ALLAH'A şükür yyeeliz arkadasımızında mucize meleği gelmişşşşşş.....

Başlatan ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ, 12 Haziran , 2012, 10:57:22

« önceki - sonraki »

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2: CANIM ARKADASIM RABBİM KUCAGINA ALMAYIDA NASİP ETSİNNN  :amin: :amin: ARKADASLAR DUA EDİN YELİZİN LEKELENMESİ VARMIS İNŞ MELEĞİ ONU BIRAKMAZ  :amin: :amin: :amin: :amin:

:occasion16:  :smileinbox: :wav: :wav: :alkış: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :icon_flower: :wav: :wav: :wav: :angel12: :angel12: :angel12: :angel12: :angel12: :k02: :k02: :smileinbox: :smileinbox:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

gökçe58

inşşş bişey olmaz meleğine rabbim korur inşallah çoksevindimmm rabbim kucağına aldığın günleride göstersin inşşşşşş   :amin:       :amin:      :amin:      :amin:   

Aytii

Allahım tamamına erdirsin inşallah sağlıkla kucağına alırsın  :flowers:

CAN TANEM

:love9: :love9: :nazar: Ayyy çok sevindim yaa bu ay oda çatlatma iğnesi vurulmuştu inşallah meleği sımsıkı tutunur ve hiç bırakmaz onu :nazar: :love9: :love9:

:muzz: :hello2: :muzz: :hello2: :muzz: :hello2: :muzz: :hello2: :muzz: :hello2: :muzz: :hello2: :muzz: :hello2: :muzz: :hello2: :muzz: :hello2: :muzz:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin: :amin: AMİNN KIZLAR İNŞ MELEĞİ SIKICA TUTUNUR BIRAKMAZ HAYIRLISIYLADA KUCAGINA ALIR İNŞ  :amin: :amin:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

@@@gözde@@@

Allah ım günün en güzel haberi çok sevindim  :occasion5: :occasion5: inşAllah sıkı sıkı tutunsun bebeği hiç bırakmasın annesini  :amin: :amin:  :nazar:

suzannn

çok sevindim inşallah bişeycik olmaz sağlıklıca kucağınıza almak nasip olur

HASRET!M S@N@

cnm burdan da tebrik ederim söylediğim gibi korkma inş birsey olmayacak bebeğine değeri 148 cıkmıstı arkadaslar dün gayette iyi allaha sükür inş birsey olmaz
10 gün rapor yazdı doktoru annesigilde dinlenicek dua edin meleği dursun lekelenmeleri var

mavişim80

CANIM TEBRİK EDERİM COK SEVİNDİMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM
MERAK ETME LEKENMELERİN İÇİNDE SAKIN KORKMA BAK BEN ATLATTIM ALLAHIN İZNİYLE SENDE ATLATICAKSIN HAYIRLISIYLA.
HİÇ KORKMA CANIM ..DOKTORUN İLAÇ VERİCEK ONU MUTLAKA GECİRME SAATİNİ KULLAN.KOYU LEKELENME NORMAL BENDE COK KORKMUSTUM.TECRÜBELİYİM DİYE YAZIYORUM SANA BUNLARI SAKIN ÜMİTSİZLİĞE KAPILMA CANIM.MELEĞİN SENİ BIRAKMASIN İNŞ.

serserim

HAYIRLI OLSUN CANIM ALLAH TAMAMINI ERDİRSİN  :amin: :amin: :amin: :amin:BENİMDE LEKELENMELERİM OLDU AMA ÇOK ŞÜKÜR 16. HAFTAYA KADAR GELDİM ALLAH IN İZNİYLE İNŞALLAH TUTUNUCAK BEBİŞİN İLAÇLARINI İHMAL ETME CANIM :opucuk:

ZéynéP.SimAy

çookk sevindimm  :muzz: :muzz: :muzz: hayırlı olsun inşallahh meleğin sana sımsıkı tutunsuuuuuunnnnnnn  :amin: :amin: :amin:

Balböceği

Yeliz canım ya çok sevindim  :hello2: :hieyt:

Rabbim tamamına erdirdin, hayırlı uğurlu olsun canım  :amin: 
:hieyt: :hieyt:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

hayirli olsun insallah bidaha kanaman filan olmaz sagliklan kucagina alirsin yavrunu  :amin: :amin: :nazar: :nazar:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

destina06

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: yelizcim tebrik ederim çok mutlu oldum bebişin sana sımsıkı tutunsun inşallah :amin: :amin: :amin: :amin:

muhribe

yeliiiiiiizzzzzzzz  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

canım çooook mutlu oldum bunu duyduğuma  :amin: :amin: :amin: :amin:

Allahım dualarımızı kabul etti, sağlıkla kavuşun bebeğinize inşşşşş  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: