ALLAH'A şükür yyeeliz arkadasımızında mucize meleği gelmişşşşşş.....

Başlatan ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ, 12 Haziran , 2012, 10:57:22

« önceki - sonraki »

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: güzgüneşim - 28 Haziran , 2012, 08:59:06
Korkma ,arkadaşım da 8 haftalık hamile ilk günden bu yana  doktoru "kesenin yanında kanama var, düşük tehliken var" diyordu.. şimdi hiçbir sorun yok
inşallah bir sorun yaşamam ayşem dün kalp tışlarını duydum mucize birşey yaa  :amin: RABBİM isteyen herkeze nasip etsin :amin: RABBİM korusun bütün meleklerle birlikte benim meleğimide inşallah birşey olmaz :amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: zynpesra - 28 Haziran , 2012, 09:01:27
canımm çok mutlu oldum bool booll dinlen sen Allahın izniyle olmaz bişecikler  :amin: :amin: :amin:
:amin: :amin: :amin: inşallah sağol canımmm :opucuk: çalışıyorum dr.dedim oda lekelenme gelmediği sürece sorun yok ama en ufak birşey görürsen rapor yazarım dedi bakalım artık işe gelip gitme dışında yine yatışa geçeyim RABBİM korusun hepimizin meleğini  :amin: :amin: :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: mutluluk - 28 Haziran , 2012, 09:20:17
dr neden böyle olduğunu söylemedimi.rabbim korusun sizleri canım :opucuk:
aminnnnnn canım cümlemizi RABBİM korusun  :amin: :amin: :amin:dr.sordum ama açık bir nedeni yok her 8 kadından birinin hamileliği düşükle sonuçlanıyo bu çok ciddi bir rakam ve biz bunu önlemek için elimizden geleni yapıyoruz dedi,ancak takdir-i ilahidir ALLAHtan gelene yapılacak birşey yok dedi ben illa kanama başlıcakmı dedim oda ilaç alıyosun olmayabilir dedi,inşalah olmaz meleğim sağlıkla benimle kalır  :amin: :amin: :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

CAN TANEM

Alıntı yapılan: yyeeliz - 28 Haziran , 2012, 08:11:27
Kızlar öncelikle hepinize günaydın  :opucuk:
Dün akşam dr.gittim randevum geç saat olduğu için ve evde net olmadığı için girip haber veremedim...
Meleğimin kalbinin atışlarını gördüm :love9: :love9: :love9:  onu verene kurban olayım :amin: :amin: :amin:
RABBİM onların kalplerinin atmadığını göstermesin :amin: :amin: :amin:
Ynlız kızlar bir şey var bebeğin kesesinin yanında kanama alanları varmış çok şükür lekelenmem yok ama düşük tehlikem devam ediyomuş çok korkuyorum  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
inşallah meleğime bir şey olmaz RABBİM bağışlar sağ salim kucağıma alırım  :amin: :amin: :amin:

:nazar: :nazar: :love9: :love9:Yelizcim canım çok sevindim yaa şükürler olsun o mucize sesi duydun Hiç korkma canım bol bol dua et Buseninde öyle bi kanama alanı vardı ama geçti gitti sakın korkma iyi şeyler düşün şükür bugüne geldin ya inşallah ay ay büyüdüğünüde göreceksin artık annesi   :love9: :love9: :nazar: :nazar:

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: moonlight - 28 Haziran , 2012, 09:30:52
Alıntı yapılan: yyeeliz - 28 Haziran , 2012, 08:11:27
Kızlar öncelikle hepinize günaydın  :opucuk:
Dün akşam dr.gittim randevum geç saat olduğu için ve evde net olmadığı için girip haber veremedim...
Meleğimin kalbinin atışlarını gördüm :love9: :love9: :love9:  onu verene kurban olayım :amin: :amin: :amin:
RABBİM onların kalplerinin atmadığını göstermesin :amin: :amin: :amin:
Ynlız kızlar bir şey var bebeğin kesesinin yanında kanama alanları varmış çok şükür lekelenmem yok ama düşük tehlikem devam ediyomuş çok korkuyorum  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
inşallah meleğime bir şey olmaz RABBİM bağışlar sağ salim kucağıma alırım  :amin: :amin: :amin:

:nazar: :nazar: :love9: :love9:Yelizcim canım çok sevindim yaa şükürler olsun o mucize sesi duydun Hiç korkma canım bol bol dua et Buseninde öyle bi kanama alanı vardı ama geçti gitti sakın korkma iyi şeyler düşün şükür bugüne geldin ya inşallah ay ay büyüdüğünüde göreceksin artık annesi   :love9: :love9: :nazar: :nazar:

aminnnnnnnnnnnn canım inşallah RABBİME şükürler olsun hamd olsun :amin: :amin: :amin:
RABBİM isteyen dileyen herkeze tez vakitte hayırlısıyla bu mucize duyguyu tattırsın inşallah :amin: :amin: :amin:
Canımmm bende bol bol dua edip yalvarıyorum RABBİME sağ salim meleğimle kavuşmamızı nasip eder inşallah  :amin: :amin: :amin:benimde aklıma buse geldi dr.çıktıkdan sonra inşallah benimde meleğime birşey olmaz  :amin: :amin: :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

CAN TANEM

Bişey olmaz inşallah canım içini ferah tutki miniğinde etkilenmesin olumlu şeyler düşünki annesine sıkı sıkı tutunsun miniğin... Sabah kalkmadan akşam yatmadan önce hem sen hemde eşin 8 er defa karnına ayetel kürsüyü okuyun Allaha emanetler canım Rabbim kucağınıza aldıgınız günleride gösterir inşallah :amin: :nazar: :amin: :nazar:

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: moonlight - 28 Haziran , 2012, 09:38:31
Bişey olmaz inşallah canım içini ferah tutki miniğinde etkilenmesin olumlu şeyler düşünki annesine sıkı sıkı tutunsun miniğin... Sabah kalkmadan akşam yatmadan önce hem sen hemde eşin 8 er defa karnına ayetel kürsüyü okuyun Allaha emanetler canım Rabbim kucağınıza aldıgınız günleride gösterir inşallah :amin: :nazar: :amin: :nazar:

aminnnnnnnnn inşallah canımmm :amin: :amin: :amin: ALLAH razı olsun  :opucuk: RABBİM sana ve isteyen herkeze tez vakitte hayırlısıyla nasip etsin inşallah :amin: :amin: :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

CAN TANEM

Alıntı yapılan: yyeeliz - 28 Haziran , 2012, 09:41:05
Alıntı yapılan: moonlight - 28 Haziran , 2012, 09:38:31

aminnnnnnnnn inşallah canımmm :amin: :amin: :amin: ALLAH razı olsun  :opucuk: RABBİM sana ve isteyen herkeze tez vakitte hayırlısıyla nasip etsin inşallah :amin: :amin: :amin:

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

mavişim80

yelizcim günaydın canım
bitanem sakın korkma ben 3 haftadır yasıyorum lekelenme sakın tedirgin olma.
inş. kanama dısarı vurmaz sende sağlıklı güzel gunler gecirirsin.
hiç kendin boş bulundurma emin adımlar at.dikkat et.uzanma sakın.
agır birşey kaldırma.yataktan aniden kalkma.soğuksu hele hiç içme ılık iç öksürük olursun bide aman diim.ben oldum ya ilk nasihatım bu oluyor herkeesse :)
akşamları eve gidince hemen ayagının altına yuksek yastık minder neyse koy dinlen mutlaka gecede mümkünse öyle uyumaya calıs.birde hergun abdest alıp sağ elinin karnına koyup yasin oku ama hergun sektirdiğin gunler olursa ertsi gun iki tane oku.önce allaha sonra sana emanet meleğin....
cok sevindim kalp atıslarını duymussunuz.bu düşün iyi seyler olsun... :amin:

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: mavişim80 - 28 Haziran , 2012, 09:46:51
yelizcim günaydın canım
bitanem sakın korkma ben 3 haftadır yasıyorum lekelenme sakın tedirgin olma.
inş. kanama dısarı vurmaz sende sağlıklı güzel gunler gecirirsin.
hiç kendin boş bulundurma emin adımlar at.dikkat et.uzanma sakın.
agır birşey kaldırma.yataktan aniden kalkma.soğuksu hele hiç içme ılık iç öksürük olursun bide aman diim.ben oldum ya ilk nasihatım bu oluyor herkeesse :)
akşamları eve gidince hemen ayagının altına yuksek yastık minder neyse koy dinlen mutlaka gecede mümkünse öyle uyumaya calıs.birde hergun abdest alıp sağ elinin karnına koyup yasin oku ama hergun sektirdiğin gunler olursa ertsi gun iki tane oku.önce allaha sonra sana emanet meleğin....
cok sevindim kalp atıslarını duymussunuz.bu düşün iyi seyler olsun... :amin:

aminnnnnnnn canım inşallah ALLAHIN iziniyle birşey olmaz mucizelerimiz ALLAHA emanet :amin: :amin: :amin:
dediklerini yapıyorum canım inşallah lekelenmem başlamaz öylece geçer bu tehlikelerimiz ALLAHIN iziniyle ferah günlere kavuşuruz sende işe başladın değil mi ?? geçen gittiğimde kanama alanı var dememişti bu sefer diyince acaba işe başladı yolda sarsılıyoda ondanmı diye düşünüyorum boşa koysam dolmuyo doluya koysam almıyo aklıma baya karşık canım ALLAH'a amenet ediyorum :amin: :amin: :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

mavişim80

canım nerde calısıyorsun nekadarlık yolun var?
olabilir yolda yapabilir ben 15 gun yattım sabit hareketler yapmaya calıstım.
yolun düz diye doktorum bana calısmam için izin verdi.yoksa birr kac zamandaha işe başlamam yasaktı kesinlikle.
kanama alanı için korkma sakın.benm bi ark vardı kanama alanı .ama suanda 5 ayında...rabbim bukadarını gösterdiş bu haftaya kadar getirdi ya bundan sonrası ona emanet
yasinle birlikte felak ve nas sürelerini 7 ser kez oku.bak ben dun gece unuttum diye 1 de sırf uyumadım okudum öyle yattım.tedirginliğini en iyği ben anlarım.doktorlar herzaman en  kötüsünü düşünürler...

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: mavişim80 - 28 Haziran , 2012, 10:00:09
canım nerde calısıyorsun nekadarlık yolun var?
olabilir yolda yapabilir ben 15 gun yattım sabit hareketler yapmaya calıstım.
yolun düz diye doktorum bana calısmam için izin verdi.yoksa birr kac zamandaha işe başlamam yasaktı kesinlikle.
kanama alanı için korkma sakın.benm bi ark vardı kanama alanı .ama suanda 5 ayında...rabbim bukadarını gösterdiş bu haftaya kadar getirdi ya bundan sonrası ona emanet
yasinle birlikte felak ve nas sürelerini 7 ser kez oku.bak ben dun gece unuttum diye 1 de sırf uyumadım okudum öyle yattım.tedirginliğini en iyği ben anlarım.doktorlar herzaman en  kötüsünü düşünürler...

canım servisle 30-35 dk.dolanarak gidiyoruz :'( :'( :'(
inşallah canım sonuna kadar hayırlısıyla sağlıkla gideriz sağ salim kavuşuruz yavrularımıza :amin: :amin: :amin:
okuyorum canım elimden,dilimden geldiğince okuyorum RABBİM kabul etsin sonsuz rahmeti ve merhametiyle inşallah  :amin: :amin: :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

kelebegimm

Tatlimm çok şükür çok sevindimm korkma benimde belki hatırlarsın 12 haftaya kadar devam etti lekelenmelerim bişey olumucak Allah'ın izniyle progestan iciyon demi o kanamalara ve düşüğe birebir bide elini karnına koyup el mubdi esmasını cek internettede var hatta esın yapsın biz esimle hep öyle yapardik

]

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: kelebegimm - 28 Haziran , 2012, 10:14:31
Tatlimm çok şükür çok sevindimm korkma benimde belki hatırlarsın 12 haftaya kadar devam etti lekelenmelerim bişey olumucak Allah'ın izniyle progestan iciyon demi o kanamalara ve düşüğe birebir bide elini karnına koyup el mubdi esmasını cek internettede var hatta esın yapsın biz esimle hep öyle yapardik

evet hatırlıyorum canım inşallah benim meleğimede birşey olmaz RABBİM korur hayırlısıyla sağlıkla laırım kucağıma :amin: :amin: :amin: el mübdi değilde ya mübdi olarak biliydum hergün okumaya dikkat ediyorum canım canım dr.bana jel verdi progestan hap iğne falan vermedi jel kuvvetli dedi bilemedim valla ilk lekelenmemde 2.ci kullanmamda kesilmişti RABBİME şükür inşallah başlamaz böylece atlatırız bu tehlikeyi kurban olduğum ALLAH yavrularımızın kalbinin atmadığı günü göstermesin :amin: :amin: :amin: o ne mucize birşeydi ayşenurcum RABBİM canıma can kattı  :amin: :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

kelebegimm

İnsallah âmin canim oledir belkide unutmuş olabilirim ben alttan progestan alıyodum her sabah iki her aksam iki tane ama azcik ağır is yapsam lekelenmem geliyordu hemen sende ağır is yapma dikkat et Allah'ın izniyle saglikla Alcan bu sefer :amin: :-ooo

]