29 Nisan , 2024, 10:48:47

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

rahim filmi çektiren var mı?

Başlatan masal12, 12 Haziran , 2012, 10:53:55

« önceki - sonraki »

masal12

kızlar, reglim bitince rahim filmi çektiricem.. Ama bir türlü karar veremiyorum anesteziyle mi normal mi yapsam diye? çekim sırasında çok kasınca sonuç düzgün çıkmayabiliyomuş bende biraz nazlıyımdır ne yapsam?

HASRET!M S@N@

ben gözüm acık cektirdim anestezi almadım 5 dk sürdü illaki acı oluyor ama ben buna dayanamazsam normal dogumu nasıl yapabilirim dedim ilacı verirken cok acı cektim ama zaten sonrasında işlem hemen bitiyor 1 dk dişini sıkmak gerekiyor agrı kesici alıyorsun geciyor gittikçe hafifliyor ama gitmeden bir saat önce agrı kesici al cnm bnm o cok iyi geliyor işlem sonrası kanamada olabiliyor korkutmasın seni bence anestezi alıp aksama kadar uyusuk gezmeye değmez

masal12

benim tek korkum kendimi çok kasarsam sonucumun düzgün çıkmaması aslında ben de eger olursa normal doğum çok isterim onun sonucunda bebeğime kavuşmak varsa herseyi göze alırım ama bu sadece bir test ve uyuşukluk yarım saat falan sürüyormuş canım ya valla bende ne yapsam bilemedim emin olduğum tek şey bu testi ertelememek umarım düzgün çıkar...

HASRET!M S@N@

işlem sırasında hep bebeğimi düşündüm senin için katlanıcam dedim doktorum tek tek anlatarak yaptı iğneyle ilacı enjekte ettiklerinde bir ahh dedim ama sabret dediler o sıra cektiler hemen zaten kalktım doktor agrının cok olması cok iyi dedi demekki kanalların acıkki hemen ilaç dolasıyor demişti nitekim sonucta öyle cıktı bak benim bir düşüğüm var cnm simdide ikizlerime hamileyim ikiside ne hikmetse rahim filminde sonra oldu demekki az da olsa tıkanıklık varmıs o ilacla basıncla acılmıs dedim cünkü içini temizliyormuz

HASRET!M S@N@

karar senin tabikide cnm benim işlem bitti kalktım birkere daha cektiler sonucumu aldım doktora gösterdim ve evime gittim
ama sen bilirsin yinede cnm anestezi almak istersen al herkesinki farklı oluyor
birde ben cok adet sancısı cekerdim doktorum o yüzden cok canın yanmaz sana kolay gelir
demişti nitekimde öyle oldu

suzannn

bende çektirdim kendini hiç kasma kolay bişey ağrısı olsada geçiyor yani korkulacak bişey değil

masal12

kızlar verdiğiniz fikirler için çok teşekkür ederim inanın cok iyi geldi rahatladım ve galiba büyük ihtimalle sizleri dinliycem peki sonrasında işe gelip çalışcak durumda olur muyum? bi de kendinizi kastınız mı çekilirken kasma olunca tüpler açıksa da kapalı gibi görünüyomuş..

@@@gözde@@@

canım bende anesteziyle çekildim hiçbişeyden haberim olmadı uyandığım çok az bi ağrım vardı sonra geçti zaten  yarım saat kadar serviste kaldım  sonrada çıktım.. dışardaki hemşire randevu alcam zaman hiç anesteziyle uğraşma zaten beş dakikalık bi işlem demişti.. ama kasarım korkusu vardı bendede o yüzden anesezili istedim ama genelde çoğu bayan anestesiz oluyo .. anestezili yada anestesiz inşAllah sonucun güzel çıkar canım  :amin:

HASRET!M S@N@

bana doktorum hep anlattı simdi az acın olacak dedi sonra birazcıkdaha olacak dedi galiba rahmi tutuyordu iki ucundan simdi derin derin nefes al ve rahat ol işlem hemen bitecek dedi tamam dedim derin nefes aldım iğneyi enjekte etti dediğim gibi bir orda ahhh dedim sakin ol dedi o sıra bitane cekildi film sonra ben hemen kalkıyordum ebe azcık yat ne tez canlısın basın döner simdi dedi yattım bende doktorum aferim cok sabırlısın masallah hiç zorlamadın dedi biraz dısarda bekledikten sonra tekrar geldim bir iki tane daha film aldılar sonrasındada sonucumu gösterdim doktorum daha önce hiç bu kadar güzel bir film görmemiştim sonucların süper dedi bu zamana kadar cektiğim en güzel rahim filmi örneklerinden demişti sükür sonrasında 3 ay gecti dogal yoldan kaldım düştü ne yazıkki
simdide ikizlerime hamileyim 1 yıl gecmeden iki hamilelik gecirdim ben hep filmden sonra olacagını düşündüm sükür oldu o gün kalktım hemen bizim kendi işyerimiz oldugu için evimde dinlendim cnm ama işe gidebilirsin günlük hayatına devam edersin 1 saate hiç sancın kalmıyor bitanem ama kanama oluyor o gün korkma sakın

masal12

Alıntı yapılan: masal12 - 12 Haziran , 2012, 11:43:35
kızlar verdiğiniz fikirler için çok teşekkür ederim inanın cok iyi geldi rahatladım ve galiba büyük ihtimalle sizleri dinliycem peki sonrasında işe gelip çalışcak durumda olur muyum? bi de kendinizi kastınız mı çekilirken kasma olunca tüpler açıksa da kapalı gibi görünüyomuş..
aynen bende bundan korktuğum için düşündüm canım bakalım yarın doktora gün almaya gidicem kararımı vericem bişey daha sorucam reglin hemen bitince mi çektirdin yoksa 2-3 gun gecse de olur mu? malum bitse de akıntı falan oluyor cok hassasım kirli görücekler diye o yuzden 2 gun sonra yaptırayım diyorum bi de sir yaptırcam falan:))

HASRET!M S@N@

amin cnm söz konusu bebek olunca herseye katlanıyorsun tam 3 yıl bekledim neler yasadım neler hep hayalimdi cocuklugumdan beri hep ikizlerim olsun isterdim sükürler olsun rabbim gönderdi darısı senin ve tüm isteyenlerin basına inşşşşşşşşşş

HASRET!M S@N@

adetim bitti cnm benm abdest aldım sonraki gün gittim cektirdim

masal12

film çekildikten sonra cinsel ilişki de acı yaşadınız mı peki kızlar?

HASRET!M S@N@

yok cnm benm doktorum yasaklamadı bile