2013 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan suzannn, 08 Haziran , 2012, 16:23:25

« önceki - sonraki »

elfo

hergün 2 rekat namaz kılsan. bebeğinin sağlıkla dünyaya gelmesi için dua edip Allah rızası için niyet ediyorsun. doğuma kadar tavsiye ediyorlar üstelik için çok rahatlamış olur
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

ZAHİR

♥♥♥ŞÜKÜRLER OLSUN RABBÎME MELEGÎM KOLLARIMDA♥♥♥

yasemin10

Yaşasın 15 tatil geldiiiiiiiiii. Tatilim artııkkk. :occasion16: :occasion16:

SeliN59

kızlar herkese merhaba,esra maşallah bebeğişne kilosunada maşallah bebeklerimiz sağlıkla gelişsinler günleri gelincede doğsunlar inşallah ..kızlar sabah eşimin iş kıyafetlerini ütü yaptım oturduğum yerde ütü bitince ayağa doğruldum su boşaldı bacaklarımın arasından çok korktum çamaşırımla pijamam avucum büyüklüğünde ıslak oldu doktorumda çalışmıyomuş cumartesi öğlenden sonraları ebeye yönlendirdi ebe baktı açılma falan yokmuş ama neden oldu anlamadım pazartesi kontrole gidicem ebe istirahat et dedi  inşallah kötü bişey yoktur

yasemin10

Sombaharcım çok geçmiş olsun. Umarım ciddi bir sorun yoktur.

esracım

sombaharcım canım çok geçmiş olsun.inşallah ciddi bir sorun yoktur.pazartesi iyi haberlerini bekliyoruz.ayrıca iyi dileklerin için teşekkür ediyoruz kızımla.

kızlar çoğumuz için zaman daralıyor benim artık 5 haftam kaldı.hala doğumu vs konuşmadık.bakalım ne olacak nasıl günler bekliyor bizi  :dontknow: :dontknow:

elfo

geçmiş olsun sombahar inş. sorun yoktur  :amin: tarifine göre çok yoğun gelmemiş.
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

yasemin10

Evet Esracım zaman gittikçe daralıyor. biz de daha doğum nasıl olacak onun hakkında konuşmadık. pazartesi günü devlet hastanesinde kontrolüm var. Bakalım doktor amcası ne diyecek.

esracım

Bugün doktora gidecektin Yasemincim neler dedi dr merak ettim.Eminim ki her şey çok iyidir.Bizim dr kontrolümüz 12 şubat.Daha çok zaman var.Ama o zamana 37+2 oluyoruz.

Selma27

Bizde de geri sayim basladi.. Benimde 7 haftam kaldi ve heyecanim gittikce artiyor. Suan icin dogumumun nasil olcagini bilmiyorum. Insallah hepimiz bir avazda kurtulur bebeklerimizi kucaklarimiza aliriz. Bende Mart annesi olcam .

SeliN59

kızlar hepinize teşekkür ediyorum bu gün kontrole gittim şükürler olsun suyumda azalma yokmuş ama sancım çıktı nst doktor çok değil ama  kasılmaların biraz erken başlamış dedi haftaya gene gidicem bebeğim 31+3 olmuş 1840 gram  :nazar:  :nazar:  :nazar: keyfi yerindeymiş çok şükür Allahım zamanınında bebeklerimize sağ sağlim kavuştursun bizi inşallah 

Selma27

Alıntı yapılan: SoMBaHaR - 28 Ocak , 2013, 16:16:37
kızlar hepinize teşekkür ediyorum bu gün kontrole gittim şükürler olsun suyumda azalma yokmuş ama sancım çıktı nst doktor çok değil ama  kasılmaların biraz erken başlamış dedi haftaya gene gidicem bebeğim 31+3 olmuş 1840 gram  :nazar:  :nazar:  :nazar: keyfi yerindeymiş çok şükür Allahım zamanınında bebeklerimize sağ sağlim kavuştursun bizi inşallah 

Erken dogum belirtilerin mi var canim...???

SeliN59

Alıntı yapılan: Selma27 - 28 Ocak , 2013, 16:17:47
Alıntı yapılan: SoMBaHaR - 28 Ocak , 2013, 16:16:37

Erken dogum belirtilerin mi var canim...???

cumartesi su gelmişti benden canım ama doktor suyun iyi dedi  muhtemelen ya fazla su gitti yada idrardı diyo  :dontknow: :honk: ama nst de sancılarım çıktı fazla değilmiş ama genede erken başlamış dedi haftaya gene gidicem

esracım

selmacım zamanı sende daralttın.son zamanlarda insan daha çok sabırsızlanıyor.en azından ben öyleyim...:)

sombaharcım neyseki dr iyi şeyler söylemiş.suyun azalmamış.inşallah bebeğin zamanında gelmek için bekler.en azından 35.haftaları geçmeyi beklesin.bizde onlara kavuşmak için sabırsızlanıyoruz ama onlarda bizim gibi.erkenden dünyaya gelmek istiyorlar  :k06:

SeliN59

Alıntı yapılan: esracım - 28 Ocak , 2013, 17:21:48
selmacım zamanı sende daralttın.son zamanlarda insan daha çok sabırsızlanıyor.en azından ben öyleyim...:)

sombaharcım neyseki dr iyi şeyler söylemiş.suyun azalmamış.inşallah bebeğin zamanında gelmek için bekler.en azından 35.haftaları geçmeyi beklesin.bizde onlara kavuşmak için sabırsızlanıyoruz ama onlarda bizim gibi.erkenden dünyaya gelmek istiyorlar  :k06:

inşallah canım şu şubatı bi atlataydım hayırlısıyla  :amin: kızlar doktor bana mide koruyucu yazdı sabahları aç karnına iç dedi korkuyorum içsemmi ki midemde kötü sürekli bulantım var doğru düzgün bişey yiyemiyorum bi taraftanda korkuyorum napsamki bilemedim varmı tanıdığunız mide koruyucu kullanan