2013 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan suzannn, 08 Haziran , 2012, 16:23:25

« önceki - sonraki »

elfo

hoşgeldin canım boyu kaç bu arada?
biz de cuma günü gittik. 427 gr 23 cm boyundaydık
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

esracım

merhaba kızlar....

zahircim sen bundan sonraki haftalarda gör uykusuzluğu  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: 25.haftada hastalandım ilk ve şimdi 33.haftamdayım.2 ay zaman geçmiş.25.haftadan sonra ilk önce geceleri uyumam kesildi şimdi ise gündüzleride uyuyamıyorum.ama umarım kimse benim çektiğim uykusuzluğu çekmez.ne gece kaldı ne gündüz ama şikayette yok asla  ;) ;) ;) ;) ;)

maşallah bebelerin kilolarına  :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:

elfo

esracım sen şimdiden doğum sonrası uykusuzluklara Allah tarafından alıştırılıyorsun  :laughing7:

ZAHİR

hoşblduk elifcim boyuna 26 cm dedi 19. haftada 22 cm di hiç uzamadı mı bu kız :))

esracım öyle uykusuz olurmu ya hafta sonları uykusuzluğun acısını çıkarıyorum ben çok mu hareketli senin kızda ??
♥♥♥ŞÜKÜRLER OLSUN RABBÎME MELEGÎM KOLLARIMDA♥♥♥

elfo

ben de 19. haftada gittiğimde 20 cm demişti aynısını ben de düşünmüştüm hiç uzamadı mı bu oğlan  ;D
araştırdım biraz netten gayet normal zaten aksi bi durum olsaydı Allah korusun doktor söylerdi

ZAHİR

demek çok yavaş uzuyolar ama nette baktığmda 30 cnm diyodu boyuna acaba dedim dr mu eksik ölçtü :)))

eller ayakları sağlam olsunda boya kiloya fazla takılmamak lazım

esracım

elifim zahircim alıştım artık uykusuzluğa.babamız da uykusuz kalıyor.tabi benim kadar uykusuzluk çekmese de uyanıyor.önceki gece bacaklarımı ovdu falan.birde yatağa girdiğimde saat gecenin bir vakti.onunla sohbet etmek istiyorum.ben konuşuyorum o dinliyor.sonra uykum yok diyorum kalkıyorum  :ehi: :ehi: :ehi: :k06: :laughing7: :laughing7: :toothy10: :toothy10:  elifim çok doğru diyorsun Allah ım alıştırıyor şimdiden ikimizi bu duruma.

ZAHİR

babaya yazık o işe gidiyor ya uyuması laızm benm adam rahatına pek düşkün :) gecenin bi vakti mi sohbet etmek istiyosunn  :k06: :k06: :k06: :k06:

esracım

zahircim ne yapayım tek başıma gece zaman geçirmek zor oluyor :) bende kocama sarıyorum  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: ama sonra da kıyamıyorum rahat bırakıyorum....ama bebek olunca ikimizde sırayla uykusuz kalacağız yalan mı  :laughing7: :laughing7: :laughing7: o da alışsın...

beteray

Alıntı yapılan: esracım - 14 Ocak , 2013, 15:26:25
zahircim ne yapayım tek başıma gece zaman geçirmek zor oluyor :) bende kocama sarıyorum  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: ama sonra da kıyamıyorum rahat bırakıyorum....ama bebek olunca ikimizde sırayla uykusuz kalacağız yalan mı  :laughing7: :laughing7: :laughing7: o da alışsın...
:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:  kendimi gördüm resmen sende :ehi: dün gece 3e kadar uyumadım uyutmadım.4 saat uykuyla işe gitti :basardim:  şimdi de yatıyo :love7:

ZAHİR

oo kızlar kocalarınızda sizle birlikte doğurmuş olcak bu gidişle :))

SeliN59

Alıntı yapılan: beteray - 13 Ocak , 2013, 23:10:47
Alıntı yapılan: SoMBaHaR - 12 Ocak , 2013, 22:59:50
betül geçmiş olsun inşallah herşey yolunda  :amin: gider hem koskoca profösörden dahamı iyi bilecek o kadın yakup bey kilosuna iyi dediyse iyidir canım boşa üzülme ben 28 + 1 im 58 kiloyla hamiler kaldım 62 kiloya daha yeni gelebildim herkesin derdi başka  :dontknow: mide bulantılarım bayadır yoktu geri başladı anlamadım bu işten ben bişey hiç bişey yiyemiyorum canım istemiyo zorluyorum kendimi yemek için o da öğürttürüyo bu salı kontrolüm var inşallah bebeğimin gelişimi iyidir ya ben aç kalıyorum çocuğumda aç deli olucam vicdanım sızlıyo resmen ama yiyemiyorum elimde değil  :y25: :y25: :y25:
saol canım.sana da geçmiş olsun.bulantı olayını görüştün mü normalmiymiş.şifaya gitmeye başladınmı?

YOK CANIM YA ŞİFAYA GİDEMİCEM ARABA YOK UZAK ÇOK  BUHARAYA DEVAM ÇARŞAMBA KONTROLÜM Var SORUCAM RIZA BEYE İNŞALLAH İLAÇ FALAN VERİR..

esracım

Alıntı yapılan: beteray - 14 Ocak , 2013, 15:48:33
Alıntı yapılan: esracım - 14 Ocak , 2013, 15:26:25
:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:  kendimi gördüm resmen sende :ehi: dün gece 3e kadar uyumadım uyutmadım.4 saat uykuyla işe gitti :basardim:  şimdi de yatıyo :love7:
betülcüm birlikte yatağa gittik.ben bir türlü susmak bilmedim çünkü uykum yoktu en sonunda kıyamadım geldim.interneti açtım.yine bugün erken yatırdım  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

seni çok iyi anlıyorum tek başına gece vakit hiç geçmiyor.birde geceleri çok uzun harbiden.suçlu biz değiliz geceler  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :ehi: :ehi: :k06: :k06:

elfo

aa kızlar  :nono: yazık adamcağızlara.

ben çocuk olduktan sonra belli süre eşime istersen başka odada yatabilirsin demeyi düşünüyorum. ben gün boyu evde olacam o yazık akşama kadar işte  :aferin:

ZAHİR

eliff ne güsel düşünüyosun sen bizde de ben demeden adam dedi çok ağlarsa siz diğer odaya gidersinz die :)))