2013 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan suzannn, 08 Haziran , 2012, 16:23:25

« önceki - sonraki »

esracım

elifim dediğin gibi yanma vs yok sadece sıkışma.baskı olduğunu hissediyorum ve wc den dönemiyorum.ellerime krem sür ama hiç fayda etmiyor  sürekli sabunla temas halindeyim  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

yasemin10

İyi akşamlar kızlar

Uzun zamandır bir fırsat bulup giremedim.

Esracım senin sıkıntına benzer sıkıntı bende de oluşmaya başladı. Kendimi tuvalete zor atıyorum ama 4-5 damla geliyor gelmiyor. 3-5 saat sonra yine aynı durum. Sona doğru yaklaşıyoruz ondan olabilir. Kızım gittikçe aşağılara inmeye başladı.  :tongue3:

Sombahar maşallah kuzuna  :nazar:  :nazar:

Miray aramıza hoşgeldin. Rabbim sağlıcakla yavrunu kucağına almayı nasip etsin.  :amin:  :amin:

esracım

Alıntı yapılan: yasemin10 - 17 Ocak , 2013, 18:29:53
İyi akşamlar kızlar

Uzun zamandır bir fırsat bulup giremedim.

Esracım senin sıkıntına benzer sıkıntı bende de oluşmaya başladı. Kendimi tuvalete zor atıyorum ama 4-5 damla geliyor gelmiyor. 3-5 saat sonra yine aynı durum. Sona doğru yaklaşıyoruz ondan olabilir. Kızım gittikçe aşağılara inmeye başladı.  :tongue3:

Sombahar maşallah kuzuna  :nazar:  :nazar:

Miray aramıza hoşgeldin. Rabbim sağlıcakla yavrunu kucağına almayı nasip etsin.  :amin:  :amin:

yasemincim işte aynı şey söz konusu.gelen 3-4 damlayı geçmiyor maalesef.ama tuvalete gitme isteği o kadar çok ki anlatamam  :(

esracım

elifim betül doğum yapmış.onu doğum yapmış şekilde yaz istersen.

ZAHİR

esracım büyük ihtimalle bebekten dolayıdır yine de kontrol sonucu nedenini paylaşırsın bizlerle...

betül erken doğum mu yaptı ki
♥♥♥ŞÜKÜRLER OLSUN RABBÎME MELEGÎM KOLLARIMDA♥♥♥

elfo

RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

elfo

2013 İLKBAHAR ANNELERİMİZ

3 MART   ESRACIM                 
5   MART  YASEMİN10             
BETERAY       MELİH BEBEK ANNESİNİN KOLLARINDA  :hello2:       
21 MART SELMA27               
5   NİSAN FISTIK               
12 NİSAN SOMBAHAR 
7 MAYIS _MİRAY_     
11 MAYIS ZAHİR               
23 MAYIS ELFO
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

esracım

elifcim bende bilmiyorum ama nefes alışverişi iyiymiş doğum sayfasında yazıyordu.betül kendisi söylemiş.inşallah sağlıcakla eve getirir bebeğini  :amin: :amin:

zahircim haber veririm inşallah.

yasemin10

Betülcüm doğum mu yapmış? Hani erken doğum riskini durdurmaya çalışıyorlardı. Neyse gerçi doğduysa Allah analı babalı büyütsün  :nazar: . Darısı hayırlı zamanlarda bizlerin başına.  :amin:

esracım

amin yasemincim darısı başımıza zamanında...bizlerinde çok az kaldı  :)

beteray

selam kızlar.melih iyiye gidiyor.sanırım pazartesi yanına kalmaya gidicem anne eğitimi ve bebek gözetimi için.şimdi sadece süt gönderiyorum.dikkat edin akıntılarınıza.uzayan şeffaf geldi ertesi günde suyum geldi.zamanında sağlılı doğumlar diliyorum.nete giremicem eve geçince görüşürüz oğluma dua edin

esracım

Betülcüm Allah ım sağlıcakla eve geldiğiniz günü göstersin.İnşallah bugünleri güzellikle atlatacaksınız.Önerilerini dikkate alacağız.Teşekkür ederiz.Oğlunu kocaman öpüyorum  :love9: :love9: :love9: :love9:

yasemin10

Betülcüm Allah yavrunuza sağlıklı bir ömür nasip etsin.  :amin:  :amin:  :amin: Dualarım sizinle   

esracım

Şikayetlerime bir yenisi eklendi.Çok kaşınıyorum.Özellikle karın bölgem ve kızardı kabardı.Son bir gün dayanmam gerek  :-[ :( :sad1: :y25:

Şu saate kadar 1 saatlik uyku ile duruyorum..............

yasemin10

Günaydın Esracım

Öncelikle geçmiş olsun. Kullandığın ilaçlar alerji yapmış olabilir. Ya da karın bölgene krem sürmüyorsan kuruluktan kaşınıyor olabilir. Deri genişlemeye çalıştığı için kaşınıyor olabilir. Yarın doktor kontrolün mü var?