28 Nisan , 2024, 17:53:19

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bir günlüğüne çocuk olsaydınız...? Ne yapardınız?

Başlatan hüzünden_gelme, 10 Haziran , 2012, 12:08:44

« önceki - sonraki »

hüzünden_gelme

Bir günlüğüne çocuk olsaydınız...? Ne yapardınız?

Lă_Tăhzen!

Gece korkmus numarası yapıp yatakta Anne ve babamın arasına yatardım kucukken bana mutluluk veren en guzel şeydi  :D vede babamın benı omuzlarına alıp sokaktaa yurumek  :k06:

kelebegimm

sabahdan aksama kadar mahallede arkadaslarimla oynardim heralde karnimizin acikdigini bile farketmezdikkk
gider bi ekmek arasina zeytin ya da peynir onu bile sokakda yerdik
yine oyle yapmayi oyyylleeee cok isterdimkii

]

Bluegirl

10 Haziran , 2012, 13:43:56 #3 Son düzenlenme: 10 Haziran , 2012, 13:50:25 Bluegirl
Sabahtan aksama kadar yer icer toplama yıkama temizleme derdi olmadan keyfime göre takılip eglenirdim  :muzz:
Sonra disarda arkdaslarla ip atlar yakartop oynar gönlümce özgürce ziplar oynardim  :hieyt: :y25:
Bunlar geldi aklıma şimdilik geldikçe yazarım  :k06:

hümeyra_t_e

aynen doyasıya eğlenmek arkadaslarla ip atlamak annem eve cağırdığında yarım saat daha diye yalvarıp izni koparınca kendimden geçercesine oyuna dvm etmek.eve gdince annemin yapığı mis yemeklerden yiyip yorgun düşüp yere uzanıp twde en sevdigm çizgifilmi izlemek babam gelmesini beklemek ve günün sonunda anneme babama iyi geceler deyip yatağıma yatmak ama uyumayıp kardeşlerimle konuşmak ah ah ne gùzel günler çocukluk başka bişe

...ŞehzadEfe...

bir günlüğüne çocuk olsaydım;annemin eskisi gibi saglığının yerinde olmasını isterdim ve evde oturup ben çağırdıgımda su salmasını,ekmek arası yapmasını ,oyun oynarken koşma terleme demesini bir günlüğüne çocuk olsaydım annemle o günü geçirmek isterdim çocukken onunla hiç vakit geçirememiştim  :y25:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

iklima

Babamda geri gelecekse tüm günümü ona sımsıkı sarılarak geçirirdim.nolur bırakma beni diye yalvarirdim
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: iklima - 28 Kasım , 2012, 23:48:59
Babamda geri gelecekse tüm günümü ona sımsıkı sarılarak geçirirdim.nolur bırakma beni diye yalvarirdim

:y25: :y25: :y25:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin: