2013 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan suzannn, 08 Haziran , 2012, 16:23:25

« önceki - sonraki »

elfo

ya Allah ondan razı olsun şu günlerimde bana anne şefkatiyle yaklaştı. benim psikolojim bozulmasın diye resmen kendini parçalıyor. oram buram ağrıdı desem sonra defalarca soruyor geçti mi diye. o yüzden ben de ona aynı şekilde yaklaşmak istiyorum. ben yatak odasında kalırım o salona geçer yeter ki dinlenebilsin. sonuçta bizim için para kazanmaya gidecek  :love7:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

_Miray_

Bizde henüz bu konular konuşulmuyor çünkü benim gece uykumdan çok sabah erken kalkmalarım meşhur hafta içi problem olmuyor da haftasonu erken kaldırdığım için sıkıntı çıkıyor ne yapayım hem karnım acıkıyor hem o kalkmayınca huzursuz oluyorum   :hieyt:  Biz de 11.01 ta kontole gittik doktor amcamız 683 gr 31,50 cm dedi babası gibi kısa boylu olacak dedi  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

esracım

miray yeni üyesin sanırım.konuştuk mu bilmiyorum ama hoşgeldin aramıza  :flowers: :flowers: :flowers:

elifim ben çok sıkılıyorum geceleri tek başıma oturmaktan o yüzden benimkine takılıyorum.inan çok çalışıyor eşim.sürekli bir koşuşturma halinde ve çok yoruluyor üstelik birde biz yoruyoruz.ister istemez ben evde dolanırken dayanamıyor geliyor yanımıza.her gece bacaklarımı ovuyor.

doğduğunda en azından tek başıma oturmam geceleri.kızım uyanık olursa onunla.ve inşallah doğumdan sonra şikayetlerim (bacak uyuşmalarım) giderde bende uyurum.tam bir gece kuşu oldum bu arada  :ehi: :ehi: :ehi:

elfo

yazık kocalarımıza çok üzülüyorlar halimize ama hepsi tatlı şikayetler.
bence bacak uyuşman geçse de bu defa bebek ağlamaları yüzünden uyuyamazsın  :k06:

_Miray_

Çok yeni sayılmam aslında o zaman hamile değildim  :) Kendimizi anca toparlıyoruz yeniden forma gireyim dedim  teşekkürler esra ;)

elfo

2013 İLKBAHAR ANNELERİMİZ

3 MART   ESRACIM                 
5   MART  YASEMİN10             
16 MART  BETERAY             
21 MART SELMA27               
5   NİSAN FISTIK               
12 NİSAN SOMBAHAR 
7 MAYIS _MİRAY_     
11 MAYIS ZAHİR               
23 MAYIS ELFO

_Miray_

SeliN59

16 Ocak , 2013, 14:30:07 #907 Son düzenlenme: 16 Ocak , 2013, 14:33:39 SoMBaHaR
kızlar herkese slm ..kontolüm vardı bu gün son zamanlarda midebulantım artmıştı doğru düzgün bişey yiyemiyodum doktorada korka korka gittim ama şükürler olsun ki herşey yolunda ..bebeğin kalp atışlarını duyduğumuzdan bu yana gelişimi sürekli bir hafta ilerde gidiyodu bu ay 1 hafta daha ileri çıktı maşallah 15 ilerde dedi doktor doğum 12 nisan görünüyodu şimdi mart 31 dedi doktor kilosuda 1400 gr olmuş  :nazar: :nazar: :nazar: çok endişeliydim şükürler olsunki gelişimi iyi çıktı 29+4 olmuş bebeğim  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:

esracım

elifim orası kesin.mutlaka bu sefer bebeğimden fırsat bulup uyuyamam  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

en azından şimdi sabahları uyuyorum ama o zaman sabahları uyuyabilirmiyim   bilmiyorum....

miray aramızda olmana sevindim canım.inşallah sende sağlıcakla alırsın kucağına bebeğini.

sombahar maşallah yavruna çok iyiymiş kilosu bebeğinin.inşallah hep böyle sağlıklı olur yavrun...

esracım

kızlar bu arada şunu söylemeden geçemeyeceğim.az yada çok su içeyim hiç farketmiyor wc den çıkamıyorum.sizlerde de aynı sıkıntı var mı ?  :( :( :(

ZAHİR

günaydın kkızlarrr kimsecikler yok bu sabah:((

miray hoşgeldin aramıza

esracımm bnde şu an yok ama öncesnde çok su içiyodum gidiyodum sürekli bu aralar içemiyorum pek o yzden fazla gitmiyorm wc ye.. üşütmüş falan olmayasın :))
♥♥♥ŞÜKÜRLER OLSUN RABBÎME MELEGÎM KOLLARIMDA♥♥♥

SeliN59

Alıntı yapılan: esracım - 17 Ocak , 2013, 02:09:24
kızlar bu arada şunu söylemeden geçemeyeceğim.az yada çok su içeyim hiç farketmiyor wc den çıkamıyorum.sizlerde de aynı sıkıntı var mı ?  :( :( :(

bende var aynı sıkıntı wc den çıkmıyorum son 3 gündür azıcıkta olsa sıkıştırıyodu idrar yolu enfeksiyonu olmuşum artı bidede mantar irar yolu enfeksiyonu için tek kullanımlık toz ilaç veri  akşam içtim inşallah iyi gelir kaşıntı içine fitil ve krem verdi inşallah seninki enfeksiyon değildir

esracım

Alıntı yapılan: ZAHİR - 17 Ocak , 2013, 09:47:11
günaydın kkızlarrr kimsecikler yok bu sabah:((

miray hoşgeldin aramıza

esracımm bnde şu an yok ama öncesnde çok su içiyodum gidiyodum sürekli bu aralar içemiyorum pek o yzden fazla gitmiyorm wc ye.. üşütmüş falan olmayasın :))
canım üşütmüş olduğumu sanmıyorum yada başka bir şey.su çay vs  bi şey içtiğim an wc deyim içmesem de aynı ama...idrarımda yanma falan yok.baskı yapıyor sanırım o yüzden olabilir.

esracım

Alıntı yapılan: SoMBaHaR - 17 Ocak , 2013, 12:40:18
Alıntı yapılan: esracım - 17 Ocak , 2013, 02:09:24

bende var aynı sıkıntı wc den çıkmıyorum son 3 gündür azıcıkta olsa sıkıştırıyodu idrar yolu enfeksiyonu olmuşum artı bidede mantar irar yolu enfeksiyonu için tek kullanımlık toz ilaç veri  akşam içtim inşallah iyi gelir kaşıntı içine fitil ve krem verdi inşallah seninki enfeksiyon değildir
salı dr a gideceğim söylerim artık doktora.ama ben idrar yolu enfeksiyonu olduğumu sanmıyorum.idrarımda yanma yok çünjkü.bir baskı hissediyorum azıcık oluyor zaten.o azcık şey baskı yapıyor ve kendimi wc de buluyorum sürekli.

elfo

bence bebek büyüdüğü için oluyor esracım. ben şimdilik çok sık gitmiyorum ama mesela akşam 11 de yatsam sabah 5 te çatlamak üzereyken kalkıyorum. önceden böyle olmazdı. bi de sabahları acayip açıkmış olarak kalkıyorum.
idrarında yanma vs olmadığı için yoktur bi sıkıntı. biliyosun salı günü kan vermeye gittim dahiliye doktoruna idrar da vereyim mi dedim şikayetin yoksa gerek yok dedi. yani bi şikayet olmadığı müddetçe Allah ın izniyle iyisindir  :icon_thumright: