27 Nisan , 2024, 19:48:33

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

selam arkadaşlar.....

Başlatan hayriye60, 09 Haziran , 2012, 10:17:35

« önceki - sonraki »

hayriye60

arkadaşlar slm ben bi türlü yazdılarımı gönderemiyorum nednese.bi problemmi oluyor bilmiyoru.eğer yazdıklarımı okuyan varsa bana yardımcı olabilirmi .size çok ihtiyacım var.bend esizin gibi bebek istiyorum 3 yıldır..

CAN TANEM

Canım öncelikle aramıza hoşgeldin?  :flowers: İletilerini görüyoruz herhangi bi sıkıntı yok ne konuda yardım istiyorsun ?  :icon_thumright:

Nezo

İletilerin Görünüyor Ayrıca Cevapta Verilmiş Canım. Hoş Geldin.  :flowers:

hayriye60

hoş bulduk canım.ya bende 3 yıllık evliyim ve bebek bekliyorum 6 ay önce dış gebelik geçirdim.2 aydırda yumurtalık tedavisi oluyorum bakalım bu ay beklemedeyim.ayın 22 sind ebelli olacak.inşallah bu kez olur.sağ tüpüm alındı benim yani tek taraflı çalışıyor.

CAN TANEM

İnşallah hayırlısıyla gelir meleğin canım bende ayın 6 sında çatlatma iğnesi oldum senin kaç yumurtan oluşmuştu ? :love9: :love9:

hayriye60

iki aydır sizleri takip ediyorum dayanışmanıza bayıldım.benimd eböyle bişeye ihtiyacım var.çünkü moralim çok bozuk.dış gebelik yüzünden ölümlerden döndüm.en kötüsüde şansım yarı yarıya indi kafam çok karışık doktor bi problem yok diyo ama omuyo.bu ayın 3 de çatlatma iğnemi oldum  ayın 22 kadar bekle adet olmazsan gel dedi bakalım hayırlısı inşallah benimde sizlerinde bebeği olur tez vakitte

hayriye60

benim 5 yumurtam gelişmişti 4 dü çok güzel dedi 20  ve 19 mlm dedi 1 gün sonrada çatlatma iğnemi oldum çok teşekkür ederim canım dileklerin için inşallah senkide olur

CAN TANEM

Alıntı yapılan: hayriye60 - 09 Haziran , 2012, 10:27:44
iki aydır sizleri takip ediyorum dayanışmanıza bayıldım.benimd eböyle bişeye ihtiyacım var.çünkü moralim çok bozuk.dış gebelik yüzünden ölümlerden döndüm.en kötüsüde şansım yarı yarıya indi kafam çok karışık doktor bi problem yok diyo ama omuyo.bu ayın 3 de çatlatma iğnemi oldum  ayın 22 kadar bekle adet olmazsan gel dedi bakalım hayırlısı inşallah benimde sizlerinde bebeği olur tez vakitte

İnşallah canım hiç bozma moralini tek tüpte olsa Rabbim nasip ettikten sonra gerisi boş inşallah bu ay gelir meleğin  :love9: :love9:

Nezo

Çok Geçmiş Olsun Canım Çok Üzüldüm  :-\ Umudunu Kaybetme Bak Siteyi Dolan Ne Çocuğun Olmaz Denilen Arkadaşlarımız Doğum Yaptı Merak Etme Üzülme Herşeyin Bi Çaresi Bulunur Allah' ın İzniyle. Yumurta Takibinde Daha Yenisin Anladığım Kadarıyla Ben 3. cü Ayımda Hamile Kalmıştım. Oda Olmazsa Aşılama Var Vs Bi Dünya Yöntem Var Tıp Çok İlerde Artık. Sen Umudunu Kaybetme Allah' ın İzniyle Sende Anne Olursun İnşallah  :flowers:

hayriye60

benim gibi başından böyel bi olay geçiren arkadaşlar varsa lütfen yazsın bana.umutlu haberler almak istiyorum

hayriye60

evet bu ilk ayımdı inşallah olur ve kimseye aratmaz rabbim.annelik duygusu bi başka rüyama bile girdi bebeğim olmuştu çok güzel bi duyguydu kucağıma almıştım anlatamam yani.

Balböceği

arkadaşım hoşgeldin, bu çocuk olayı cidden sabr istiyor  :(

Rabbim güç kuvvet versin, hep olacak diye bak.. tip gercektende çok ilerledi.

Rabbim gönlüne göre versin inşallah tez zamanda hayırlı haberini alırız.  :love7: