2013 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan suzannn, 08 Haziran , 2012, 16:23:25

« önceki - sonraki »

beteray

narman kuzey ilçesi.oltuyu duymuşsundur oltu taşından 30 km bize oltu

ZAHİR

Alıntı yapılan: elfo - 21 Aralık , 2012, 14:41:44
sümeyracım bebeğinin hareketlerini hissediyor musun? ben henüz hissedemiyorum
gerçi doktorum 20. haftadan itibaren dedi ama annem soruyor hissetmiyorum deyince şaşırıyor  ;D
hissediyorum canım içime bi titreşim gibi çok hafif amabende 19. haftanın sonunda hissetmeye başladım ama senin erkek yaa daha çabuk hissedilir öyle derler yani erkekler çabuk oynar diye...
♥♥♥ŞÜKÜRLER OLSUN RABBÎME MELEGÎM KOLLARIMDA♥♥♥

yasemin10

Günaydın kısslaarrrrrrrrrrr  :occasion14:

Esracımdan haberi olan var mı?

esracım

Merhaba kızlar, Yasemincim evdeki yaşantıma devam ediyorum.Ama dün dilekçe vermek için daireye(işe) gittim.Bizimkilere yardımcı olayım dedim öğlen 12 gibi çıkarım dedem ama o öğlen akşam 17.30 ları buldu.O kadar çok iş yaptım ki beynimin uyuştuğunu hissettim bir ara.Sürekli oturmaktan da karnım sertleşti.Eşim artık bu son bir daha göndermem diyor.Birde herkes bi şey soruyor yardım istiyor.Diğer kurumların işini de biz yaptığımız için diğer kurumlardaki personellerde sizi çok arıyoruz gibi iltifatlarda bulundular ama yıl sonu işleri yeterince gergin bizler için.Belki bu kadar zaman raporlu olmasam sorunlu olmazdı çünkü işimin başında olurdum.İşi düşünmeyi bırakmalıyım kızım bana çok kızacak biliyorum.
Sen nasılsın sarı kelebeğin nasıl benim cuma kontrolüm var bakalım ne kadar büyümüşüz :love9: :love9: :love9: :love9:

yasemin10

Esracım iyi olmanıza çok sevindim.
:love9: Sarı Kelebeğim maşallah çok iyi teyzesi.  :nazar:  tepip duruyor  :hieyt: Artık oturma pozisyonumu yatış pozisyonumu hanımefendiye göre ayarlıyorum. İşine gelmediği bir şey olduğunda bir tepiyorki sorma.  :cildir: Bizim de pazartesi günü kontrolümüz var.
cuma günü güzel haberlerini bekliyoruz.

elfo

Alıntı yapılan: ZAHİR - 24 Aralık , 2012, 09:45:02
Alıntı yapılan: elfo - 21 Aralık , 2012, 14:41:44
sümeyracım bebeğinin hareketlerini hissediyor musun? ben henüz hissedemiyorum
gerçi doktorum 20. haftadan itibaren dedi ama annem soruyor hissetmiyorum deyince şaşırıyor  ;D
hissediyorum canım içime bi titreşim gibi çok hafif amabende 19. haftanın sonunda hissetmeye başladım ama senin erkek yaa daha çabuk hissedilir öyle derler yani erkekler çabuk oynar diye...

henüz hissetmiyorum canım ya  :'( tabi sağlıklı olsun da gün gelir inş. o da olur. yine de insan merakla bekliyor
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

ZAHİR

kızlar dün misafirim vardı çok yoruldum belim kalçamda dahil çok ağrıyodu dünden beri hareketlerini hissetmiyorum :( çikolatada yedim çok hafif bi kıpırdadı ama sankii bi,işey olmuş gibime geldi gece boyunca sırt üstü uyudum :-\

elfo

bence çok normaldir çünkü hareketlerini hissetmeye başladığın ilk zamanlarda sürekli olmuyormuş. bigün hissedersin sonra 2 gün hissetmeyebilirsin
ayaklarını yukarı kaldır uzan. bi daha kendini öyle yorma.
ekimde kardeşimin düğünü vardı kendimi çok yormuştum sonra kalçalarım çok ağrımıştı korktum pişman oldum. hamd olsun bi sıkıntı olmadı ama o zamandan beri kulağıma küpe oldu. kendimi o kadar ağır yormuyorum

ZAHİR

kilosu fln nasıl elif bebişin ? işte geceden beri hissetmeynce paniklemedim değil.. hiç kaldırmıyorm ya ben ayaklarımı şişmeyede başladılar artık .. demin bi tekme attıı çok şükür iyi dinlendi galiba bu sefer güçlüydü :))

düğün zamanı bide ilk aylarındı daha tehlikeliydi Allah korumuş ewt ayakta fazla kalmamak lazım

elfo

en son 2 hafta önce yani 16. haftamızda kontroldeydim 147 gr dı.
taa ilk zamanlarımızdan beri hep 4-5 gün geriden geliyor. doktorum sıkıntı yok sadece geç döllenme olmuş diyor. 
şu an 200 gr ın üzerindedir diye tahmin ediyorum

beteray

selam kızlarr bu hareket dinleme olayı çok sıkıntılı.beyefendiler hanımefendilerin keyfini bekliyoz ödüm kopuyo az hareket edince.
bu arada isim netleşti. RIFAT MELİH olcak inşallah.rıfat kayınbabamın adı.

ZAHİR

bnce de 200 ü aşmıştır elif bende anlamıyorum önceki kontrollerde dr 3 gün ilerde diyodu geçen hafta gittiğimde tekrar 3 gün geri oldu anlamadım ben bu işi :))

a.s betül malsef strese koyuyolar aklımız hep onlarda kalıyo ne de olsa anne olmak kolay değil.. adıyla yaşasın inşşş

yasemin10

Alıntı yapılan: beteray - 26 Aralık , 2012, 15:37:53
selam kızlarr bu hareket dinleme olayı çok sıkıntılı.beyefendiler hanımefendilerin keyfini bekliyoz ödüm kopuyo az hareket edince.
bu arada isim netleşti. RIFAT MELİH olcak inşallah.rıfat kayınbabamın adı.

Betülcüm paşanı Allah adıyla yaşatsın.  :nazar:

esracım

kızlar kendinizi yormayın lütfen.bebeklerimiz her şeyden önemli.özellikle zahircim sana diyorum :) Elifim düğünde yormuş bir daha yapmaz öyle bir hata.
Betülcüm oğlunun ismi güzelmiş Allah ismiyle yaşatsın...

Yasemincim seninde randevüye bir şeycik kalmamış.Bende de heycan var sanki ilk defa gidiyorum doktora.benim kızda aynı senin kız gibi.Sağ yada sola yatsam hemen tepikliyor.Rahatsız oluyor sanırım.Çok komik oluyor.Bazen uzun uzun hıçkırık tutuyor.Bariz belli hıçkırık olduğu nerdeyse yarım saati buluyor ufak ufak atışlar  :k06: :k06: :k06:

ZAHİR

ggünaydınnn anneciklerr  :) :) :)

yormıcaz artıkteyzesi akıllandık inşş onlardan kıymetli değil hiçbişeyy .. bugün tetanoz aşımızı olcaz :-ooo