2013 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan suzannn, 08 Haziran , 2012, 16:23:25

« önceki - sonraki »

esracım

Kızlar felaket kalçam ağrıyor.Bende iğneden dolayı ağrıyor sanıyordum halbuki bu ağrım siyatik denilen bir ağrıymış.Hemşire arkadaşım söyledi.İğne yapılan yerin yukarısında bir ağrı vardı.Bende iğneden dolayı ağrıyor sanmıştım ama bu ağrı çok kötü bir şey.Her neyse bizden haberler böyle..

Yasemincim hoşgeldin canım.Umarım tatilin iyi geçmiştir.Öğretmen arkadaşlarım öğretmenler gününüz kutlsu olsun canlarım.
Betülcüm Yasemincim takmayın kiloları kafaya.Bebekler sağlıklı olsunlar yeter.

beteray

esra çok geçmiş olsun e bel fıtığımı yani?  kanaman geçtimi kızın nasıl? Selma o sabah taban ağrıları bende de başladı.snki km lerce yol yürüyorum gibi:(

yasemin10

Esracım çok geçmiş olsun. Nazar mı değdi sana noldu? Gelince bütün rahatsızlıklar birden gelmiş sanırım. İnşallah en yakın zamanda eski sağlığına kavuşursun.  :amin:  :amin:

Benim de 20 lik dişim çıkmaya çalışıyor. Yüzümün sağ tarafını hissetmiyorum.  Boğazım şişmiş bir halde. Yarın nasıl ders anlatacağım bilmiyorum  :crybaby2:  :crybaby2:

elfo

2013 İLKBAHAR ANNELERİMİZ

3 MART   ESRACIM                 
5   MART  YASEMİN10           
16 MART  BETERAY               
21 MART SELMA27                 
5   NİSAN FISTIK                   
12 NİSAN SOMBAHAR             
11 MAYIS ZAHİR                     
23 MAYIS ELFO   
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

yasemin10

Günaydın kızlar,

Sanırım 20lik dişim apse yaptı. Bugün doktora gideceğim. Yutkunurken boğazım çok ağrıyor  :honk:

elfo

günaydın yasemin. Allah kolaylık versin çok zordur eminim  :sad1:

beteray

Alıntı yapılan: yasemin10 - 27 Kasım , 2012, 09:43:52
Günaydın kızlar,

Sanırım 20lik dişim apse yaptı. Bugün doktora gideceğim. Yutkunurken boğazım çok ağrıyor  :honk:

çok geçmiş olsun benimde çıkamayan bir dişim var iltihaptan dolayı çekilemedi de korkulardayım ağrırsa napıcam diye

ZAHİR

geçmiş olsun yasemin...     kızlar bebişinizin hareketlerini ne zaman hissetmeye başladınız
♥♥♥ŞÜKÜRLER OLSUN RABBÎME MELEGÎM KOLLARIMDA♥♥♥

beteray

ben erken hissettim canım sanırım 14-15.hafta gibi.20+5 te şiddetli hissetmeye başladım dışardan hissediliyordu.erkekler daha erken hissettiriyormuş..sen hissetmedinmi daha

yasemin10

Kızlar geçmiş olsun dilekleriniz için sağ olun  :flowers:  20 lik dişim enfeksiyon kapmış onun için diş hekimim antibiyotik verdi. Doktoruma sordum güvenle kullanabilirsin dedi.

canım ben 19-20. haftalar arasında hissetmiştim. Hissetmek dediysem hemen tekme falan bekleme  ;) hafiften bir damar seyirmesi gibi başladı ilerleyen haftalarda daha net hissetmeye başladım. Şimdi maşallah benim cadıya dışardan bakınca bile içerde bir halt karıştırdığı belli oluyor. :binkybaby:

Esracımdan haberi olan var mı? Nasıl oldu acaba. Umarım rahatsızlığı uzun süre devam etmez.  :amin:  :amin:  :amin:

_inci_tanem_

Kızlar dün esradan gelen haberlere göre kanamasından dolayı rahimde incelme olmuş :'(
dr.bir süre daha rapor vermiş kısa sürede çok iyi olur toparlar kendini inşallah  :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

elfo

bu rahim incelmesinde magnezyumunu düzenli kullanmamasının payı varmış. hepimiz düzenli kullanalım henüz bana verilmedi ama bacak kramplarım oluyor o yüzden verecek sanırım. esra sürekli yatıyormuş hamd olsun kanaması yokmuş

_inci_tanem_

banada vermedi dr.magnezyum elifcim  :icon_scratch: :icon_scratch:

Elevit diye bir vitamin kullanıyorum 12.haftadan beri  :dontknow:

haftaya randevumuz var unutmasam inşallah sorardım  :(

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

elfo

yelizcim ben cumartesi gitmeyi düşünüyorum. şimdiden başladım aklıma gelen herşeyi bi kağıda yazdım hepsini soracam inş. kadını çıldırtmam umarım  :laughing7: ben sadece balık yağı kapsülü kullanıyorum. bi daha geldiğinde kemik ağrıların varsa söyle magnezyum vereyim dedi. kemik ağrısından ziyade kramp başladı. bi anda ağrıdan yere yığılıverecek gibi oluyorum. bana doktorum elevit vermedi ben o yüzden de sorularımı liste yapıyorum. salata manyağı olan ben salata bile yiyemiyorum  :sad1:

_inci_tanem_

benim dr.bu kontrolde olmayacak yanında ki yardımcı dr.olacak doçentlik sınavları için izine ayrılmış bizim kontrolde o zaman dilimine denk geldi :( ama bu dr.içinde iyi diyolar hayırlısı bakalım  :amin:
bizim yememizde problem kalmadı canım ya :( fren yapmam lazım yok gidişat iyi değil çok şükür oğluşum iyi bu durum beni mutlu ediyo fazlasıyla ama doğumdan sonra kendimi düşündüğümde daha şimdiden depresyona giriyorum :((
ben gebe kalmadan folikasit'e başlamıştım zaten 12.haftaya kadar devam ettim sonrasında elevit yazdı o süresiz sanırım herhangi birşey demedi ama magnezyum olayı kafama takıldı senin haftalarda bendede olmuştu kramp ama şükür ALLAH'A şu an bir sıkıntı yok kramp gibi bacaklarımda falan

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına