28 Nisan , 2024, 20:00:50

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

kocanızdan istediğiniz birşeyi ona nasıl yaptırırsınız

Başlatan nazlıcan__27, 12 Haziran , 2012, 09:21:30

« önceki - sonraki »

nazlıcan__27

siz kocanızdan birşey istiyorsunuz onu o istediğinizi yapması için o ne ile kandırırsınız

HASRET!M S@N@

valla hiçbir seyle kandırmam direk söylerim ama ısrarcı olmam yeri geldikce azar azar duyururum sağolsun beni hiç kırmaz ne dediysem yapmıstır
gecenlerde abimle küslerdi unuttum ben onu asla bitti artık falan diyordu iyice konusmasına izin verdim önce sonra neyse artık acma konuyu dedim kendi kardeslerinden örnek verdim abim tarafından olayı anlattım ama bunları hepsini aynı anda yapmadım konu gectikçe gecen günde abim aradı hadi ac hatrım için ne olur güzelce konus dedim sağolsun kırmadı actı ve cok saygılı konustu sükürler olsun
cok zorlamamak gerek

...ŞehzadEfe...

sankim böyle bir konu vardı yanlış hatırlamıyorsam
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

nazlıyarim

direk söylerim eşim nede olsa cilveyle nazla yapacaksa hiç yapmasın zaten tarzım değil allahım düşürmesin beni o hale.hoşlanmam erkek olsam zaten benim eşim bana böyle yaklaşsa döverdim onu hemen aklıma kasaptan yada bakkaldan nasıl alışveriş yaptığı gelir.ne yapayım emrahın filmleriyle büyüdüm ben.
BENİM HALA UMUDUM VAR...

CAN TANEM

Alıntı yapılan: nazlıyarim - 14 Haziran , 2012, 17:26:11
direk söylerim eşim nede olsa cilveyle nazla yapacaksa hiç yapmasın zaten tarzım değil allahım düşürmesin beni o hale.hoşlanmam erkek olsam zaten benim eşim bana böyle yaklaşsa döverdim onu hemen aklıma kasaptan yada bakkaldan nasıl alışveriş yaptığı gelir.ne yapayım emrahın filmleriyle büyüdüm ben.

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

bnsroni

Direkt söylerim. Elinden geldiğince yapmaya çalısır..İstediklerim konusunda hassastır genelde..

Lă_Tăhzen!

Kandırma falan olmaz dırekt soylerım istedigim her ne olursa oda sagolsun hiç geri çevirmez...

SABIRTAŞI

BENDE DİREKT SÖYLERİM ŞUNU ALABİLİRMİYİM ŞUNU YAPABİLİRMİYİM DİYE ÇOK ŞÜKÜR ALLAH RAZI OLSUN HİÇ GERİ ÇEVİRMEZ EŞİM....AMA BENDE GEREĞİNCE LÜZUMLU ŞEYLER İSTER YAPARIM.....ALLAH RAZI OLSUN EŞİMİ ÇOK SEVİYORUM HELE BU KONUDA BİRİNCİDİR CANIM BENİM..... :love9: :love9: :love9: