1 tane yumurtam vardı canım

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

CAN TANEM

Maşallah canım ya olduktan sonra herşey bahane işte geçen yeni üyelerden biri 1 tane yumurtam büyüdü şansım azmı diye soruyordu... Benim 4 tane oluştu ama bakalım sonuç ne olacak  :-\

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: moonlight - 14 Haziran , 2012, 09:38:04
Maşallah canım ya olduktan sonra herşey bahane işte geçen yeni üyelerden biri 1 tane yumurtam büyüdü şansım azmı diye soruyordu... Benim 4 tane oluştu ama bakalım sonuç ne olacak  :-\
Hayırlısıyla gönlüne göre olsun inşallah canımm :amin: :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

melek100lü

:love9: :love9: :nazar: yeliz hayırlı uğurlu olsun canım :nazar: :love9: :love9: :love9:
çok sevindim rabbim kucağına almayıda nasip etsin inşallah  :amin: :amin:
:hieyt: :muzz: :hello2: :hieyt: :muzz: :hello2: :muzz: :hieyt: :muzz: :hello2: :muzz: :hieyt: :muzz: :hello2: :muzz: :hieyt: :muzz: :hello2: :muzz: :hieyt:
:alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış:

ツgöçmen_54 ツ

wawwww süper bi haber bu yelizzz  :hieyt: :hieyt: çok sevindim inşallah kucağına almakta nasip olur inşallah  :amin:

gül-i rana

canım  çokkk sevindim rabbim sağ salim kuağına almayı nasip etsin inşallah :amin:
:hello2: :hello2: :hello2: :muzz: :muzz: :muzz: :alkış: :alkış:

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: melek100lü - 14 Haziran , 2012, 09:52:48
:love9: :love9: :nazar: yeliz hayırlı uğurlu olsun canım :nazar: :love9: :love9: :love9:
çok sevindim rabbim kucağına almayıda nasip etsin inşallah  :amin: :amin:
:hieyt: :muzz: :hello2: :hieyt: :muzz: :hello2: :muzz: :hieyt: :muzz: :hello2: :muzz: :hieyt: :muzz: :hello2: :muzz: :hieyt: :muzz: :hello2: :muzz: :hieyt:
:alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış:

aminnnnnnnnnnn inşallah canım :amin: :amin: :amin:  ALLAH razı olsun  :amin: hepimiz sağlıkla hayırlısıyla kucağımıza alırız inşallah

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: ツgöçmen_54 ツ - 14 Haziran , 2012, 10:49:28
wawwww süper bi haber bu yelizzz  :hieyt: :hieyt: çok sevindim inşallah kucağına almakta nasip olur inşallah  :amin:

aminnnnnnnnnnn canım inşallah  :amin: :amin: :amin: Darısı tez vakitte hayırlısıyla sağlıkla sana ve isteyen herkeze olsun inşallah  :amin: :amin: :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: gül-i rana - 14 Haziran , 2012, 11:22:23
canım  çokkk sevindim rabbim sağ salim kuağına almayı nasip etsin inşallah :amin:
:hello2: :hello2: :hello2: :muzz: :muzz: :muzz: :alkış: :alkış:

aminnnnnnnnnnnn canım inşallah :amin: :amin: :amin:  ALLAH razı olsun  :amin: hepimiz sağlıkla hayırlısıyla kucağımıza alırız inşallah  :amin: :amin: :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

CAN TANEM

Kevser yeliz durduğunu söylemişti canım şuan kesilmiş sanırım inşallah hiç olmaz bundan sonra da sağlıklı sıhhatli bebeğini kucağına alır  :amin: :nazar: :amin: :nazar:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: moonlight - 15 Haziran , 2012, 09:55:40
Kevser yeliz durduğunu söylemişti canım şuan kesilmiş sanırım inşallah hiç olmaz bundan sonra da sağlıklı sıhhatli bebeğini kucağına alır  :amin: :nazar: :amin: :nazar:
:opucuk: canım msj attı bana şimdi sagol bilgilendirdiğin için inş olmaz bidaha  :amin:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

_inci_tanem_

aminnnnnnnn kızlar inşallah :amin: :amin: :amin: ALLAH razı olsun sizden  :opucuk: :opucuk: RABBİM hepimizin gönlüne göre versin inşallah  :amin: :amin: :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

CAN TANEM

_inci_tanem_

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına